Řeka (TV seriál)

The River

Akční / Horor / Thriller

USA, 2011, 8x44 min

• Davies182

Šokující televizní fail, jemuž reputaci nenapraví ani občas mírně strašidelné scény, ani závan neokokaného (na seriálové poměry). The River se obrovsky nepovedl - může mi někdo vysvětlit, co dělá jméno Stevena Spielberga v titulcích? Raději na rok 2011 v souvislosti s tímto pánem rychle zapomeňme... Prkenní herci, otřesné postavy, úděsný scénář, a totálně nulová atmosféra. Povinně si to jdu znovu nejmíň pětkrát pustit celé od začátku s kamarády, aby jsme se tomu mohli po každém dalším stisknutí "replay" ještě více smát. Hodnoceno po pilotu, tak to berte s rezervou.(22.2.2012)

• BarryLyndon

Vůbec to nebylo špatné, dokonce to mělo několik fajn momentů a celkově ten námět v pozadí "There is magic out there." mi přišel zatraceně cool. Bohužel to srážela naprosto tristní mocumentary forma a děsivý casting, až na Bruce Greenwooda. 4/10(27.2.2014)

• Phobia

Možná není fér zaříznout seriál po dvou dílech, ale na to se fuckt nedá koukat. Beze srandy, radši čumím do zdi nebo do polštáře, jen ne na obrazovku. Kameramani totiž imrvére třesou svým pracovním nástrojem, jako by byli na hajzlíku a otřásali jiný svůj nástroj... no co já vím, třeba si ty kamery pochcali a proto s nima furt mávají zleva doprava a vzhůru dolů - aby se zbavili kapek moči. Když k tomu připočtu nesympatické postavy a maglajzovitý děj, marně hledám důvody, proč "Řece" dávat další příležitost. První díl jedna hvězdička, druhý díl druhá a sbohem, čekala jsem víc. 45%(22.1.2013)

Ten pilot byl docela fajn, nedělal moc velký efekty, a zároveň zase to nebylo tak, že by to bylo prázdný...Seriál bych koukal, námět je zajímavý, kdyby ovšem nebyl epizodní, což nás ovšem asi čeká...(9.2.2012)

• sir-dave

Hororový seriál z Amazonky na způsob amatérské kamery. Velky potencionál zazdily nejvíce úvodní díly, po kterých se mi nechtělo moc pokračovat. Vzhledem jen k 8 dílům to ale za zkoušku stojí. Tvůrci v pozdějších dílech zapracovali na atmosféře a příběhu na který se dalo koukat. Lehce otevřený konec zmařil lepší hodnocení pokud (což je asi pravděpodobné) seriál ukončí.(26.3.2012)

• - Producentem tohoto seriálu je i režisér Steven Spielberg. (MeanWhile)

• - Pojmenování lodi Magus odpovídá latinskému výrazu pro mága či kouzelníka. (Tasartir)