výborná "uletená" disneyovka pre celú rodinu so šialenými figúrkami, veľmi vydareným humorom, dobrou výpravou a riadnou náložou cameo roličiek. jazda, ktorú som si užíval od začiatku do konca, len škoda, že nadabovanú - no už sa teším na dvd a pôvodné znenie!(23.2.2012)

Príjemné. Herecky, spevácky aj bábkarsky bezchybne zvládnutý feel-good movie roka. A to ma k Muppetom neviaže ani jediná nitka nostalgie. Hoci príbeh funguje podľa jednoduchej schémy, všetky piesne, tanečné choreografie a hviezdne cameá mi na tvár vyčarovali veľký úsmev, raz som bol dokonca dojatý (Man or Muppet). Je mi ľúto, že si to nenašlo viac fanúšikov. (8/10)(18.3.2012)

Neuvěřitelně čisté a milé. Ta správná facka celé te umělohmotné teen-kultuře Bieberů, Minajů a podobných plastových píčovin. Nope! The Muppets are as one-dimensional as they've always been! (20.10.2012)

Bohužel nejsem Mupeťáky nijak zasažený .. tedy těmi původními seriálovými. Ale tady pobavila ta spousta cameo rolí, hlavně David Grohl potěšil.(6.10.2012)

Je jasné, že jsem zcela mimo cílovou skupinu diváků a stejně tak je zřejmé, že jakožto ne-Američan nemám příliš velkou šanci docenit kouzlo Mupetů v celém jeho rozsahu. Takže proto ty průměrné 3*. Na druhou stranu - být dítětem (a ideálně dítětem americkým), nepochybně bych se bavil královsky. Tento film je totiž stručně řečeno povedený. Pěkný příběh s happy-endem, vtipné scénky, sympatičtí mupeti a kupodivu poslouchatelná hudební čísla činí tento snímek ideální volbou pro dětské publikum. Navíc si cením toho, že tvůrci eliminovali na nezbytné minimum onu pro americké dětské filmy typickou nesmyslnou a bezhlavou řežbu postaviček (které bychom se asi měli smát a která dokonale zazdila filmové Šmouly). Takže ano, tento film za zhlédnutí stojí - děti pobaví a ty starší donutí k tomu, když nejvtipnější z celého filmu jim příjde vystoupení Kamily a drůbežího sboru, že by se měli nad sebou zamyslet :)(16.6.2012)