Láska a sex

Love & Sex

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2000, 82 min

• otík

Tato nezávislá komedie sice měla úspěch ve světě, ale mně se teda vůbec nelíbila. Vyprávění o tom, jak dva mladí spolu žijí, pak se rozcházejí a znovu scházejí až zjistí, že se vlastně teda oba milují, jen připomíná originální Když Harry potkal Sally a je jen x-tou variací na toto téma. Navíc Famke teda zas tak velkou krasavicí v tomto filmu není.(8.6.2005)

Příjemně zábavné, námětově odlišné, za to v partnerském vztahu velmi podobné k Zack and Miri Make a Porno. Scénář není úplně skvělý, ale herecké obsazení výborné, chování postav legrační. "Chceš sex? - Ne a ty? - Ne! - Mohli bychom se přinutit? - Vzájemně se znásilnit?". Doporučuji si LOVE & SEX pustit v nudném pondělním večeru, když zrovna není nic v Tv programu.(15.10.2013)

"Chceš sex? - Ne a ty? - Ne. - Mohli bychom se přinutit? - Vzájemně se znásilnit? - Mohlo by nás to vzrušit." I já jsem patřil k těm snílkům, kteří věřili, že poblouznění bude věčné a pak jsem nestíhal uhýbat útokům reality. Kate s Adamem to měli podobné a mne z počátku dost navnadili svým humorem, ale postupně to začalo být "jako ze života" a u toho si já moc nezarelaxuju.(3.5.2016)

Nevím, co na to říct. Místy docela vtipné, ale...! 56%(4.10.2011)

Tak docela příjemný romanticko-komediální film. Popravdě jsem se ale chvilkama docela nudil, ale azse na druhou stranu mě tento film naladil do pohodové příjemné nálady. Nejedná se o žádný zázrak, ale ani o naprostý propadák. Ale jako komedie se mi film moc nelíbil, protože jediná scéna při které jsem se alespoň rochu zasmál byla kratičká chvilka Davida Schwimmera.(26.4.2009)