Řeka (TV seriál)

The River

Akční / Horor / Thriller

USA, 2011, 8x44 min

Na seriály se nedívám kromě Řím, Spartakus a Walking Dead jsem neviděl nic už ani nepamatuju. Absence kvalitních filmů mě donutila trochu experimentovat tak jsem zkusil tenhle seriál. Zatím mám za sebou 4díly a je to lepší a lepší.(14.10.2012)

• TonyClifton

Vůbec to nebylo špatné, dokonce to mělo několik fajn momentů a celkově ten námět v pozadí "There is magic out there." mi přišel zatraceně cool. Bohužel to srážela naprosto tristní mocumentary forma a děsivý casting, až na Bruce Greenwooda. 4/10(27.2.2014)

• sir-dave

Hororový seriál z Amazonky na způsob amatérské kamery. Velky potencionál zazdily nejvíce úvodní díly, po kterých se mi nechtělo moc pokračovat. Vzhledem jen k 8 dílům to ale za zkoušku stojí. Tvůrci v pozdějších dílech zapracovali na atmosféře a příběhu na který se dalo koukat. Lehce otevřený konec zmařil lepší hodnocení pokud (což je asi pravděpodobné) seriál ukončí.(26.3.2012)

• Davies182

Šokující televizní fail, jemuž reputaci nenapraví ani občas mírně strašidelné scény, ani závan neokokaného (na seriálové poměry). The River se obrovsky nepovedl - může mi někdo vysvětlit, co dělá jméno Stevena Spielberga v titulcích? Raději na rok 2011 v souvislosti s tímto pánem rychle zapomeňme... Prkenní herci, otřesné postavy, úděsný scénář, a totálně nulová atmosféra. Povinně si to jdu znovu nejmíň pětkrát pustit celé od začátku s kamarády, aby jsme se tomu mohli po každém dalším stisknutí "replay" ještě více smát. Hodnoceno po pilotu, tak to berte s rezervou.(22.2.2012)

První díl navodil skvělou atmosféru, která pak už bohužel klesala. Z námětu by se dalo dostat mnohem víc, ale scénář je velmi špatný. Velká škoda a celkově jsem ze seriálu spíš zklamán. Pokud jste nesledovali, o nic extra jste nepřišli. 55 %(24.3.2012)