Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ****

  Bravurní komedie Miloše Formana o jednom "tak trochu jiném" hasičském bále. Panoptikum pitoreskních postav a postaviček okořeněné volbou miss a finálním zásahem hasičů u hořícího domku. Místy je to k popukání, ale chvilkama také docela nahořklé. Rozhodně se ale jedná o jeden z Formanových nejvydařenějších filmů.(23.8.2002)

 • Boss321
  ****

  Vynikající tragikomedie o jednom nepovedeném hasičském plesu, který vyvrcholí nekorunovou královou krásy, rozkradenou tombolou a zapálenou chatou. Forman opět do svého snímku obsadil neherce, kteří předvádějí parádní exhibici. Jedná se o poslední Formanův snímek v Čechách, ale ve světě se rozhodně neztratil......(4.1.2008)

 • genetique
  ****

  Posledný Formanov český film, a veru sa nečudujem, ani že bol (vo vtedajšej politickej situácii) posledný, ani jeho následnej emigrácii. Trpká, horká a krutá komédia o povahe, nielen českej, ale našiel by sa v nej nejeden národ. A keď už paródia a satira, tak poriadna. Za tak málo minút tak trefne zhodiť ľudská povahu až ku dnu sa ešte nepodarilo. Fejtónový podtón scenára zachádza od krajnosti až do absurdnosti a ja som sa počas filmu smial, plakal, zamýšľal sa a následne hanbil. Vplyv a dopad je obrovský. 85%.(8.1.2009)

 • igi B.
  *****

  ...TAKOVÍ JSME BYLI... ...v tom sladkém pseudokomunistickém socialismu, že... . . . Vlastně pořád JSME! Možná vlastně i horší, v tom komoušském pseudokapitalizmu (v českém znění)... Jen ti dnešní mladí "umělci" o tom točí stále jakési takové pitomosti. Možná i proto, že jsou to povětšinou jen protekční netalentované dětičky svých kdysi (snad) talentovaných rodičů. A jakže to zpíval ten Kryl? "Hoří nám koudel u prdele"...(8.10.2005)

 • DaViD´82
  *****

  Čecháčkovství ve vší nahotě. Jsme to ale "krasavci k pohledání".(18.11.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace