• Vironey
  **

  Přijde mi trochu hloupý hodnotit po dvou dílech, takže zůstanu jen u komentáře. Kupodivu to není až takový průser, jak jsem čekala. Všechny ty příměry k Twilightu v recenzích a diskuzích působí jen jako katalyzátor pro všechny prudily, kteří tímto okamžitě celý seriál strhnou a zaškatulkujou jako "přiblblá romantická fantasy". Jasně, není to žádný intelektuální skvost, někteří herci působí dost toporně, příběh taky není nic originálního - srovnávání s Twilightem ale moc nechápu, stejně tak bych to mohla srovnat např. s Čelistma - je tam voda, jsou tam lidi a každou chvíli někdo umře. :) Přeháním, ale všechny ty odkazy na Twilight potencionální diváky buď přitáhnou a zklamou nebo rovnou kategoricky odpudí. Zatím 50%. EDIT 14.11. Po shlédnutí devátého dílu hodnotím 2*, seriál se sice po nudném a nezajímavém úvodu docela polepšil a potemněl, ale pořád je to taková jalovina...(27.9.2011)

 • iHyik
  ***

  Jako bychom potřebovali další Twilight a Vampire Diaries. Klasika pro teenagery s krásnými lidmi, kteří jsou tak neuvěřitelní, až jsou pro mě nechutní. Normální zábava, nic vyloženě pitomého, ale nějak jsem z toho vyrostl.(17.9.2011)

 • Dever
  ****

  Ako Fantazista som z dejom a vizualizáciu celkom spokojný, ale čo sa obsadenia a hereckého výkonu týka, tak to už nieje také presvedčivé..... 80%(8.9.2012)

 • Politik
  **

  Co víš čekat od autorky Vampire Diaries? Kouknout se na to dá, ale řadím to mezi podprůměr.(18.2.2015)

 • Avari.73
  ****

  Stejně jako Life Unexpected, i tady je seriál táhnut především okouzlující Brittany Robertson, ostatní postavy jsou upozaděné, což je jen dobře - hlavně bych úplně oželel Adama, který je neuvěřitelně vtíravý (možná je to dáno samotným hercem, jenž je až šamponovsky přeslazen ala Edward ze Stmívání). Po prvním díle mírné rozčarování, ale postupně začala atmosféra houstnout a děj nabírá obrátky. Je mi jasné, že ne každýmu se může výtvor od CW líbit, ale nechápu, jak tomu může někdo dát jednu hvězdičku. To už je spíš zaujatost než seriózní hodnocení. Dejte tomuhle seriálu rozhodně šanci. Čekání na další díl (leden 2012) bude těžké.(20.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace