2 $ocky (TV seriál)

2 Broke Girls

2 baby na mizine

Komedie

USA, 2011, 116x22 min

Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Nick Zano, Brooke Lyons, Ryan Hansen, Gilles Marini, Sandra Bernhard, Austin Falk, Brian Gross, Marsha Thomason, Shoshana Bush, Travis Van Winkle, Carla Gallo, Laura Spencer, Dale Dickey, Brittany Renee Finamore, Fay Wolf, D.C. Douglas, Ashley Wood, Josh Pais, Tracy Vilar, Steven Weber, Marcus Choi, Cedric the Entertainer, Chad Michael Collins, Sean Moran, Allison Dunbar, Missi Pyle, Mary Jo Catlett, Irene Choi, Rachel Marie Burgess, Jady Bodenhamer, Lindsay Lohan, Kim Kardashian West, Desiree Louise, Brian George, William Schallert, Hal Linden, Nick Baga, Elizabeth Ho, Frances Shaw, John Ruby, Blake Hood, Daryl Crittenden, Craig Frank, Annet Mahendru, Eric Zuckerman, Eric André, Julia Cho, River Alexander, Nick Jameson, Beth Lacke, Mary Lynn Rajskub, Masaši Odate, Lauren Benz Phillips, Jill Basey, Bruno Amato, Lily Aldridge, Michael Cornacchia, Drew Droege, Vincent M. Ward, Eric Tiede, Mitch Silpa, Connie Sawyer, Allan Rich, Lilah Richcreek, Valerie Harper, Martha Stewart, Jeff Garlin, J.J. Totah, Morgan Krantz, Rose Abdoo, Jimmy O. Yang, Diane Delano, Ian Reed Kesler, John Brotherton, Elizabeth Regen, Jake Elliott, Martha Hunt, Stephanie Allynne, Dan Warner, Ben Lawson, Adam Irigoyen, Mary Scheer, 2 Chainz, James Pumphrey, Veanne Cox, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Peter Mackenzie, Dana DeLorenzo, Rebecca Corry, Joe Lorenzo, Bianca Lawson, Linda Porter, Anne De Salvo, David Hoffman, Steve Agee, Mario Diaz, Debra Wilson, Carole Davis, Katierose Donohue, Renée Taylor, Lauren Weedman, Noah Mills, Joey Baker, Charan Prabhakar, Matt Nolan, Robb Skyler, Lawrence Kao, Matt Winston, Karen Maruyama, Monda Scott, B.J. Clinkscales, Craig Anton, Camille Chen, Wesley Mann, Tony Cavalero, Lindsey Stoddart, Kelly Holden Bashar, Sharon Sachs, Nadia Dajani, Danielle Macdonald, Arden Myrin, Kevin Christy, Caitlin Kimball, Grace Kaufman

Po prvních dvou dílech jsem nadšená. Nejpříjemnější seriálové překvapení roku v žánru komedie. Ač nejsem příliš velký fanoušek sitcomů, tohle mě opravdu chytlo. Jistě, občas se nějaké ty slabší vtípky najdou, ale vtipné momenty převažují.(28.9.2011)

Vynikající seriál. Dvě úplně opačné dívky, které hází jednu hlášku za druhou. Jedna dilina a druhá drsňačka. Obě mají něco do sebe. Vážně vyšperkovaný styl tohoto celého. Baví mě úplně všechny postavy. Jen škoda, že je zatím pouze jedna série, kterou asi dokoukám co nevidět, jelikož je to opravdu nadupaný sitcom, který musím zařadit mezi ty TOP. - O.M.G. A navíc Jennifer Coolidge aka Stiflerova máma? Víc nabité už to být nemůže!(23.6.2012)

Dobre obsadený a dobre napísaný sitcom. Zhadzovačky sú občas fakt skvelé. Aj tak si myslím, že dnešný moderný seriál má klásť dôraz na vzťahy medzi postavami alebo tému na pozadí. 2 baby na mizine pracujú so vzťahmi i zápletkou dosť pozvoľna, preto dávam len tri hviezdy. Kvôli vtipnosti si rád pozriem aj druhú sériu...(25.3.2013)

116/116 1. série "Tomu ses smála tak, žes to pozvracela." Příjemná humoriáda s Max a Caroline v hlavních rolích navzdory bídě. Společně s Olegem a Kaštanem na věčné časy. Dočkají se plné výše potřebného kapitálu? České titulky jsou docela vymakané, ale nesmí se nechat unést záměnou pojmů a dojmů, jako je nahrazování Nancy Drew Sherlockem. V posledních dílech se zabydlela Jennifer Coolidge a nikoho lepšího tenhle seriál ani nemohl potkat. Polsko, Hitler, rasová segregace a pořád humoru není dost. "Look at me again." A na závěr Maxin nádherný výstřih ♥ 2. série stále nenalezla konstantní zápletku, ale o to je to zábavnější sled povedených vtipů. Nicméně teď přichází na řadu Andy Candy a obchod s dortíky, který je Williamsburg must have. Alespoň podle Marthy Stewart. Pak přichází na řadu poměrně dlouhotrvající krize a několik dílů, které se nedají vydržet. Chytnou před koncem druhý série Max a Caroline druhý dech? Na závěr tedy myslím, že ano. 3. série funguje velice dobře, žádné návraty průserů typu J. Petto. Od té doby, co Max začala chodit do školy pečení, tak je to čím dál tím lepší. Caroline si vyměňuje lekce francouzského jazyka a humor má čím dál tím větší nápor na bránici. Brown Chicken Brown Cow. A zatímco si člověk spokojeně dával repete povedených příhod z cukrářské školy, ani se nenadál a 4. série byla na světě. Jediný rozdíl v kvalitě je ten, že Caroline změnila účes a Oleg si už zase vrznul se Sophií. Konečně :) Konec dobrý, všechno dobré. Jsou sice pořád švorc, ale nakonec je jim vlastně fajn. Na 5. sérii je velmi pěkné, že jsou to všechno tak strašný socky, že už začíná být pomalu jasné, že se ze dna nikdy nevyhrabou. A to je velmi pozitivní zpráva. Hlavně, pokud je to vtipnější bez naděje na úspěch. A to nejlepší zatím se stalo na Game Conu. Bez debat. A pak přišel Hollywood.(9.11.2011)

Kromě mé oblíbenkyně Kat Dennings tenhle sitcom nabízí spoustu dvojsmyslů a slovních hříček (prakticky je na nich postavený) a moc mě baví. Najdou se i jednodušší vtipy, ale jsem rád, že po delší době temna přišel další kvalitní sitcom. "Excuse me, where is my waitress?" "She's coming." # Ač mám snahu vytvářet slušné titulky, všem, kdo trochu vládnou angličtinou, tenhle seriál doporučuju s titulky anglickými, ten humor nemůže v češtině vyznít tak úderně, jako v originále. Upřímně doufám, že se seriál nedočká dabingu některé z našich televizí.(20.9.2011)