Není to zase až tak špatné, ale nejlepší taky není. Někteří herci prostě neumějí hrát a před kamery by chodit neměli. Že jsou dialogy prázdné by se dalo tolerovat, co chceme po seriálu s teenagery. Na druhou stranu oceňuji vždy nějaké napětí, i když se mi zdá, že tam je toho moc. V jednom díle posedlá žena, v dalším démon, pak zase lovci. Jde vidět, že v první sérii je úplně vše a možná je dobře, že další série není, protože co by bylo tam? Plus za Phoebe Tonkin, která hraje báječnou mrchu.(14.8.2014)

• McClane

Hodnocení pilotu: asi se mi rozbil přehrávač, protože tohle nemohlo mít 41 minut, ale aspoň dvě hodiny! Nuda, nuda, seď, šeď, mrtvá máti, teenageři a nadpřirozeno = ZLO, ZLO, ZLO! 20%.(15.1.2012)

• LittleMonste

Začalo to celkem dobře, Cassie po tom, co ztratí svou matku, odjíždí k poslední žijící příbuzné a tam objeví své schopnosti. Postupem času začala být hlavní hrdinka až příliš dokonalá, vždycky musela mít pravdu a sama představitelka nepatří mezi nejsympatičtější stvoření. Seriál o čarování ve kterém se kouzla praktikují poskrovnu... vztahy jsou chladné, romantika nefunguje vůbec a zachraňuje to pár dobrých charakterů - Diana, Faye. (50%) Ps: To nikomu nepřijde divný, že parta studentů ze střední školy mají v 16/17 letech děti?(10.7.2014)

• MoiJe

Sledované do 1x03, ďalej nebudem.(7.11.2011)

• Morganela

"Fantasy seriál? No jo, dáme tomu šancu." To som si myslela na začiatku, prehovárala sa, že to predsa len z úvodu je tak blbé a tupé, nesympatické a umelé, že sa to zlepší. Prd sa zlepšilo. Po 3 dieloch končím a dám radšej prednosť rewatchu Legende o pátračovi, a to je už čo povedať.(27.2.2012)