Pilot a první poznatky. Budeme tu mít další Vampire Diaries akorát že s čarodějkami ( eště přijít upíři a je to hotové). Milí herci nenáročný děj, dobrý seriál na odpočinek. Pilot se mi líbil, uvidíme co si pro nás scénáristé vymyslí dále. 75% ( Pilot). Doplním po první sérii.(24.9.2011)

Ako Fantazista som z dejom a vizualizáciu celkom spokojný, ale čo sa obsadenia a hereckého výkonu týka, tak to už nieje také presvedčivé..... 80%(8.9.2012)

Musím se teda přiznat, že tenhle seriál mě opravdu hodně zklamal. Čekala jsem něco jako první serii Upířích deníků, ale naopak Deníkům kvalita stoupala, tahle se držela dost nízko a i když posledních pár dílů bylo o něco lepších, jsem celkově docela ráda, že tenhle seriál nebyl obnoven pro další sérii. Co se týče hlavní hrdinky, tak ta byla opravdu příšerně nesympatická, měla jsem chuť jí praštit pokaždé, když se objevila na scéně (což bylo bohužel dost často). Takže jednou se to dalo, ale silně pochybuju, že bych někdy zatoužila potom se na to podívat znova. 3*(27.1.2013)

• Morganela

"Fantasy seriál? No jo, dáme tomu šancu." To som si myslela na začiatku, prehovárala sa, že to predsa len z úvodu je tak blbé a tupé, nesympatické a umelé, že sa to zlepší. Prd sa zlepšilo. Po 3 dieloch končím a dám radšej prednosť rewatchu Legende o pátračovi, a to je už čo povedať.(27.2.2012)

• phoebess

Tam je tolik "zvratů", tolik přiblblých dialogů, tolik... ehm... "herců", že mi z toho jde až hlava kolem. Ale přesto mám tenhle seriál ráda, ani ne pro jeho kvalitu a děj, ale proto, že i díky jednomu jedinému dílu vystřílím celý zásobník svých ironických poznámek a posměšků. Přesto si nezaslouží víc jak dvě hvězdičky, vůči opravdu kvalitním seriálům by to bylo hodně nespravedlivé.(13.2.2012)

• - V knižní sérii má postava Cassie Blake, kterou v tomto seriálu představuje Britt Robertson, hnědé vlasy. V seriálu je má však blond. K podobné změně, ale opačně, došlo seriálu Upíří deníky (od r. 2009). Obě knižní série napsala Lisa Jane Smith. (BLANIK.)

• - V knize se kruh sestavuje ze 12 lidí, ovšem v seriálu se sestavuje pouze ze 6 lidí. (Dlee)

• - The Secret Circle si při premiéře vydobyl 1,3 ratingového bodu, což v celkových číslech znamená 3 050 000 diváků (Dlee)