poster

Zabij mě něžně

 • USA

  Killing Me Softly

 • Slovensko

  Zabi ma nežne

Thriller / Drama / Romantický

USA / Velká Británie, 2002, 100 min

Režie:

Kaige Chen

Kamera:

Michael Coulter

Hudba:

Patrick Doyle

Producenti:

Joe Medjuck

Střih:

Jon Gregory
(další profese)
 • ScarPoul
  *

  Nefunkčné hádam vo všetkých rovinách. Možno ešte tá Doylová úvodná téma a prsia Heather Graham. Inak je to absolútne zbytočný film. Bez napätia, bez poriadnej drámy a tiež bez výraznejších citových prepojení medzi postavami. Hra na mačku a myš sa nekoná a celé to veľmi rýchlo zbehne do tupučkého televízneho "thrilleru". Ale presah takmer nulový. Na to aký je pre mňa Kaige Chen režisér sa jedná o neuveriteľne zlý krok vedľa. A posledných pár minút aj výslednú pointu som doslova pretrpel.(24.7.2016)

 • EdaS
  ***

  Docela příjemný (když nebudete moc používat mozek) a pěkně natočený thriller podle zcela tuctového scénáře. Hodně zachraňuje překrásná (a nahá) Heather Graham spolu s patřičně tajemným Josephem Fiennesem. A hodně se mi líbila i hudba. Když nečekáte nic extra, můžete být docela spokojeni. P.S. Při sledování tohohle filmu mi na mysli vytanulo hodně snímků, ale nejvíc se Zabij mě něžně podobá Hitchcockovu Podezření (Suspicion).(10.5.2003)

 • Belbo
  ***

  Takové, no ... jak to jen napsat? O ničem.(8.7.2009)

 • heyda
  ****

  Zabij mě něžně je jeden z mých oblíbených thrillerů. Tento snímek nepostrádá temnou atmosféru ani dobrou hudbu. Přesto největším kladem je určitě ústřední dvojice a pro mě jako chlapa především překrásná Heather Grahan. Chápu nižší hodnocení, ale neztotožňuji se s ním. Pro mě osobně 75%.(19.1.2010)

 • Soundtrack
  odpad!

  Tak titul nejhoršího filmu, který jsem kdy viděl, s grácií přebírá tohleto veledílo. Hlavní hrdinku celý film děsí maximálně větrem zabouchnuté dveře a frajer, který si tu pomalou chůzi do schodů snad musel trénovat před zrcadlem. Veškerá "napínavost" tohohle filmu spočívala v použité hudbě, jinak se tam fakt vůbec nic dramatického nedělo.(29.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace