• Don Jebal

Rozpočet: 45 000 000 $ Otvárací Víkend: 29 239 026 $ (v 3 440 Kinách) Tržby USA: 88 631 237 $ Tržby Celosvetovo: 158 431 237 $(2.5.2012)

Dětsky dokonalý film. Pokud jste měli Muppets rádi, musí se vám to líbit. 60% P.S.: Man or Muppet je hit.(26.3.2012)

Já nemůžu jinak, ale musím dát plný počet. Muppets se mi líbilo od začátku do konce pro svůj velký optimismus, určitou (zdravou) naivitu, pohodové písně a skvělé postavičky, které mě mile pobavily. Herci však také nezklamali, naopak, do svých rolí se skvěle hodili. Velmi příjemné překvapení.(13.3.2012)

Po této taškařici jsem se rozhodl, že svůj život zasvětím lovu českých dabérů. Dokud budou ty zrůdy na tomto světě, nebudu moct spát! Ale něco k filmu. Jako největší problém vidím to, že náš divák vůbec netuší co jsou Muppets, kdy vznikly, neví nic o jejich stylu humoru ani jaké jsou to v americe ikony, takže se nedivím, že tady má film který staví právě na znalosti Muppets takové hodnocení. Nebylo to nějaké převratné dílo, ale účel to splnilo a nenudilo to... 76,8%(18.6.2012)

Mahna Mahna! The Muppets Horror Picture Show aneb Don't Dream It Be It... Být víc takových filmů, bylo by na tom světě hned lépe. Loutkový úlet, totální guilty pleasure a gejzír nápadů v plyšovém balení, kdy v závěru snad i ta kroupa ukápla. Kdo řekl, že moc cukru v krvi škodí?(25.2.2012)