poster

Bez kalhot

 • Česko

  Báječný Mike

 • USA

  Magic Mike

 • Slovensko

  Magic Mike

 • Slovensko

  Magic Mike: Bez nohavíc

Drama / Komedie

USA, 2012, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  **

  Asi nejsem dostatečně homo, abych dovedl ocenit tenhle film a dávat filmu plnej počet jen proto že za filmem stojí velký režisérský jméno, to dlouhodobě přenechávám zdejším pozérkům. Nejvíc mě dostalo že jsem se zakous do nedělního oběda přesně v okamžiku když se tam Channing začal holit ptáka, ještě že to nebylo v 5D. Snažím se najít na filmu co nejvíc pozitiv, ale krom hereckých výkonů Matta a Channinga toho moc nevidím, příběh je naivní jak ukrajinská armáda, taneční čísla totálně odfláklý a pokud jde o prdele, tak abych mohl říct super, musel bych mít nick mertax, která mě tenhle film asi 50x doporučovala.(7.4.2014)

 • Skejpr
  ****

  Soderbergh parádně balancuje na pomezí popcornové komedie a nezávislého experimentu a vychází mu to prakticky na výbornou. Škoda jen drobné neujasněnosti v průběhu filmu v tom, kdo je vlastně hlavní hrdina. Jinak ale funguje všechno, počínaje scénářem, hereckými výkony (Tatum je výborný) a velmi absurdním humorem a sebeironií ze strany všech zúčastněných konče. Strašně fajn věc...(12.3.2013)

 • POMO
  ***

  Channing Tatum si zaprodukoval "nezávislú vzťahovku", ktorá ho ukázala v dospelejšom svetle. Civilné, antipapierové dialógy, miestami až natoľko, že by im zopár konverzačných perličiek skôr pomohlo, než uškodilo. Dva fantastické filmárske momenty - kamerová hračka v úvodnej scéne (dve holky v Tatumovej posteli) a neskoršia scéna so strihom z mobilu (vytočenie čísla na holku) na dvojicu, už ležiacu a objímajúcu sa na posteli. Mimo to ale prenudená voda s fádnym hereckým výkonom hlavnej postavy, ktorá to mala držať nad vodou.(24.9.2012)

 • mat.ilda
  ***

  I když zde chasník Channing Tatum stále budí dojem hlavní postavy béčkového dramatu o mariňácích ve výcvikovém táboře, přeci jen jsem konečně zaznamenala světlejší chvilky v jeho projevu, zejména v humorných částech, o posunu v pohybových dovednostech nemluvě! I když kalhoty v názvu filmu nikdy nevěstí nic dobrého (viz "Příběhy kožených kalhot", "Sesterstvo putovních kalhot" :-)) a samo odvíjení příběhu by předvídal i největší prosťáček, přesto v něm bylo cosi, za co stálo ho vidět a dost se lišil od namistrovaného stylu režiséra, který má namistrované i příjmení, a ke kterému chovám zvláštní nedůvěru, přestože si v mém hodnocení nestojí úplně špatně. Takže, i když nepatřím do psychózového davu pištících bab pod pódiem a za tanga striptéra bych nezastrčila ani xeroxovou stovku, zřejmě bych se nebránila dát si to někdy ještě jednou, už pro tu zábavnou choreografii.(9.5.2013)

 • xxmartinxx
  ***

  Příjemný film, ale Soderbergh má vážně na víc. To je holt ten dvojí metr - kdyby to natočil kdokoliv jiný, řeknu si, že je to překvapivě vkusné a překvapivě nehloupé, ale u někoho jako Soderbergh si to prostě myslet nedokážu. Tahle vkusnost a nehloupost je opravdu minimum, co od něj při jeho schopnostech očekávám, a že jsem je dostal, mi nemůže stačit.(10.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace