Zabij mě něžně

Michael Coulter

Patrick Doyle

Joe Medjuck

Jon Gregory

Rozpočet $25miliónovTržby Celosvetovo $7,864,000(4.6.2010)

• Silas

Jen Heather Graham (herectví+"výbava") a erotické scény zachraňují tento něco-jako-thriller se slaboučkým scénářem a bez problémů odhadnutelné charaktery postav.(17.6.2006)

• Soundtrack

Tak titul nejhoršího filmu, který jsem kdy viděl, s grácií přebírá tohleto veledílo. Hlavní hrdinku celý film děsí maximálně větrem zabouchnuté dveře a frajer, který si tu pomalou chůzi do schodů snad musel trénovat před zrcadlem. Veškerá "napínavost" tohohle filmu spočívala v použité hudbě, jinak se tam fakt vůbec nic dramatického nedělo.(29.9.2012)

Praobyčajný erotický film, ktorý je skvelo obsadený. Predlohu som nečítal, no tu je scenár dosť o ničom. Fienes je však ukážkovo štylizovaný a tá Heather... uf... ale čo, dám tri...(9.2.2007)

jako thriller nic moc.. ale jako romanticko erotický film s nebezpečným koncem byl dobrej.. láska na první pohled.. spousta vášnivýho sexu..bezhlavý sňatek.. dobrodružná svatební noc..na první pohled muž mých snů... ale je opravdu ten muž za koho ho považuji??(31.3.2009)