• iamek

Dvě hvězdy za nostalgii, Segela a cameo role.(12.5.2012)

Emocemi nabitý film. Smutek, radost, strach a štěstí... Muppeti. Písničky. Výlet do let, kdy jsem ještě neměl na starosti nic jiného než co kdy půjde v televizi. I am a Muppet of a Man...(16.6.2012)

• StarsFan

Chris Cooper je v roli záporáka lahůdkový, bohužel z děje, vtipů nebo písní už nadšením neskáču. A to i přesto, že muzikály mám ráda, a filmy, ve kterých si jsou postavy vědomi toho, že jsou ve filmu (viz celá série "Road to" s Bobem Hopem a Bingem Crosbym), zbožňuji. A když mě mnohem víc než film mě bavila mupetí reklama od Orange, která běžela před ním, je tu zákonitě něco špatně.(14.3.2012)

Velmi sympatický film, který dokáže jistou nostalgii přenést i na ty, kterým se po Muppetech vlastně nikdy nestýskalo. Vtipná hra s klišé a neustálé shazování sebe sama se s trochou toho moralizování nijak nebilo. Opakování některých vtipů nevadí. Zrůdnému dabingu se vyhnout obloukem!(12.1.2012)

Oscar 1 : Píseň - "Man or Muppet"(24.1.2012)

• - Americká televize FOX označila film za komunistickou propagandu, která se snaží „vymýt dětem mozek a obrátit je proti kapitalismu“. (Brousitch)

• - Den před uvedením filmu na trh s DVD nosiči dostali Mupeti svou hvězdu na Hollywoodském Chodníku slávy. Je umístěna před divadlem El Capitan Theater, jenž je vlastněn společností Disney a v samotném filmu se objevuje jako Muppet Theater. (Hal_Moore)

• - Automobil ve třídě, který žákům Amy Adams sloužil jako pomůcka, je Morris Minor - v Británii populární poválečný automobil. (Hal_Moore)