Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  ****

  Keď v roku 1974 a 1975 uviedol Jim Henson na obrazovky dve pilotné časti svojej bábkovej show The Muppets ( v rokoch 1976 - 1981 bolo natočených 120 epizód ) boli tieto bláznivé postavičky známe už dve desaťročia z rôznych televíznych projektov. Ich priaznivec Jason Segel ich ako spoluautor scenára vzkriesil a podarilo sa natočiť rodinný muzikál s vcelku podarenými hudobnými číslami. Možno nebude súčasnými deťmi pochopená všadeprítomná nostalgia, ale to je len preto, lebo žabiaka Kermita, miss Piggy, medveďa Fozzieho, Scootera alebo Gonza vôbec nepoznajú. Tak či onak sa podarilo vytvoriť slušnú, hoci jednoduchú, zábavu.(13.3.2012)

 • Foox
  ****

  Malinké zklamání, které má určitě částečně na svědomí hrozný dabing, ale rozhodně ne v první řadě. Jason Segel byl a pořád je velký fanoušek Muppetů, na filmu se to skvěle otisklo, což má za následek neuvěřitelnou roztomilost, které spíše působí na starší diváky než na děti. I když je zde jedno cameo za druhým, většina z nich nejsou bohužel nijak výrazná nebo dotažená. Závěrečné show zase chybí nějaký zajímavější moment, naštěstí to dostatečně vynahrazuje úplné finále. Pořád ale působila trailerová kampaň lépe než celý film. 70%(14.2.2012)

 • numi
  ****

  Výborné písničky, perfektní gagy, chytré zapojení diváka. Čtyři a půl a titul mojí osobní guilty pleasure 2011.(12.2.2012)

 • HellFire
  ****

  Proč tak nízké hodnocení? Cožpak se tolik lidí neumí smát a radovat? Mupeti jsou zatraceně pozitivní a švandovní film se spoustou originálních nápadů. Nasmál jsem se dost a za to děkuji.(4.3.2013)

 • maseer2
  **

  na jednu stranu objektivně ne vyloženě "špatný" a zpracováním i vcelku originální film, ve kterém se mihne spousta známých herců.. na stranu druhou ale snímek trpí absolutně nezajímavou zápletkou, neustálým tlacháním postav o ničem a spoustou otravných písniček - opravdu nechápu, co je na songu "Man or Muppet" oscarového.. nuda, nuda, nuda - děkuji, nechci..(20.3.2012)

 • - Tex Richman nenávidí Muppety proto, že na večírku k oslavě svých desátých narozenin všechny děti sledovaly seriál a smály se. Jediný Richman nenacházel show směšnou, což jej zostudilo mezi kamarády. (HellFire)

 • - Na plakátu divadla Muppetů i ve staré kanceláři Kermita lze spatřit fotku Jima Hensona (mimojiné tůrce Kermita). (HellFire)

 • - V závěru filmu, kdy Kermit a jeho banda vyjde z divadla, je na jednom ze sousedních domů vidět poutač na film Auta 2 ( 2011). (Lorge)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace