Zabij mě něžně

Joe Medjuck

Jon Gregory

Scénografie:

Gemma Jackson

Priemerný erotický thriller zachraňuje len obsesívna charizma Josepha Fiennesa, popri ktorom pôsobí Heather Graham ako síce pekná ale nevýrazná bábika.(23.8.2008)

• Silas

Jen Heather Graham (herectví+"výbava") a erotické scény zachraňují tento něco-jako-thriller se slaboučkým scénářem a bez problémů odhadnutelné charaktery postav.(17.6.2006)

• castor

Hvězdička za půvab Heather Graham a ještě jedna za hudbu Patricka Doylea.. další případné hvězdičky pak podléhají primitivnímu scénáři, který asi dlouho a hluboko ležel kdesi v zaprášené polici..(26.6.2006)

Síce veľmi slabučký triler, ale Heather Graham a s ňou spojené erotické scény to pomerne vyvažujú. A ešte slušne záhadný Joseph Fiennes.(2.6.2007)

Docela příjemný (když nebudete moc používat mozek) a pěkně natočený thriller podle zcela tuctového scénáře. Hodně zachraňuje překrásná (a nahá) Heather Graham spolu s patřičně tajemným Josephem Fiennesem. A hodně se mi líbila i hudba. Když nečekáte nic extra, můžete být docela spokojeni. P.S. Při sledování tohohle filmu mi na mysli vytanulo hodně snímků, ale nejvíc se Zabij mě něžně podobá Hitchcockovu Podezření (Suspicion).(10.5.2003)