poster

Bez kalhot

 • Česko

  Báječný Mike

 • USA

  Magic Mike

 • Slovensko

  Magic Mike

 • Slovensko

  Magic Mike: Bez nohavíc

 • Velká Británie

  Magic Mike

Drama / Komedie

USA, 2012, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ****

  Jedním slovem - překvapení. Od tohoto filmu jsem naprosto nic nečekal, pustil jsem si jej jen proto, že jsem neměl náladu na nějaké drama a chtěl jsem prostě a jednoduše film, u kterého bych mohl vypnout. Navíc, věděl jsem, o co tam jde, takže jsem si říkal, že byť mužský striptýz pro mě fakt není zajímavý, budu se jim moct alespoň smát. Jenže nebylo kdy, protože mě pohltil ten jednoduchý, ale na všech rovinách fungující příběh. Od hlavní linie po ty vedlejší (Olivia Munn) vše do sebe krásně zapadalo a fungovalo a já jsem si říkal, že to není to, co jsem očekával (hodně blbý film, kde se namachrovaní týpci budou svlíkat). Křivdil jsem tomuto snímku, ale já dokážu přiznat, když se spletu a tady jsem se spletl. Poklona jde především režisérovi, že dokázal tento námět zfilmovat tak, že ani chlap se u tohoto filmu nemusí nudit (a ono začít film s polonahou Olivii Munn taky nebyl špatný nápad :-)). 80 %.(29.1.2014)

 • gudaulin
  **

  Nikdy jsem striptýzovou šou nenavštívil a kdybych dostal pozvání, s díky bych odmítl. Mám ji totiž zařazenou do stejné kategorie jako wrestling nebo soutěže královny krásy, tedy jako pokleslou šou. A z toho vycházím, respektive ovlivňuje to i mé hodnocení Soderbergova snímku, který jinak považuju za ukázku hodně slušného filmového řemesla. Mám ale problém s tím, že režisér natočil příjemný, kultivovaný a romantický film z prostředí, které příjemné, kultivované a romantické ani v nejmenším není. Zkrátka a dobře, celé to hezky uhlazuje a posouvá do jiné roviny, než by si svět striptérů případně i striptérek a konzumentů jejich šou zasloužil. Britský snímek Do naha! na to šel jinak a chtěl sdělit a prodat divákům něco úplně jiného, a tam jsme si - jak se scénáristou, tak s režisérem - kápli do noty. Celkový dojem: 45 %.(29.12.2014)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Warner Bros. // Počet premietajúcich kín v USA: 2,930 // Otvárací Víkend USA: $39,127,170 //(7.11.2012)

 • Roman.Ticka
  ****

  Po dvou vážných filmech mi scénář připomínal dětskou omalovánku, ale je potřeba kvality mezi kalhoty? Že ve středu zájmu byla povedená "různá varietní čísla" většinou beze slov, není o čem příliš dumat. Přesto příběh neurazil, i když ukázal Ameriku takovou, jaká je. Mezi černými dvě bílé vrány, z nichž jedna - Amazing Magic Mike - si zaslouží svou samostatnou pořádnou naducanou velkohvězdu. Ten chlap má úžasný rajcovní šmrnc a ještě kupodivu i něco inspirativního v hlavě. I kdyby předváděl celých 110 min. pouze a jenom lascívní muskulaturní taneček, snímek stojí za pozornost. Už jen zvláštním tématem, který se netočí každý den. Channig mě ještě o to příjemněji překvapil, že nevsází pouze na své nesporné tělesné přednosti, jako producent docela zabodoval. ;-)(23.8.2012)

 • Viktooorka
  ****

  Zadek sem, zadek tam, zadek všude kam se podívám.. Takhle vypadá můj ráj :D Příběh o tom, že každá práce stojí za hovno, ale na tuhle se tak dobře kouká :) A ty jejich vystoupení měla nejen sexy náboj, ale parádní námět.. Pánové prominou, ale u tohohle se ženská nemůže nudit :)))(28.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace