Zabij mě něžně

Patrick Doyle

Joe Medjuck

Jon Gregory
  • Silas

Jen Heather Graham (herectví+"výbava") a erotické scény zachraňují tento něco-jako-thriller se slaboučkým scénářem a bez problémů odhadnutelné charaktery postav.(17.6.2006)

Síce veľmi slabučký triler, ale Heather Graham a s ňou spojené erotické scény to pomerne vyvažujú. A ešte slušne záhadný Joseph Fiennes.(2.6.2007)

• novoten

Ten film je špatný, prázdný a chvílemi tupý. Fiennesovy proměny charakteru probíhají bez něj. Závěrečný zvrat je samoúčelný až běda. A přesto, když v programu zahlédnu Zabij mě něžně, málokdy odolám. A může za to Heather Graham, která mi svým pohledem a čímkoli jiným trhá srdce. Dokonalá tvůrčí vypočítavost v blonďatém obalu.(23.12.2004)

Heather Graham naštěstí ví jak mě přinutit dát vyšší hodnocení než bych dal samotnýmu filmu a tak dávám průměr, ale jinak se jedná o dost tuctovou záležitost s takovým tim jasným zvratem, kterej naprosto a totálně bije do očí jak běloch v zimbabwe v chatrči. Ale Heather to prostě ošéfovala, takže na nižší hodnocení si musim nechat zajít huť(29.6.2007)

Takové, no ... jak to jen napsat? O ničem.(8.7.2009)