Bez kalhot

Báječný Mike

Magic Mike: Bez nohavíc

Drama / Komedie

USA, 2012, 110 min

Zase ten hype! Hrozná banalita, kterou ale nahoru tahne dříč Tatum a slizounek McConaughey. Holky ve Velkám sále na KVIFF ječely solidně! 70%(7.7.2012)

Film, ktorý som v pláne vôbec pozerať ani nemal, ale kladné recenzie a meno režiséra ma presvedčili, že by som mal. Herecké obsadenie je dosť slušné a aj keď niektorý nemajú radi Tatuma, ja som si naňho od G.I. Joe zvykol a sem sa mi fakt hodil. Magic Mike ma zaujal hlavne postavami. Bolo zaujímavé sledovať hlavne postavy a čo sa s nimi bude diať ďalej, humorné scény sa skutočne vydarili, ale chcelo by to hlavne nejakú dejovú líniu, pretože príbeh tu vlastne vôbec ani nie je. 85% - 4*(5.12.2012)

Nic jsem nečekala, ale jde o jednu z nejlepších komedií, kterou jsem zatím v letošním roce viděla, už dlouho jsem se tak nenasmála a smálo se celé kino (složené především z ženského publika). Snad neexistuje možnost, že by jakákoliv žena odcházela z kina nespokojená. A navíc, nejen, že je to děsně zábavný film, ale je i chytrý. Soderbergh se snaží vyhnout všem žánrovým klišé a když už to vypadá, že film přece jen sklouzne k šabloně podle Hollywoodu, tak Soderbergh to vždy zvládne vzít nějakou oklikou. Nejslabších je asi posledních dvacet minut, kdy film začne hrát trochu na vážnější strunu, ale i tak jsem se královsky bavila. Herecky přesné. Matthew McConaughey vládne a Channing Tatum? Magic Mike je zatím nejlepší a nejlépe zahraná role v jeho dosavadní kariéře. Výborná chuťovka, která se bude často promítat na dámských nočních jízdách.(20.8.2012)

Bez kalhotek. Oh. Slint./// Tatum je božský (tanečník) a Soderbergh natočil nejen zábavnou, vtipnou a vzrušující podívanou pro obě pohlaví (tzn. pro muže a ženy, Jiříčku), ale taky chytrý a perfektně nasnímaný (ta kompozice obrazu!), sestřihaný (neskutečná dynamika) a ozvučený film (efekty u show, výběr songů+McConaughey zpívá!)./// Ta psychedelická scéna, kdy Adam souloží a modré světlo se mění s červeným a po pokoji pobíhá prasátko, je geniální./// Jediný film, u kterého by 3D mělo smysl! :p Po druhém zhlédnutí: se smutkem v oku musím konstatovat, že kouzlo se poměrně znatelně vytratilo. Fuck this mirror like you mean it. [Kino](10.7.2012)

Nakonec celkem zklamání. Myslela jsem si, že film bude po všech stránkách líp zpracován. Za prvé, nevyniklo herecké obsazení, za druhé - scény ,,chlapských těl" jsem čekala rozhodně lepší. A za třetí střihy byly podivné, co mi narušovalo film, bylo, že scény byly brány hrozně z dálky, což si myslim, že jedině uškodilo. Byl tu malý podíl hlavní holka - hlavní hrdina, ve výsledku podáno stylem: ,,Tak pojď, budem spolu, nikam nejedu." - mi taky nestačilo. Suma sumárum, bod za choreografie jakožto pro slintající Hanku, bod velký: Channig Tatum, bod třetí: pár dobrých hlášek a scének....za 3!(2.11.2012)