Po prvních 4 dílech: Zatím takový ten průměr. Řada vtipných hlášek a scén ale na druhé straně taky řada trapných. Hlavní hrdinka Dreama Walker, mě vcelku nepřesvědčila a nějak s ní nesympatizuju. Já sama jako hlavní hrdinku vidím teda Krysten Ritter, která je naprosto úžasná. A mimochodem James Van Der Beek hraje sám sebe? Zajímavý nápad. Úprava 12.09.2012: zhlédnuta celá série a no...je to prostě ten průměr. Nechávám tři hvězdičky.(27.4.2012)

Nápad by byl dobrý, má to i potenciál ale bohužel to není dotažené do konce.(20.5.2012)

• phoebess

Netvrdím, že by byly první dva díly něco extra, ale pořád jsem si naivně říkala, že se to může ještě zlepšit. A proto jsem se dívala dál. Třetí díl mě ale předsvědčil o mém omylu. Jen jsem nevěřícně zírala, že si scénáristé, režisér (no, všichni, kteří se na seirálu podílejí) neuvědomili, jak trapný tenhle díl byl. Škoda, že televize ruší poměrně kvalitní seriály kvůli horší sledovanosti a nahrazují je takovými nedomrlcemi jako je tento.(2.5.2012)

Podle mě mrcha z bytu 23 snadno strčila do kapsy dvě holky s dortíkama, u nichž se jen recyklují staré fóry a tleská se vnadům Jennifer Coolidge. Krysten Ritter je taková sympatická potvora, že jí tahle role sedne jako šitá na míru. A hrozila jsem se účasti Jamese "Dawsona" van der Beeka, ale jeho scény bývají v závěru nejlepší; je úžasné, jak si ze sebe umí udělat srandu. Chvílemi to trochu skřípe kvůli "hlavní" hrdince, jejíž hysterie je docela pain in the ass. Zatím uděluji tři hvězdičky, časem snad zvýším na 4.(19.1.2015)

Don't Trust the B*tch in Apartment 23 se první díly teprve hledá stejně jako svého času i New Girl, ale ke konci série chytá za srdce a další sezóna slibuje velké věci. Příjemná jednohubka, která by mohla následovat Happy Endings.(1.9.2012)