Po prvních 4 dílech: Zatím takový ten průměr. Řada vtipných hlášek a scén ale na druhé straně taky řada trapných. Hlavní hrdinka Dreama Walker, mě vcelku nepřesvědčila a nějak s ní nesympatizuju. Já sama jako hlavní hrdinku vidím teda Krysten Ritter, která je naprosto úžasná. A mimochodem James Van Der Beek hraje sám sebe? Zajímavý nápad. Úprava 12.09.2012: zhlédnuta celá série a no...je to prostě ten průměr. Nechávám tři hvězdičky.(27.4.2012)

Podle mě mrcha z bytu 23 snadno strčila do kapsy dvě holky s dortíkama, u nichž se jen recyklují staré fóry a tleská se vnadům Jennifer Coolidge. Krysten Ritter je taková sympatická potvora, že jí tahle role sedne jako šitá na míru. A hrozila jsem se účasti Jamese "Dawsona" van der Beeka, ale jeho scény bývají v závěru nejlepší; je úžasné, jak si ze sebe umí udělat srandu. Chvílemi to trochu skřípe kvůli "hlavní" hrdince, jejíž hysterie je docela pain in the ass. Zatím uděluji tři hvězdičky, časem snad zvýším na 4.(19.1.2015)

8/26 Je to přervané miliardou multi kulti odkazů křížem krážem a všechno ostatní pod tíhou nejenom Dawsonova světa zaniká. Na druhou stranu, proč ne? Je to extrémně rychlé, nedělá si to servítky naprosto z ničeho. A umí to i balónky.(21.3.2013)

S1.(27.5.2012)

Ani po třech dílech nevím, jestli se mám dívat dál nebo přestat. Je to takové nemastné, neslané. 50 % /// Vypadá to, že nám seriál zrušili (v půlce druhé série), kvůli nízké sledovanosti. Na jednu stranu se ani nedivím...(30.4.2012)