poster

Zabij mě něžně

 • USA

  Killing Me Softly

 • Slovensko

  Zabi ma nežne

Thriller / Drama / Romantický

USA / Velká Británie, 2002, 100 min

Režie:

Kaige Chen

Scénář:

Kara Lindstrom

Kamera:

Michael Coulter

Hudba:

Patrick Doyle

Producenti:

Joe Medjuck

Střih:

Jon Gregory

Scénografie:

Gemma Jackson
(další profese)
 • castor
  **

  Hvězdička za půvab Heather Graham a ještě jedna za hudbu Patricka Doylea.. další případné hvězdičky pak podléhají primitivnímu scénáři, který asi dlouho a hluboko ležel kdesi v zaprášené polici..(26.6.2006)

 • aniiicka
  ***

  I já poznám, že scénář byl zřejmě trošku slabší...místy více slabší. Celkově to ale zas tak špatné nebylo. Joseph Fiennes je pro mě jeden z nejzajímavějších herců a tady se mi líbil, stejně tak i krásná Heather Graham. Film pro mě dále zvedá krásná hudba Patricka Doyla a londýnské prostředí. S jiným hereckým obsazením by mě to asi oslovilo podstatně méně, na televizní pokoukání s určitou dávkou napětí je to ok.(29.9.2012)

 • Jacinda
  ***

  zápletka je naprosto prostoduchá a už v půlce filmu víte kdo kdo zabil nebo zabije. Ale na večerní posezení o víkendu celkem příjemné(30.9.2012)

 • Viktooorka
  ***

  jako thriller nic moc.. ale jako romanticko erotický film s nebezpečným koncem byl dobrej.. láska na první pohled.. spousta vášnivýho sexu..bezhlavý sňatek.. dobrodružná svatební noc..na první pohled muž mých snů... ale je opravdu ten muž za koho ho považuji??(31.3.2009)

 • Jinny
  *

  Film, který postupně ztrácí smysl. Už se bojíte? Ale teď vážně: Zabij mě něžně je soft porno s áčkovými herci.(11.5.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace