Nezahrávej si s ohněm

Fire with Fire

Fire with Fire

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2012, 93 min

Tvorcovia sa rozhodli, že dajú na stôl milovníkom akčných výplachov presne to, čo im chutí. Tu sa nedá hodnotiť subjektívne, ide o to, ako vám akčný žáner v celej svojej jednoduchosti a priamočiarosti ( vynechávam scenáristicky prepracované chuťovky ) sadne. Ide o žánrový priemer, ale s nadpriemerným nasadením.(8.7.2015)

• FilmFan24

Rutinně natočený příběh na jedno shlédnutí, který by zas až tak špatný nebyl nebýt některých kolapsů, hloupých dialogů a který bohužel na konci spálí příšerné digitální plameny!(12.6.2013)

Vždycky jsem obdivoval hasiče...zachraňují lidské životy a nasazují přitom své krky. Jeremy Coleman (Josh Duhamel) si však zahrává s ohněm a jde mu po krku partička pořádných řízků jednoho pořádného mafiána. Naštěstí svůj život vezme do svých rukou a Bruce ponechá za kancelářským stolem. Což nevadí, jeho i jen pár snímků potěší! A i když je celý případ přitažen za vlasy, já se ohromně bavil a to je pro mě nejdůležitější! 80%(19.12.2012)

// Distribútor: Lionsgate //(5.1.2013)

Nechcem byť príliš kritický tak radšej nebudem písať nič.(28.5.2013)

• - Napriek tomu, že sa väčšina filmu odohráva v Kalifornii, tak celé natáčanie prebiehalo v meste New Orleans v Louisiane. (MikaelSVK)

• - Po filmu Sin City - město hříchu (2005) se jedná o druhou spolupráci hereckého dua Bruce Willis a Rosario Dawson. Herci Josh Duhamel a James Lesure si spolu zahráli hlavní role už v seriálu Las Vegas: Kasino (od r. 2003), kde rovněž hráli kolegy v zaměstnání. Josh Duhamel a Kevin Dunn si spolu zahráli také ve všech dílech série Transformers. (mzss1)

• - Film je věnován herci Justinu Holecekovi, který zemřel v roce 2009. (Terva)