• Don Jebal

Rozpočet: 45 000 000 $ Otvárací Víkend: 29 239 026 $ (v 3 440 Kinách) Tržby USA: 88 631 237 $ Tržby Celosvetovo: 158 431 237 $(2.5.2012)

V českých televizních vodách nejsou Mupeti moc známí. Sezame, otevři se sledovalo méně dětí než Večerníček, a tak se nejde divit tomu, že tuzemsko nekopíruje obrovský úspěch v Americe. Zatímco zaoceánští kritici nešetří chválou a sázejí nejvyšší hodnocení jedno za druhým, Češi jsou střízlivější. Čím to? Bohužel není film ani moc kvalitní, jako spíše vzbuzuje nostalgické pocity v těch, kteří na show vyrostli.(30.5.2012)

výborná "uletená" disneyovka pre celú rodinu so šialenými figúrkami, veľmi vydareným humorom, dobrou výpravou a riadnou náložou cameo roličiek. jazda, ktorú som si užíval od začiatku do konca, len škoda, že nadabovanú - no už sa teším na dvd a pôvodné znenie!(23.2.2012)

Abych řekl pravdu, tak jsem Mupetům moc nevěřil. Čekal jsem, že to půjde ve stylu jako před půl rokem Šmoulové. Naštěstí jsou Mupeti o jeden stupeň lepší a ne tak dětský. Nadprůměrné písničky. Doufám i v Oscara za "Man or Muppet". Výborné cameo roličky, mohly být v některých případech i delší. Rapující Chris Cooper? Se zbláznil? :) Překvapivá spokojenost. 65%(26.2.2012)

Všestranný Jason Segel ukázal, že ani psaní scénářů mu není cizí a já se díky němu dobře bavila. Muppeti jsou vděčné téma jak pro děti, tak i pro dospělé a za ta léta jejich existenci si zaslouží takové ocenění...(1.2.2012)