Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  ****

  výborná "uletená" disneyovka pre celú rodinu so šialenými figúrkami, veľmi vydareným humorom, dobrou výpravou a riadnou náložou cameo roličiek. jazda, ktorú som si užíval od začiatku do konca, len škoda, že nadabovanú - no už sa teším na dvd a pôvodné znenie!(23.2.2012)

 • SarumanKo
  ****

  Príjemné. Herecky, spevácky aj bábkarsky bezchybne zvládnutý feel-good movie roka. A to ma k Muppetom neviaže ani jediná nitka nostalgie. Hoci príbeh funguje podľa jednoduchej schémy, všetky piesne, tanečné choreografie a hviezdne cameá mi na tvár vyčarovali veľký úsmev, raz som bol dokonca dojatý (Man or Muppet). Je mi ľúto, že si to nenašlo viac fanúšikov. (8/10)(18.3.2012)

 • F.man
  ****

  Neuvěřitelně čisté a milé. Ta správná facka celé te umělohmotné teen-kultuře Bieberů, Minajů a podobných plastových píčovin. Nope! The Muppets are as one-dimensional as they've always been! (20.10.2012)

 • PinokKio
  ***

  Bohužel nejsem Mupeťáky nijak zasažený .. tedy těmi původními seriálovými. Ale tady pobavila ta spousta cameo rolí, hlavně David Grohl potěšil.(6.10.2012)

 • Avalon820
  ***

  Je jasné, že jsem zcela mimo cílovou skupinu diváků a stejně tak je zřejmé, že jakožto ne-Američan nemám příliš velkou šanci docenit kouzlo Mupetů v celém jeho rozsahu. Takže proto ty průměrné 3*. Na druhou stranu - být dítětem (a ideálně dítětem americkým), nepochybně bych se bavil královsky. Tento film je totiž stručně řečeno povedený. Pěkný příběh s happy-endem, vtipné scénky, sympatičtí mupeti a kupodivu poslouchatelná hudební čísla činí tento snímek ideální volbou pro dětské publikum. Navíc si cením toho, že tvůrci eliminovali na nezbytné minimum onu pro americké dětské filmy typickou nesmyslnou a bezhlavou řežbu postaviček (které bychom se asi měli smát a která dokonale zazdila filmové Šmouly). Takže ano, tento film za zhlédnutí stojí - děti pobaví a ty starší donutí k tomu, když nejvtipnější z celého filmu jim příjde vystoupení Kamily a drůbežího sboru, že by se měli nad sebou zamyslet :)(16.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace