• Tommassi3

"Ukážu ti Kult hákového kříže.."(2.11.2014)

Je to becko v starom dobrom oldschoolovom baleni, kde nechybaju detailne headshoty a herci maju povolene povedat slovo fuck viackrat ako len raz, ako je to bezne v sucasnych PG-13 akcniakoch. Dejova linia je tiez v pohode. Ziadne prekombinovane zvraty, ale pekne jednoduchy priamociary osobny pribeh o manikovi, ktory v urcitu chvilu musi zobrat zakon do vlastnych ruk a hlavnemu parchantovi poriadne natrhnut prdel. K strvrtej hviezdicke mi chyba len charizmatickejsi herec v hlavnej ulohe. Duhamel mi nevadi, ale keby obsadili lepsieho herca, tak by bol vysledok pôsobivejsi. A potom by este neuskodilo pridat takych 20 mega na rozpocte, aby boli akcne sceny velkolepejsie. Ale z daneho rozpoctu vytazili dost. Tych par akcnych scen je natocenych prehladne a pôsobivo. Niekoho mozno sklame maly priestor pre Bruca Willisa. Podla mna v tomto filme podal jeden zo svojich lepsich vykonov. Konecne nevyzera znudene a narozdiel od poslednych dielov Die Hard si mohol aj poriadne zafuckovat. Aj dalsi herci su v pohode. Vincent D'Onofrio si svojho zaporaka poriadne uziva, Rosario Dawson je sympaticka ako vzdy a dokonca mi ani nevadil poldolar. Nastastie dostal len minimum priestoru, takze nemal co pokazit. Vysledkom je prijemne becko, ktore si urcite este niekedy pozriem. 7/10.(18.11.2012)

• Terva

Tak jsem se nechal zlákat Brusem Willisem a asi jsem od toho očekával moc. Některé vyloženě nelogické pasáže v první půl hodině mě přesvědčily , že to zas taková jízda nebude. CITÁT - Byl jste smazán. Od teď nejste. Jste přízrak......... Je tu i malá pasáž, která poukazuje na to, jak krásně se dá zneužít sociální síť, na které najdete spoustu informací. Tak Bruce Willis si ve filmu moc nezahrál a i další můj hrdina Vinnie Jones nedostal moc prostoru. Oba herci jsou tu jen jako pozadí. Série nelogičností pokračuje, akci béčkových filmů to nemá a vlastně jsem se celkem nudil. Divák tak musí koukat na hnusného a nešarmantního záporáka a na nevýrazného hlavního hrdinu. Zbývá tak jen krásná tvář Rosario Dawson, která však příběh nezachrání. Co mě však dostalo je, že hlavní hrdina Jeremy (Josh Duhamel) neustále odhazuje ještě zapnuté telefony, ale marshall Talia Durham (již zmíněná Rosario Dawson) na něj vždycky má telefonní číslo. Silný podprůměr.(22.11.2014)

To si takhle zajde náš hrdina do večerky pro cibulové kroužky, které navíc ještě nejsou pro něj, a najednou je svědkem dvojnásobné vraždy s lehčím rasovým podtextem. Jako bonus dostane kulku a i když se mu podaří prchnout a na policii identifikuje pachatele tak ouha...pachatel o něm už všechno ví včetně jména, adresy, barvy ponožek a dokonce i o té bedně pornočasáků co schovává pod postelí. Ochrana svědků to tedy jistí no a co se asi stane když je náš hrdina osamocen daleko od domova a chrání ho krom jiných sličná maršálka? Jo jo přesně to. Aby toho nebylo málo zloduch se dozví i tuhle novinku a opět je ve vzduchu hrozba. Takže já osobně plně chápu, že se hasič rozhodne zloducha sejmout i s celou tou jeho holohlavou bandou nácků dříve, než mu oni stihnou sestříknout mladou. Kdo koho nakonec odrovná to se nechte překvapit v tomhle celkem zábavném béčku.(9.6.2015)

• maverick10

Je uzasny jak si hlavni hrdina nakoupi kupu mobilu, aby ho nevystopovali a po kazdem hovoru zahodi telefon, kdyz mu pak jeho sexy mulatka vola na mobil? Proc si tvurci nenamahaji ty jejih mozecky? Prece natocit film je jednoduchy, sexy svalovec, jedna kocka a Bruce Willis na pozadi, nejaky ten vybuch, vic neni treba.... Asi si vsichni mysli, ze divak je idiot co sezere i fusekle.....(22.11.2012)