Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mertax
  ****

  Pánové, fakt je jeden. Když si to ty lidi rozkradli, tak to nemůžou vyhrát. -Takle nemluv, Josko. Jak k tomu přijdou ty lidi, co si losy poctivě koupili a nic si nenakradli? Dialog shrnující pravou českou náturu.(28.2.2008)

 • Lima
  *****

  Geniální komedie, která více mrazí než rozesmívá. Za komoušů se u každého kritického filmu říkalo, že nastavuje zrcadlo. V souvislosti s tímhle filmem je to přesný. Hasiči protestovali, ale o ně přitom vůbec nejde. Ten film má mnohem širší sdělení. Scéna s dědou u jeho hořícího domu je jedna z nejsmutnějších, jaké jsem kdy viděl.(13.4.2003)

 • Radek99
  *****

  Alegorické znamení doby.(26.11.2011)

 • Pohrobek
  *****

  Jestli jste měli někdy něco do činění s vesnickým hasičským bálem anebo podobnou "kulturní" akcí, nezbyde vám než otevřít pusu a říkat si, zda se snímek netočil ve vaší dědince. Omračující a přece naprosto "normální".(28.9.2005)

 • Renton
  ****

  Scénář: Miloš Forman, Jaroslav Papoušek, Ivan Passer .. Nejklasičtější český filmový bál, jaký lze vidět. Komedie, jenž přes svoji hořkost, vzbuzuje jeden úsměv za druhým.(21.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace