Bez kalhot

Magic Mike

Magic Mike: Bez nohavíc

Drama / Komedie

USA, 2012, 110 min

Zajímavé téma a rádoby uměcko-nezávislé pojetí, ale vypadá to, že scénárista si místo práce na rozumné zápletce vzal hodně dlouhou dovolenou. Proč by jinak příběhu chyběl děj? Hlavní hrdina se z nepochopitelného důvodu snaží získat úvěr na relativně malou částku, který ani nepotřebuje, protože má hotovost a slušné auto, takže by neměl mít problém začít se svým malým podnikáním. A to je celé téma. Na tradiční romantickou zápletku taky nedojde, resp. film možná skončí tam, kde by jiný začínal. Zbývá už jen pár svlékacích vystoupení, které docela kazí fakt, že pánové v rolích striptérů očividně moc neřeší dietu ani trénink a rozhodně nevypadají dobře. Výjimkou je snad jedině Joe Manganiello, který je ale upozaděný. Alespoň si pak netřeba klást, otázku proč se hlavní postava zajímá o ošklivou dívku s břichem a plochým zadkem... Zajímavý je alespoň šíleně vypadající McConaughey v roli slizkého hubeného šéfa.(18.12.2012)

• predators

Být nadržená ženská, ještě nadrženější metrák nebo gey, tak se z toho snad i udělám. Fuj! Jdu si pustit nějaké porno! 4%(13.10.2012)

• Malarkey

Pro někoho je to životní poselství, pro jiného boj o přežití. Chápu, že by se mnou Channing Tatum nesouhlasil, ale tohle jsem vážně neměl vidět. Ono když se Vám před obrazovkou natřásá banda chlapů celé dvě hodiny, také byste to nechtěli vidět. A ta kopa ženských, co se tam objeví, to svojí krásou rozhodně nezachrání. Nicméně uznávám a respektuju to, že se Channing z takové práce dostal. Uznávám i jeho a Mattův parádní herecký výkon. Všechno ostatní je ale pro mě mimo.(13.4.2014)

Hodně pohodová oddychovka, od které jsem po pravdě po stránce příběhové moc nečekala, a spíše jsem se jako asi většina ženských tady, chtěla pokochat :)) Nakonec to ale není žádná typická předvídatelná odrhovačka o klukovi, co byl chudý a tak si velice nerad přivydělával striptýzem, a jak nakonec ke štěstí přišel.. Ani ta romantická linka není vlastně vůbec přeslazená, takže film je pro mě vcelku hodně příjemným překvapením. Channing si vedl dobře, i když já bych strkala bankovky spíš Alexovi :) Jediné opravdové mínus celého filmu je obsazení McConaugheyho. Ten chlap prostě špatně vypadá, a ještě neumí hrát. Na něj bych při vystoupení patrně házela rajčata, kdepak bankovky. Navíc ve filmu mezi kluky nezapadl. Co taky trochu zamrzelo byl konec. Když už se příběh rozjel, tak se najednou objevily závěrečné titulky.. Zkrátka takové nemastné neslané nic. Ale na druhou stranu musím vyzdvihnout psycho záběry, kdy se Adam (A.Pettyfer) sjel, to byla taková psychedelická lahůdka. Dala bych 5*, ale kvůli podivnému zakončení a McConaughemu budu přísnější.(29.8.2012)

Už nikdy se nebudu tázat dívek, které se jmenují jako kytky, auta či šutry, jakou profesí se živí. To je pro mne zásadní poučení ze snímku, který potvrdil mé přesvědčení, že svlékající se chlapi jsou směšní, ale kdyby jejich holé zadnice nepouštěly na scénu soukromá dramata, tak bych byl určitě spokojenější. Zítra se řádně vyholím, rafinovaně si vyberu nějaké veřejné místo, rozvlním se v bocích, stylově se podrbu na přirození a budu čekat, jak se svět vypořádá s tou nádherou.(22.8.2012)

• Channing Tatum