• Rosaviva

První díl mě docela slibně nalákal, pak to ale šlo razantně z kopce. Po první řadě jsem si nebyla jistá, jestli se budu chtít podívat na druhou, ale nakonec jsem to zkusila a musím říct, že nadšená jsem z toho opravdu nebyla. Celkem dobré díly se střídaly s naprosto nudnými (ty teda bohužel převládali). Celkem vzato jsem ráda, že byl seriál zrušen během vysílání druhé řady, protože nesměroval k vůbec žádné pointě. 2*(22.7.2012)

Moc dílů jsem sice neviděl, ale když už ano, tak jsem se parádně pobavil. Na ImDb to Američané hodnotí o hodně lépe než my tady a já s nimi souhlasím, je to na 3 hvězdičky minimálně. Povedlo se :)(26.2.2015)

Jsem nadšen. Sice na mě nesrší jeden vtip za druhým, přesto mi to perfektně padlo do oka. Pokaždé jsme zvědav, s čím která postava přijde.(1.2.2013)

8/26 Je to přervané miliardou multi kulti odkazů křížem krážem a všechno ostatní pod tíhou nejenom Dawsonova světa zaniká. Na druhou stranu, proč ne? Je to extrémně rychlé, nedělá si to servítky naprosto z ničeho. A umí to i balónky.(21.3.2013)

Don't Trust the B*tch in Apartment 23 se první díly teprve hledá stejně jako svého času i New Girl, ale ke konci série chytá za srdce a další sezóna slibuje velké věci. Příjemná jednohubka, která by mohla následovat Happy Endings.(1.9.2012)