Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  ****

  Vynikající tragikomedie o jednom nepovedeném hasičském plesu, který vyvrcholí nekorunovou královou krásy, rozkradenou tombolou a zapálenou chatou. Forman opět do svého snímku obsadil neherce, kteří předvádějí parádní exhibici. Jedná se o poslední Formanův snímek v Čechách, ale ve světě se rozhodně neztratil......(4.1.2008)

 • PinokKio
  *****

  Na žádné tombole nesmí chybět čokoládová koule aneb když už na zábavu, tak jedině hasičskou. Nic proti Amadeovi či Přeletu, ale tohle je u mne Formanův film číslo 1.(15.2.2010)

 • Matty
  ****

  "Měli si nakrást." Nádherná óda na tu naši trapnost českou. 85% Zajímavé komentáře: Marigold, Jordan(28.5.2006)

 • Radek99
  *****

  Alegorické znamení doby.(26.11.2011)

 • genetique
  ****

  Posledný Formanov český film, a veru sa nečudujem, ani že bol (vo vtedajšej politickej situácii) posledný, ani jeho následnej emigrácii. Trpká, horká a krutá komédia o povahe, nielen českej, ale našiel by sa v nej nejeden národ. A keď už paródia a satira, tak poriadna. Za tak málo minút tak trefne zhodiť ľudská povahu až ku dnu sa ešte nepodarilo. Fejtónový podtón scenára zachádza od krajnosti až do absurdnosti a ja som sa počas filmu smial, plakal, zamýšľal sa a následne hanbil. Vplyv a dopad je obrovský. 85%.(8.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace