Zabij mě něžně

Joe Medjuck

Jon Gregory

Scénografie:

Gemma Jackson

zápletka je naprosto prostoduchá a už v půlce filmu víte kdo kdo zabil nebo zabije. Ale na večerní posezení o víkendu celkem příjemné(30.9.2012)

• DominikV

Hether Graham je překrásná, ale to je asi tak všechno.(28.5.2009)

Průměrný snímek, ale alespoň jsme si mohli pěkně prohlédnout Heather Graham:).(14.11.2007)

• ScarPoul

Nefunkčné hádam vo všetkých rovinách. Možno ešte tá Doylová úvodná téma a prsia Heather Graham. Inak je to absolútne zbytočný film. Bez napätia, bez poriadnej drámy a tiež bez výraznejších citových prepojení medzi postavami. Hra na mačku a myš sa nekoná a celé to veľmi rýchlo zbehne do tupučkého televízneho "thrilleru". Ale presah takmer nulový. Na to aký je pre mňa Kaige Chen režisér sa jedná o neuveriteľne zlý krok vedľa. A posledných pár minút aj výslednú pointu som doslova pretrpel.(24.7.2016)

I já poznám, že scénář byl zřejmě trošku slabší...místy více slabší. Celkově to ale zas tak špatné nebylo. Joseph Fiennes je pro mě jeden z nejzajímavějších herců a tady se mi líbil, stejně tak i krásná Heather Graham. Film pro mě dále zvedá krásná hudba Patricka Doyla a londýnské prostředí. S jiným hereckým obsazením by mě to asi oslovilo podstatně méně, na televizní pokoukání s určitou dávkou napětí je to ok.(29.9.2012)