• phoebess

Netvrdím, že by byly první dva díly něco extra, ale pořád jsem si naivně říkala, že se to může ještě zlepšit. A proto jsem se dívala dál. Třetí díl mě ale předsvědčil o mém omylu. Jen jsem nevěřícně zírala, že si scénáristé, režisér (no, všichni, kteří se na seirálu podílejí) neuvědomili, jak trapný tenhle díl byl. Škoda, že televize ruší poměrně kvalitní seriály kvůli horší sledovanosti a nahrazují je takovými nedomrlcemi jako je tento.(2.5.2012)

• IQ Tiqe

Pilot: První půlminuta mě dostala, ale pak bych dojmy popsal asi takhle - ze sit-comu vypráskali "komedii" a nahradili ji dvojitou dávkou "situační". Zábava nic moc, vše je dost prvoplánové, přehnaně umělé, jako by mě někdo chtěl přesvědčit, že je to tak blbý, až je to vtipný. # Po 2. dílu - žádné terno přes zábavu, ale není to tak "sit", jak se zdálo po pilotu. # Každopádně Krysten mám moc rád, je to živel, je bezprostřední se skvělou mimiku; bloncka by ji jako naivní vidlačka mohla doplňovat a Asiatka zdola mi připomíná tu z Gilmorek. Dawson je pro mě trochu opruz, ale třeba kápne nějaký vtípek vzhledem k jeho někdejším seriálu. Uvidíme, kam se misky vah převáží, zatím tomu dám šanci, spád to má. # Po 3. dílu: Končím, 2 sympatické herečky nestačí, od sitcomu očekávám zábavu, ale při tomhle jsem se jedinkrát nezasmál.(11.4.2012)

Jsem nadšen. Sice na mě nesrší jeden vtip za druhým, přesto mi to perfektně padlo do oka. Pokaždé jsme zvědav, s čím která postava přijde.(1.2.2013)

Don't Trust the B*tch in Apartment 23 se první díly teprve hledá stejně jako svého času i New Girl, ale ke konci série chytá za srdce a další sezóna slibuje velké věci. Příjemná jednohubka, která by mohla následovat Happy Endings.(1.9.2012)

Chloe dokáže naplno využiť dar ženskosti. Chápe, že vagína je kľúč k neohľaduplnému životnému štýlu. Môže byť mrcha, môže srať na potreby, pocity iných a aj tak nikdy netrpieť samotou. A prečo to tak je, milé deti? Prečo ju chcú muži Vám musia vysvetliť rodičia. Bude to príbeh o čmelákoch a kytičkách. A prečo ženy? Baby majú vždy nejaký okruh kamarátok (minimálne 1 reálnu a minimálne 365 na FB). V skratke hejno. Každé hejno má dominantnú alfa samicu (najkrajšia z partičky), ktorej za prdelou poletuje vaginálne zoskupenie (ošklivky). Vtipné sú najmä tie hejna, kde si každá myslí, že práve ona je dominantný usb port (skupina zložená len z oškliviek). Kalhotková grupa z pekných bab je len masturbačná pomôcka, inak sci-fi. Ale to som odbočil od témy. Chloe sa ako ukážková mrcha zaradila medzi moje najobľúbenejšie ženské postavy. Hádže nespočítateľný počet skvostných grimas a trefných nediplomatických hlášok. Ešte dve postavy stoja za zmienku. James Van Der Beek ponúka vydarenú sebairóniu a June dodáva naivnú roztomilosť, ktorá je priamo predurčená k zkazeniu. Humor tohto seriálu mi skvelo sadol. Nedocenená záležitosť.(2.7.2015)