poster

Do naha!

 • Velká Británie

  The Full Monty

 • Slovensko

  Do naha!

Komedie

Velká Británie, 1997, 88 min

Režie:

Peter Cattaneo

Scénář:

Simon Beaufoy

Kamera:

John de Borman

Hudba:

Anne Dudley

Scénografie:

Max Gottlieb

Kostýmy:

Jill Taylor
(další profese)
 • Fingon
  ***

  Od "nejlepší britské komedie posledních let" jsem čekal přece jen o dost víc.(10.7.2006)

 • kingik
  ***

  Šest nezaměstnaných dělníků sedí v čekárně na pracáku a přemýšlí, jak vydělat peníze. Tanečníci, co se u nich ve městě minulý týden svlékli do plavek, jsou za vodou. A proč by to nezkusili taky? A tak začnou nacvičovat parádní číslo. A já se celkem v některých sekvencích bavil. Herci v čele s Robertem Carlylem stáli za to, ale stejně mě výsledek nějak výrazně neoslnil. 50%(4.2.2009)

 • Enšpígl
  ***

  Jsem rád, že tenhle film nemá podmínku, aby lidi museli Do naha !, když to chtějí vidět, protože to by jistě taková komedie jako tady nebyla.A nebo možná naopak, tak teď nevím.(29.6.2006)

 • movie
  *****

  Tak to jsem asi domácí puťka pane Lokutus, neboť jsem se bavil královsky dobře...(12.10.2002)

 • genetique
  ****

  Odvážna britská komédia, ktorá zároveň realisticky poukazuje na sociálnu situáciu. Kombinácia týchto dvoch faktorov je pre anglickú produkciu typická, no takmer vždy je to s priklonením na dramatickú nôtu. V tomto prípade sa zameriava na sociálne napätie, ktoré má na svedomí rozpad vzťahov a v neposlednom rade je akousi štúdiou ľudskej dôstojnosti. Tentokrát sa však do popredia dostáva práve obľúbený anglický humor, ktorý by sme v podobnom námete inokedy hľadali márne. Ten majú na svedomí bravúrni herci, ktorí predvádzajú podmanivé výkony, a nielen tie striptérske. Réžia nápaditá, svižná a exkluzívnym doplnkom bola hudba. 85%.(8.12.2013)

 • - Ve scéně, kdy hlavní postavy sledují snímek Flashdance (1983), říká David (Mark Addy): "Doufám, že tancuje líp než svářuje! Je to jak ohňostroj. Příliš acetylénu. Ty sváry nic nevydrží." Na obrazovce ale jasně vidíme, že ve filmu Flashdance (1983) hlavní hrdinka svařuje elektrickým obloukem, kde se acetylén nepoužívá. (Kaufman)

 • - Původní verze filmu přišla producentům příliš krátká a proto se, tři měsíce po oficiálním konci natáčení, dotočilo několik scén. Šlo například o scény, kdy hrdinové trénují nebo hrají fotbal. Robert Carlyle v té době již pracoval na jiném filmu, tudíž jej v těchto záběrech ani nezahlédnete. (Elisebah)

 • - Pracovní název filmu byl Eggs, Beans and Chippendales. (salamandrr)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace