Do naha!

Simon Beaufoy

John de Borman

Anne Dudley

Deluxní švanda.(20.7.2010)

Ehm vlastně by mě nikdy nenapadlo že se budu tak dobře bavit u pánského striptýzu. Ale asi to není náhoda vzpomeňte si na Terminátora 3...(5.3.2005)

Oceňuju, jak dokázal Peter Cattaneo natočit toto téma, které je hodně na hraně, s vkusem a nesklouznout k trapnosti, která se leckde přímo podbízela a kterou by většina amerických režisérů s chutí a vidinou lehkého diváckého úspěchu hodně využila. Vznikla tak místy slabší, ale místy velmi zábavná a hezky gradující komedie, kterou mi ale bohatě stačilo vidět jednou.(16.4.2011)

Výborná britská komedie se skvělým vtipným scénářem a dobrými herci.(11.2.2005)

Šest nezaměstnaných dělníků sedí v čekárně na pracáku a přemýšlí, jak vydělat peníze. Tanečníci, co se u nich ve městě minulý týden svlékli do plavek, jsou za vodou. A proč by to nezkusili taky? A tak začnou nacvičovat parádní číslo. A já se celkem v některých sekvencích bavil. Herci v čele s Robertem Carlylem stáli za to, ale stejně mě výsledek nějak výrazně neoslnil. 50%(4.2.2009)