Do naha!

Peter Cattaneo

Simon Beaufoy

John de Borman

Anne Dudley

Rozpočet $3,5miliónaTržby USA $45,950,122Tržby Celosvetovo $257,938,649/50%/(20.9.2005)

Úžasná britská komedie(22.1.2005)

Točit film na takové téma a nesklouznout do trapnosti je opravdu těžké...doufám, že nevznikne americký remake. Jinak sociální aspekt je ve snímku neuvěřitelně nápadný a nápaditý a díky výrazným hercům (od Toma Wilkinsona přes Roberta Carlylea až k Marku Addymu) a opravdu povedeným vtipům se na to všechno velice dobře dívá!(30.6.2006)

Šestice atraktivitou příliš neoplývajících chlápků se rozhodne veřejně na pódiu odhalit svá těla, jejichž rozličnost je vymezena od kůží pokryté kostry až po postavu plnou špekatých zakoutí. Není to moc hezké, ale docela to pobaví.(30.1.2009)

No, umím si živě představit, že by to mohlo být ještě o hodně lepší (komičtější), ale na druhou stranu je to jeden z mála britských filmů poslední doby, který zaujal. I mě.(27.4.2003)