• IQ Tiqe

Pilot: První půlminuta mě dostala, ale pak bych dojmy popsal asi takhle - ze sit-comu vypráskali "komedii" a nahradili ji dvojitou dávkou "situační". Zábava nic moc, vše je dost prvoplánové, přehnaně umělé, jako by mě někdo chtěl přesvědčit, že je to tak blbý, až je to vtipný. # Po 2. dílu - žádné terno přes zábavu, ale není to tak "sit", jak se zdálo po pilotu. # Každopádně Krysten mám moc rád, je to živel, je bezprostřední se skvělou mimiku; bloncka by ji jako naivní vidlačka mohla doplňovat a Asiatka zdola mi připomíná tu z Gilmorek. Dawson je pro mě trochu opruz, ale třeba kápne nějaký vtípek vzhledem k jeho někdejším seriálu. Uvidíme, kam se misky vah převáží, zatím tomu dám šanci, spád to má. # Po 3. dílu: Končím, 2 sympatické herečky nestačí, od sitcomu očekávám zábavu, ale při tomhle jsem se jedinkrát nezasmál.(11.4.2012)

Ani po třech dílech nevím, jestli se mám dívat dál nebo přestat. Je to takové nemastné, neslané. 50 % /// Vypadá to, že nám seriál zrušili (v půlce druhé série), kvůli nízké sledovanosti. Na jednu stranu se ani nedivím...(30.4.2012)

Cool. (1. sezóna - 85 %, 2. sezóna 75 %)(2.10.2013)

Chloe dokáže naplno využiť dar ženskosti. Chápe, že vagína je kľúč k neohľaduplnému životnému štýlu. Môže byť mrcha, môže srať na potreby, pocity iných a aj tak nikdy netrpieť samotou. A prečo to tak je, milé deti? Prečo ju chcú muži Vám musia vysvetliť rodičia. Bude to príbeh o čmelákoch a kytičkách. A prečo ženy? Baby majú vždy nejaký okruh kamarátok (minimálne 1 reálnu a minimálne 365 na FB). V skratke hejno. Každé hejno má dominantnú alfa samicu (najkrajšia z partičky), ktorej za prdelou poletuje vaginálne zoskupenie (ošklivky). Vtipné sú najmä tie hejna, kde si každá myslí, že práve ona je dominantný usb port (skupina zložená len z oškliviek). Kalhotková grupa z pekných bab je len masturbačná pomôcka, inak sci-fi. Ale to som odbočil od témy. Chloe sa ako ukážková mrcha zaradila medzi moje najobľúbenejšie ženské postavy. Hádže nespočítateľný počet skvostných grimas a trefných nediplomatických hlášok. Ešte dve postavy stoja za zmienku. James Van Der Beek ponúka vydarenú sebairóniu a June dodáva naivnú roztomilosť, ktorá je priamo predurčená k zkazeniu. Humor tohto seriálu mi skvelo sadol. Nedocenená záležitosť.(2.7.2015)

Moc dílů jsem sice neviděl, ale když už ano, tak jsem se parádně pobavil. Na ImDb to Američané hodnotí o hodně lépe než my tady a já s nimi souhlasím, je to na 3 hvězdičky minimálně. Povedlo se :)(26.2.2015)