• FilmFan24

Rutinně natočený příběh na jedno shlédnutí, který by zas až tak špatný nebyl nebýt některých kolapsů, hloupých dialogů a který bohužel na konci spálí příšerné digitální plameny!(12.6.2013)

Expendables byli slabý záchvěv a už se Bruce zase topí v bejkárnách. Laciný úvod, kýčovité prvky, některé maličkosti se objevují jen proto, aby se později mohly vytáhnout a působily na efekt, ale je to tak otřepaný a čitelný. Kostra příběhu jde, trochu hra na emoce, pořádně se naštvat a sejmout zmrdy, který mi nedaj pokoj. Škoda, že z toho snímek víc netěžil; takhle to jsou pro dlouhém váhání slabé 3*. Přesto to je te z mého pohledu stále koukatelný film. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 5 | hudba 5 | humor 0 | akce 5 | napětí 3 | pustil bych si znovu 4(15.11.2012)

Bruce Willis už taky bere všechno. Jinak sotva průměrný snímek, jenž může být dobrou volbou, když zrovna máte sotva průměrný den a potřebujete propláchnout květák něčím zcela nenáročným. 50%(6.3.2013)

Nechcem byť príliš kritický tak radšej nebudem písať nič.(28.5.2013)

Samozřejmě další strašlivý fujtajxl! Všechny ty osmdesátkové akčňáky mám opětkované určitě jen z jakési podvědomé nostalgie, protože jsem u nich žvýkal koberec před televizí a řval, že chci nakojit a navíc si i golfista myslí, že jsou dobré. Nicméně vyrostl ze mě sofistikovaný divák a rád to dávám najevo! Proto, když vidím hrdinného hasiče, člověka z lidu, který po pěti minutách střeleckých kurzů, z nichž se navíc tři strefuje hadicí do nádrže nějaké přičmoudlé roštěnky, vyhladí buňku sveřepých, ultradrsných neonacistů, pohrdám! Ano, drazí kolegové, pohrdám touto povrchní zábavou mas stejně jako vy! Chybělo mi tam totiž nějaké závažné morální dilema a několik jasných odpovědí na pár palčivých otázek všehomíra! Jak jste si již dozajista zvykli, komentář tak erudovaného a přemýšlivého filmového kritika, za jakého jsem při vší skromnosti v odborných kruzích považován, musí jako obvykle obsahovat i nějaké hluboké, myšlenkové poselství, které provede všechny ty blahoslavené temnotou nevědomosti a otevře jim zcela nové obzory nazírání na svět. Tak tady je: "Jděte do prdele, šosáčtí mentálové!".(12.11.2012)