Doktorka z Dixie (TV seriál)

Hart of Dixie

Doktorka Zoe

Komedie / Drama

USA, 2011, 76x45 min

Rachel Bilson, Wilson Bethel, Scott Porter, Jaime King, Laura Bell Bundy, Cress Williams, Tim Matheson, Kaitlyn Black, Brandi Burkhardt, McKaley Miller, Nancy Travis, Christina DeRosa, Virginia Gardner, Claudia Lee Mirkowski, Michelle N. Carter, Wes Brown, Mircea Monroe, Amrapali Ambegaokar, Alan Autry, Tony Cavalero, Alyshia Ochse, Ben Giroux, J. Downing, Hayley McCune, Cassandra Jean, Daryl Crittenden, Jon Dore, Erica Piccininni, Maya Erskine, Dillan Arrick, Edward Conna, Justin Hartley, Brianne Howey, Carla Renata, Nicholas Pryor, Lauren Bittner, Brian Huskey, Cole Sand, Andy Kreiss, Meredith Monroe, Debra Jo Rupp, Iris Almario, Matt Riedy, Taji Coleman, Jennifer Baxter, Alexandria DeBerry, Desiree Hall, Michael Nardelli, Josh Cooke, Stephen Bishop, Cole Daniel Hills, Beth Curry, David de Lautour, Tom Virtue, Mace Coronel, Kate Miner, Peter Mackenzie, Robin Mullins, Kerry O'Malley, Bob Turton, Joe Montanti, Brandon Keener, Mo Gaffney, Judith Drake, Ann Mahoney, Brian Howe, Connie Ray, Elizabeth Hunter, Ben Lemon, Peter Breitmayer, Hunter Jackson, Eisa Davis, Maureen Sebastian, Joe Massingill, Susan Chuang, Charles C. Stevenson Jr., Megan Ferguson, Nikki Hahn, Ann Cusack, Tate Hanyok, Billy Snow, Deborah S. Craig, James Morosini, Charlotte Newhouse, Esther Scott, Sam Daly, Charlotte Graham, Ted Welch

Je to ten typ seriálu,kterému musíte dát šanci,protože když zahlédnete pouhých pět minut,bude váš názor hodně zkreslený. Hodně mi připomíná Gimorova děvčata, přátelkou atmosféru maloměsta a bezprostředností všech zúčastněných. Vtipné,dobře zahrané a hlavně pohodové. Proč se trápit, když se člověk může pobavit...a hlavně v originálním znění, v tomhle případě je to docela dost velký rozdíl.(17.5.2014)

Ať žije konfederace a Scarlett O´Hara - na Jihu se čas zastavil a děvče v bundě od Channelu si na to bude muset zvyknout. Pobaví, zaujme a potěší!(14.4.2012)

Jeden z mála seriálů, u kterých mi došly slova. Rachel Bilson je skvělá a krásná a dokonce i mužské osazenstvo je hodně charismatické. Příběh je výborný. Myslím, že není třeba víc dodávat.(27.3.2014)

Seriál, pro který mám prostě slabost. Líbí se mi, že i přes nějáké nešvary nebo dohady je to vtipné a neztrácí to jiskru. I srdce Newyorčanky zaplesá pro tohle malé jižanské městečko,kde se všichni znají. Mám odjakživa moc ráda Rachel Bilson :-).(6.5.2012)

• The Viper

Za mě teda velké ne. Bilsonová je silně nesympatická.(14.1.2015)

• - Během fotbalového zápasu Alabamy proti Arkansasu v Tuscaloose v září 2011 přeletělo nad stadionem letadlo s reklamním nápisem pro seriál, najaté stanicí CW. (hellstruck)

• - Podle jednoho ze scenáristů, Cartera Covingtona, je pojmenována seriálová postava dokonalého muže z dobré rodiny, kterou ztvárnil Ryan McPartlin. (Komfidia)

• - V oblasti, ve které se natáčí interiéry Wadeova (Wilson Bethel) baru "Rammer Jammer", probíhá také natáčení seriálové restaurace „Merlotte's“ ze seriálu True Blood (2008). (hellstruck)