Willis se tady celkem našel :-) Po jeho úletech ke komediím se opět vrátil k tomu co mu vyhovuje. Filmy jako 16 bloků, Rukojmí atd. jsou přesně jeho šálek kávy! Samozřejmě to není Smrtonosná past, ale přesto jde o napínavý kousek, který dokáže udržet divákovy oči u obrazovky :-)(7.2.2015)

80tkové béčko, které se pro 21.století nehodí. Ční z toho až moc jednoduchost a tupost. To je/není špatné, když se jedna o revenge movie, kde se mihne Bruce Willis na pět minut a dá jen facku jednomu náckovi. Josh Duhamel je fajn a unese tíhu drsňáka, ale to musel být hasič ještě sirotek? Konečná scéna je špatná i na béčko. Nemluvě o špatně generovaných plamenech v PC. Jednou a dost! Imho Bruce asi opravdu odchází do důchodu, když teda ani jednou nevystřelí a předvádí jen znuděný obličej.(26.11.2012)

• Xmilden

Určitě lepší než minulé 3 filmy kde hrál Bruce ve vedlejší roli. Tady se sice také moc neobjevuje, ale alespoň to má trošku hlavu, patu a režisér není zase takovej břídil. Naopak hlavní roli hraje úplné kopyto Duhamel, kterému byste nevěřili ani kdyby vám tvrdil, že není černoch. Ten herec je mírně řečeno příšerný a určitě by mu v nejbližší době neměly být svěřovány hlavní role. Závěrečné digitální plameny jsou docela průser. 45%(15.11.2012)

|| Scenár: Tom O'Connor | Hudba: ? | Produkcia: 50 Cent, Andrew Deane, Randall Emmett | Distribúcia: Lionsgate | Štúdio: Grindstone Entertainment Group, Cheetah Vision, Emmett/Furla Films | Rozpočet: 20 miliónov $ | Tržby: ? $ || Muhaha, no a presne toto sa stáva v dnešnom Hollywoode, že sa z poctivo makajúcich režisérov vyvýjajú ďaľeko zdatnejší remeselníci, než páni, ktorí sú u áčkového korytu dlhé roky. Napínavá zábava, s menej schematickým scenárom. K tomu Willis a Dawson, a máte čo pozerať vo štvrtok večer.(13.4.2013)

• panMartin

Pro mě totálně vymletá píčovina, kde hasič - hrdina každého dne - se přemění v Jasona Stathama a jde na lov psychopatů, kteří ohrožují jeho milostný vztah. Naprosto předvídatelný průběh i konec. Prostě hrůza. Doporučuju se na to ani nedívat. Bruce Willis už je fakt na konci své kariéry,..(21.12.2014)