Zabij mě něžně

Patrick Doyle

Joe Medjuck

Jon Gregory
  • ScarPoul

Nefunkčné hádam vo všetkých rovinách. Možno ešte tá Doylová úvodná téma a prsia Heather Graham. Inak je to absolútne zbytočný film. Bez napätia, bez poriadnej drámy a tiež bez výraznejších citových prepojení medzi postavami. Hra na mačku a myš sa nekoná a celé to veľmi rýchlo zbehne do tupučkého televízneho "thrilleru". Ale presah takmer nulový. Na to aký je pre mňa Kaige Chen režisér sa jedná o neuveriteľne zlý krok vedľa. A posledných pár minút aj výslednú pointu som doslova pretrpel.(24.7.2016)

Docela příjemný (když nebudete moc používat mozek) a pěkně natočený thriller podle zcela tuctového scénáře. Hodně zachraňuje překrásná (a nahá) Heather Graham spolu s patřičně tajemným Josephem Fiennesem. A hodně se mi líbila i hudba. Když nečekáte nic extra, můžete být docela spokojeni. P.S. Při sledování tohohle filmu mi na mysli vytanulo hodně snímků, ale nejvíc se Zabij mě něžně podobá Hitchcockovu Podezření (Suspicion).(10.5.2003)

Takové, no ... jak to jen napsat? O ničem.(8.7.2009)

Zabij mě něžně je jeden z mých oblíbených thrillerů. Tento snímek nepostrádá temnou atmosféru ani dobrou hudbu. Přesto největším kladem je určitě ústřední dvojice a pro mě jako chlapa především překrásná Heather Grahan. Chápu nižší hodnocení, ale neztotožňuji se s ním. Pro mě osobně 75%.(19.1.2010)

• Soundtrack

Tak titul nejhoršího filmu, který jsem kdy viděl, s grácií přebírá tohleto veledílo. Hlavní hrdinku celý film děsí maximálně větrem zabouchnuté dveře a frajer, který si tu pomalou chůzi do schodů snad musel trénovat před zrcadlem. Veškerá "napínavost" tohohle filmu spočívala v použité hudbě, jinak se tam fakt vůbec nic dramatického nedělo.(29.9.2012)