poster

Doktorka z Dixie (TV seriál)

 • USA

  Hart of Dixie

 • Slovensko

  Doktorka Zoe

Komedie / Drama

USA, 2011, 76x45 min

Hrají:

Rachel Bilson, Wilson Bethel, Scott Porter, Jaime King, Laura Bell Bundy, Cress Williams, Tim Matheson, Kaitlyn Black, Brandi Burkhardt, McKaley Miller, Nancy Travis, Christina DeRosa, Virginia Gardner, Claudia Lee Mirkowski, Michelle N. Carter, Wes Brown, Mircea Monroe, Amrapali Ambegaokar, Alan Autry, Tony Cavalero, Alyshia Ochse, Ben Giroux, J. Downing, Hayley McCune, Cassandra Jean, Daryl Crittenden, Jon Dore, Erica Piccininni, Maya Erskine, Dillan Arrick, Edward Conna, Justin Hartley, Brianne Howey, Carla Renata, Nicholas Pryor, Lauren Bittner, Brian Huskey, Cole Sand, Andy Kreiss, Meredith Monroe, Debra Jo Rupp, Iris Almario, Matt Riedy, Taji Coleman, Jennifer Baxter, Alexandria DeBerry, Desiree Hall, Michael Nardelli, Josh Cooke, Stephen Bishop, Cole Daniel Hills, Beth Curry, David de Lautour, Tom Virtue, Mace Coronel, Kate Miner, Peter Mackenzie, Robin Mullins, Kerry O'Malley, Bob Turton, Joe Montanti, Brandon Keener, Mo Gaffney, Judith Drake, Ann Mahoney, Brian Howe, Connie Ray, Elizabeth Hunter, Ben Lemon, Peter Breitmayer, Hunter Jackson, Eisa Davis, Maureen Sebastian, Joe Massingill, Susan Chuang, Charles C. Stevenson Jr.
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Giggs
  ****

  Tak detsky naivne mile, trhle, svieže že sa to neda nemilovať. Veľmi prijemna oddychova jednohubka.(8.2.2014)

 • burina
  *****

  Rada uverím predstave, že americký juh je takto pôvabný. ♥(6.2.2014)

 • Vironey
  ***

  Prvotní dojem je vcelku dobrý, Rachel Bilson v roli čerstvě odpromované doktorky působí jako sympatická a krotká verze Dr. House. Celkové ladění seriálu zase připomíná Gilmorova děvčata, jen méně vtipné. Příběh o tom, jak se lehce cynická a arogantní absolventka zahrabe na roční praxi v jižanském zapadákově, je možná trochu otřepaný a sází na prověřenou jistotu střídání trapných a srdceryvných situací, ovšem koukat se na to dá. Nicméně scénáristu by měli vyměnit, při těch dialozích občas krvácí orgány a logika děje je taky mírně pochybná. Pořád je to ale i přes tu scénáristickou lobotomii takové milé, chvílemi sympaticky úsměvné a to jižanské country tomu dodává takový barevný punc babího léta. Lepší 3*.(14.11.2011)

 • liskam
  ***

  Ale jó, je to koukatelné. A člověk si u toho příjemně odpočine aniž by ho seriál čímkoli zatěžoval. Za mě 65%(31.3.2014)

 • danca044
  ****

  Zajímavý a velice poutavý seriál o o trochu bláznivé mladé doktorce, která si najde novou práci v malém jižanském městečku. Snaží se sžít s místními lidmi a naklonit si je na svou stranu. Bohužel se k ní pacienti zpočátku zrovna nehrnou, i když se Zoe velice snaží. A jak už to tak bývá, zakouká se do místního hezounka George Tuckera, který je už ale zadaný. A do Zoe se zase zakouká Wade Kinsela, i když to nechce přiznat. Jak tenhle milostný trojhúhelník dopadne?(4.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace