2 $ocky (TV seriál)

2 Broke Girls

2 baby na mizine

Komedie

USA, 2011, 116x22 min

Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Nick Zano, Brooke Lyons, Ryan Hansen, Gilles Marini, Sandra Bernhard, Austin Falk, Brian Gross, Marsha Thomason, Shoshana Bush, Travis Van Winkle, Carla Gallo, Laura Spencer, Dale Dickey, Brittany Renee Finamore, Fay Wolf, D.C. Douglas, Ashley Wood, Josh Pais, Tracy Vilar, Steven Weber, Marcus Choi, Cedric the Entertainer, Chad Michael Collins, Sean Moran, Allison Dunbar, Missi Pyle, Mary Jo Catlett, Irene Choi, Rachel Marie Burgess, Jady Bodenhamer, Lindsay Lohan, Kim Kardashian West, Desiree Louise, Brian George, William Schallert, Hal Linden, Nick Baga, Elizabeth Ho, Frankie Shaw, John Ruby, Blake Hood, Daryl Crittenden, Craig Frank, Annet Mahendru, Eric Zuckerman, Eric André, Julia Cho, River Alexander, Nick Jameson, Beth Lacke, Mary Lynn Rajskub, Masaši Odate, Lauren Benz Phillips, Jill Basey, Bruno Amato, Lily Aldridge, Michael Cornacchia, Drew Droege, Vincent M. Ward, Eric Tiede, Mitch Silpa, Connie Sawyer, Allan Rich, Lilah Richcreek, Valerie Harper, Martha Stewart, Jeff Garlin, J.J. Totah, Morgan Krantz, Rose Abdoo, Jimmy O. Yang, Diane Delano, Ian Reed Kesler, John Brotherton, Elizabeth Regen, Jake Elliott, Martha Hunt, Stephanie Allynne, Dan Warner, Ben Lawson, Adam Irigoyen, Mary Scheer, 2 Chainz, James Pumphrey, Veanne Cox, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Peter Mackenzie, Dana DeLorenzo, Rebecca Corry, Joe Lorenzo, Bianca Lawson, Linda Porter, Anne De Salvo, David Hoffman, Steve Agee, Mario Diaz, Debra Wilson, Carole Davis, Katierose Donohue, Renée Taylor, Lauren Weedman, Noah Mills, Joey Baker, Charan Prabhakar, Matt Nolan, Robb Skyler, Lawrence Kao, Matt Winston, Karen Maruyama, Monda Scott, B.J. Clinkscales, Craig Anton, Camille Chen, Wesley Mann, Tony Cavalero, Lindsey Stoddart, Kelly Holden Bashar, Sharon Sachs, Nadia Dajani, Danielle Macdonald, Arden Myrin, Kevin Christy, Caitlin Kimball, Grace Kaufman, Brian Palermo, Ilia Volok, Brandon W. Jones, Andy Favreau, Tim Chiou, Tasha Ames, Lara Everly, Oliver Muirhead, Rod Keller, Kaliko Kauahi, Megan Heyn, Lisa Lampanelli, Derek Krantz, Lynne Marie Stewart

Peter Chakos

Peter Chakos

1. řada: ✓ 2. řada: ✓ 3. řada:(20.1.2015)

Jestli jste shlédli a new girl pilot a chcete si spravit náladu, určitě doporučuji jít do tohohle. Protože holky nejen, že jsou hot, ale také pálí jednu super hlášku za druhou. Samozřejmě Kat Dennings vede tenhle útok smíchu. Shlédla jsem vše, co bylo ke zkouknutí během pár hodin a chci víc. Po shlédnutí dalších dílu, přidávám hvězdičku, to ani jinak, nejde, vždy se královsky pobavím i Caroline, začíná dobře střílet hlášky. Miluju Max a nezbývá než se těšit na další díl a pak na druhou sérii.(18.10.2011)

Hodnocení pilotu: První díl mě velmi příjemně překvapil, tolik dvojsmyslů v jednom dílu sitcomu jsem snad nikdy nezažil. Pokud si to udrží laťku, bude určitě sledovat. 70%.(28.9.2011)

Velmi vtipný seriál s bezva hlavníma dvěma hrdinkama. Z pilotu sem byla trochu rozpačitá, ale další díly mě přesvědčily o svojí kvalitě. Doufám, že si jí udrží, protože mi takový seriál při jehož sledování ukazuju krční mandle, chybí!-) ____ seriál je čím dál tím lepší. V druhé sérii to vypadá, že se postavy zakotvily a tvůrci vědí, kam směřujou. Vtipy jsou jen málokdy špatné, postavy už mají více stránek osobnosti, ne jen prsatá, blonďatá, číňan, černoch, pinďour, blbka a hlášky ohledně amerických celebrit jsou výborné a trefné. Sophie je trochu otravná, ale naneštěstí nedostává moc prostoru zato Han už není jen otloukánek, ale občas se mu zadaří být bad boy (little bad boy) a zjistili jsme, že Oleg je tvořen i z něčeho jiného než síťky na vlasy a penisu. Třetí i čtvrtá série si stále drží svou vysokou kvalitu tak, jak to načala série druhá a já doufám, že takhle znamenitě to bude pokračovat až do svého snad zdárného konce. Tento seriál samozřejmě sleduji v originálním znění, nedovedu si ani představit, že by se všechny vtipy, dvojsmysly, narážky a slovní hříčky překládaly do českého jazyka. Proto seriál doporučuji jen a pouze v angličtině a neuškodí, když člověk bude alespoň trochu umět anglicky, protože spoustu vtipů je i tak dost složitě přeložitelná. Takže pokud vidím komentář typu: viděno na TV Smíchov, jen se trapně pousměju a řeknu si: ty blbe.(22.1.2012)

Klasický sitcom, ale briliantní sprška hlášek a narážek, především z úst vynikající Kat Dennings. (1. sezóna - 80 %, 2. sezńa - 80 %, 3. sezóna - 75 %)(23.5.2012)

• - Kat Dennings, představitelka Max, letěla speciálně kvůli Beth Behrs, která ztvárnila Caroline, na její konkurz do Los Angeles. Chtěla ji podpořit, protože obě stály o to, aby spolu v seriálu hrály. (Patw)

• - Zvučka a predelové jingle sú úryvky piesne "Second Chance" od Peter, Bjorn & John. (Sagara)

• - Ve 24.díle 2.série říká Han (Matthew Moy): "Mám chuť někoho zabít." a Max (Kat Dennings) odpoví: "Copak, zrušili Suite Life of Zack and Cody?" Tím naráží na seriál Sladký život Zacka a Codyho (od r. 2005). (Michael02)