• maseer2

na jednu stranu objektivně ne vyloženě "špatný" a zpracováním i vcelku originální film, ve kterém se mihne spousta známých herců.. na stranu druhou ale snímek trpí absolutně nezajímavou zápletkou, neustálým tlacháním postav o ničem a spoustou otravných písniček - opravdu nechápu, co je na songu "Man or Muppet" oscarového.. nuda, nuda, nuda - děkuji, nechci..(20.3.2012)

Výborné písničky, perfektní gagy, chytré zapojení diváka. Čtyři a půl a titul mojí osobní guilty pleasure 2011.(12.2.2012)

Emocemi nabitý film. Smutek, radost, strach a štěstí... Muppeti. Písničky. Výlet do let, kdy jsem ještě neměl na starosti nic jiného než co kdy půjde v televizi. I am a Muppet of a Man...(16.6.2012)

We Built This City..... Je veľká škoda, že sa nekoná veľká komediálna udalosť ktorú sľubovali filmové ukážky a plagáty. Je to rodinný film a tak sa okrem humoru dostalo vo veľkej miere aj na emócie a rodinné hodnoty. Chcelo by to ešte viac vtípkov, lebo hranie na city a nostalgiu na mňa nezaberalo. Šarm však Muppetom rozhodne nechýba.(29.2.2012)

Existenciální drama s "loutkami" a zpěvem, z kterého jsem si vzal dvě cenná ponaučení: 1.) celebrity nejsou lidi a 2.) únos je zcela v pořádku, pokud slouží k finančnímu obohacení. Jinak dabing je zlo a postihl i muzikálové výstupy.(13.1.2012)

• - Na plakátu divadla Muppetů i ve staré kanceláři Kermita lze spatřit fotku Jima Hensona (mimojiné tůrce Kermita). (HellFire)

• - Den před uvedením filmu na trh s DVD nosiči dostali Mupeti svou hvězdu na Hollywoodském Chodníku slávy. Je umístěna před divadlem El Capitan Theater, jenž je vlastněn společností Disney a v samotném filmu se objevuje jako Muppet Theater. (Hal_Moore)

• - První Mupetí film, který získal Oskara. (Hal_Moore)