Řeka (TV seriál)

River, The

Akční / Horor / Thriller

USA, 2011, 8x44 min

• slayerrrr

Mysteriózní naděje, která se po pár minutách vrhla do televizní žumpy. Mé nervy by měly dostat metál za shlédnutí celé série bez větší újmy.____P.S. Člověk, který dostal na starost casting by měl také dostat nějaké ocenění, když matka vypadá mlaději než vlastní syn asi bude něco špatně.(12.7.2012)

• Frajer42

Po pár minutách je mi jasné, že se s touto sračkou velmi rád rozloučím. Ani na pořádnou loď ti kreténi neměli, plaví se na jakési zrezlé herce. Postavy jsou už od prvního pohledu naprosto nezajímavá stvoření. Samotný úvod byl vrcholem kreténismu. No ta džungle je tedy příšerná. Fuj, fuj. Odpad.(7.1.2013)

První díl navodil skvělou atmosféru, která pak už bohužel klesala. Z námětu by se dalo dostat mnohem víc, ale scénář je velmi špatný. Velká škoda a celkově jsem ze seriálu spíš zklamán. Pokud jste nesledovali, o nic extra jste nepřišli. 55 %(24.3.2012)

Výborný a zbytočne prehliadaný hororový seriál, ktorý v sebe úspešne mieša mysteriózne, dobrodružné a hororové prvky, ktoré zaobaľuje do found footage podania, čo je v seriáloch zatiaľ neopozerané. Expedícia do amazonských pralesov, kde sa vydáva záchranný tím hľadať strateného TV reportéra je už od začiatku nápaditá, zaujímavá a napínavá, čo je možno aj tým, že za seriálom nenápadne stojí viacero známych a talentovaných tvorcov. Mrzí ma, že sa dočkal iba 8 dielov, keďže v dnešnej dobe pôsobil naozaj osviežujúco, chytľavo a ďalšiu sériu by si určite zaslúžil.(26.7.2012)

Season 1 = 3* (6/10)(21.3.2012)