poster

Do naha!

 • Velká Británie

  The Full Monty

 • Slovensko

  Do naha!

Komedie

Velká Británie, 1997, 88 min

Režie:

Peter Cattaneo

Scénář:

Simon Beaufoy

Kamera:

John de Borman

Hudba:

Anne Dudley
(další profese)
 • Tyler
  *****

  Jak jen to ti Britové dělají? Jak to, že se jim povede natočit tak prostý příběh způsobem, který vás osloví na mnoha místech a zapůsobí na vás nesrovnatelně víc než jiné "velké a emotivní" filmy? Jak to, že "Do naha!" není komedie v klasickém slova smyslu, ale je to film o skutečném životě? Jak to, že nám jsou tyhle britské filmy tak blízké? Jak to, že dávám pět hvězdiček? Jak to, že...? Nabízí se okamžitě jedna odpověď - "Do naha!" má srdce...(16.11.2005)

 • Enšpígl
  ***

  Jsem rád, že tenhle film nemá podmínku, aby lidi museli Do naha !, když to chtějí vidět, protože to by jistě taková komedie jako tady nebyla.A nebo možná naopak, tak teď nevím.(29.6.2006)

 • Fingon
  ***

  Od "nejlepší britské komedie posledních let" jsem čekal přece jen o dost víc.(10.7.2006)

 • Pacco
  ****

  Dáme si hodinu chemie-Copak nám vznikne smícháním několika chlapů nevalného vzhledu bez práce, vtipného scénáře a Flashdance (ve kterém se neumí svářet) ? HCl ? Ale kdeže.. Je to ojedinělá chemikálie, která každému zreaguje jinak. Jediné, co můžu slíbit, je že se budete smát, můžou se na to dívat i malé děti a že sliby nadpisu budou vyplněny ;)(30.6.2006)

 • iamek
  ****

  Netradiční a hlavně přííjemná britská komedie a partě nezaměstnaných co nutně potřebují práci a peníze. Docela jsem v šoku kolik film vydělal peněz. Skoro 300 miliónu dolarů není určitě málo.(5.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace