Do naha!

Scénografie:

Max Gottlieb

Kostýmy:

Jill Taylor

Komedie "Do naha", která odstartovala britskou vlnu filmů o kadeřnických, tanečních, fotbalových a jiných kláních, kde "jeden za všechny a všichni za jednoho " bojují z pudu sebezáchovy a o všechno, patří k těm, které si mám chuť ( ať už kvůli konkurzu s tancem Koně, či nácviku taneční choreografie podle fotbalového manuálu nebo božskému finále ) pouštět a skvěle se u nich bavit zas a znova.(22.9.2005)

Netradiční a hlavně přííjemná britská komedie a partě nezaměstnaných co nutně potřebují práci a peníze. Docela jsem v šoku kolik film vydělal peněz. Skoro 300 miliónu dolarů není určitě málo.(5.9.2010)

Ehm vlastně by mě nikdy nenapadlo že se budu tak dobře bavit u pánského striptýzu. Ale asi to není náhoda vzpomeňte si na Terminátora 3...(5.3.2005)

Povedená a originální britská komedie, u které se rozhodně nudit nebudete. Při přečtení v programu o čem to je jsem čekal možná i trochu úchylný humor, ale dostalo se mi přesného opaku......(17.12.2007)

Originální britská komedie předvádí Američanům, jak se dělá vkusný, nepodbízivý a skutečně zábavný humor.(7.8.2002)

• - Scéna kdy je Kůň v telefonní budce, se točila třikrát:
    1. verze = u budky stála stará paní a naslouchala rozhovoru
    2. verze = u budky stojí skupinka děvčat a naslouchá rozhovoru. Ale ani jedna se nelíbila a proto byly posluchačky vyškrtnuty. (salamandrr)

• - Šestice hlavních hrdinů skutečně předvedla striptýz před více než čtyřmi sty komparzistů v sále. (Elisebah)

• - Původně měl film reřírovat Danny Boyle, ale nabídku odmítl, protože ho scénář příliš nezaujal. (Karlos80)