• Rosaviva

První díl mě docela slibně nalákal, pak to ale šlo razantně z kopce. Po první řadě jsem si nebyla jistá, jestli se budu chtít podívat na druhou, ale nakonec jsem to zkusila a musím říct, že nadšená jsem z toho opravdu nebyla. Celkem dobré díly se střídaly s naprosto nudnými (ty teda bohužel převládali). Celkem vzato jsem ráda, že byl seriál zrušen během vysílání druhé řady, protože nesměroval k vůbec žádné pointě. 2*(22.7.2012)

Moc dílů jsem sice neviděl, ale když už ano, tak jsem se parádně pobavil. Na ImDb to Američané hodnotí o hodně lépe než my tady a já s nimi souhlasím, je to na 3 hvězdičky minimálně. Povedlo se :)(26.2.2015)

• phoebess

Netvrdím, že by byly první dva díly něco extra, ale pořád jsem si naivně říkala, že se to může ještě zlepšit. A proto jsem se dívala dál. Třetí díl mě ale předsvědčil o mém omylu. Jen jsem nevěřícně zírala, že si scénáristé, režisér (no, všichni, kteří se na seirálu podílejí) neuvědomili, jak trapný tenhle díl byl. Škoda, že televize ruší poměrně kvalitní seriály kvůli horší sledovanosti a nahrazují je takovými nedomrlcemi jako je tento.(2.5.2012)

Nápad by byl dobrý, má to i potenciál ale bohužel to není dotažené do konce.(20.5.2012)

Cool. (1. sezóna - 85 %, 2. sezóna 75 %)(2.10.2013)