2 $ocky (TV seriál)

2 Broke Girls

2 baby na mizine

Komedie

USA, 2011, 116x22 min

Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Nick Zano, Brooke Lyons, Ryan Hansen, Gilles Marini, Sandra Bernhard, Austin Falk, Brian Gross, Marsha Thomason, Shoshana Bush, Travis Van Winkle, Carla Gallo, Laura Spencer, Dale Dickey, Brittany Renee Finamore, Fay Wolf, D.C. Douglas, Ashley Wood, Josh Pais, Tracy Vilar, Steven Weber, Marcus Choi, Cedric the Entertainer, Chad Michael Collins, Sean Moran, Allison Dunbar, Missi Pyle, Mary Jo Catlett, Irene Choi, Rachel Marie Burgess, Jady Bodenhamer, Lindsay Lohan, Kim Kardashian West, Desiree Louise, Brian George, William Schallert, Hal Linden, Nick Baga, Elizabeth Ho, Frances Shaw, John Ruby, Blake Hood, Daryl Crittenden, Craig Frank, Annet Mahendru, Eric Zuckerman, Eric André, Julia Cho, River Alexander, Nick Jameson, Beth Lacke, Mary Lynn Rajskub, Masaši Odate, Lauren Benz Phillips, Jill Basey, Bruno Amato, Lily Aldridge, Michael Cornacchia, Drew Droege, Vincent M. Ward, Eric Tiede, Mitch Silpa, Connie Sawyer, Allan Rich, Lilah Richcreek, Valerie Harper, Martha Stewart, Jeff Garlin, J.J. Totah, Morgan Krantz, Rose Abdoo, Jimmy O. Yang, Diane Delano, Ian Reed Kesler, John Brotherton, Elizabeth Regen, Jake Elliott, Martha Hunt, Stephanie Allynne, Dan Warner, Ben Lawson, Adam Irigoyen, Mary Scheer, 2 Chainz, James Pumphrey, Veanne Cox, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Peter Mackenzie, Dana DeLorenzo, Rebecca Corry, Joe Lorenzo, Bianca Lawson, Linda Porter, Anne De Salvo, David Hoffman, Steve Agee, Mario Diaz, Debra Wilson, Carole Davis, Katierose Donohue, Renée Taylor, Lauren Weedman, Noah Mills, Joey Baker, Charan Prabhakar, Matt Nolan, Robb Skyler, Lawrence Kao, Matt Winston, Karen Maruyama, Monda Scott, B.J. Clinkscales, Craig Anton, Camille Chen, Wesley Mann, Tony Cavalero, Lindsey Stoddart, Kelly Holden Bashar, Sharon Sachs, Nadia Dajani, Danielle Macdonald, Arden Myrin

Kdyz jsem to videl poprve v televizi, rikal jsem si vo co sakra gou. Po par dilech se ale opravdu bavim u kazdeho dilu, ackoli kazda z postav je jedno velky klise. No a pak se hlavne uzasne kouka na Beth Behrs :)(18.10.2013)

Neskutečně moc bych chtěla bydlet s Max, poslouchat denně její hlášky, zakládat s ní cupcake business a po večerech si povídat s Earlem!(23.5.2014)

• MikeCool

TV-seriál. Poměrně stupidní seriál se stupidním humorem a nepříliš charismatickými postavami. | 1.série pilot (45%) > Průměr: 45% (2*) |(27.11.2014)

Max a Caroline a dortíkový sen. A nemůžu opomenout na Olega, Hana a Earla. Celkově dost komediální partička. / Viděné epizody z 1-4 série *94.dílů / Sleduji 5 sérii ( Hodnocení: 8/10)(8.11.2015)

Jestli jste shlédli a new girl pilot a chcete si spravit náladu, určitě doporučuji jít do tohohle. Protože holky nejen, že jsou hot, ale také pálí jednu super hlášku za druhou. Samozřejmě Kat Dennings vede tenhle útok smíchu. Shlédla jsem vše, co bylo ke zkouknutí během pár hodin a chci víc. Po shlédnutí dalších dílu, přidávám hvězdičku, to ani jinak, nejde, vždy se královsky pobavím i Caroline, začíná dobře střílet hlášky. Miluju Max a nezbývá než se těšit na další díl a pak na druhou sérii.(18.10.2011)