Láska a sex

Love & Sex

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2000, 82 min

Příjemně zábavné, námětově odlišné, za to v partnerském vztahu velmi podobné k Zack and Miri Make a Porno. Scénář není úplně skvělý, ale herecké obsazení výborné, chování postav legrační. "Chceš sex? - Ne a ty? - Ne! - Mohli bychom se přinutit? - Vzájemně se znásilnit?". Doporučuji si LOVE & SEX pustit v nudném pondělním večeru, když zrovna není nic v Tv programu.(15.10.2013)

Jde to. Ale nečekejte od toho zázraky.(28.5.2005)

"Chceš sex? - Ne a ty? - Ne. - Mohli bychom se přinutit? - Vzájemně se znásilnit? - Mohlo by nás to vzrušit." I já jsem patřil k těm snílkům, kteří věřili, že poblouznění bude věčné a pak jsem nestíhal uhýbat útokům reality. Kate s Adamem to měli podobné a mne z počátku dost navnadili svým humorem, ale postupně to začalo být "jako ze života" a u toho si já moc nezarelaxuju.(3.5.2016)

Takovéto filmy se budou točit vždy a není divu. Pár docela vtipných replik, ale zbytek až příliš afektovaný a donekonečna ohraný...(16.10.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $543,896Tržby Celosvetovo $700,000(6.11.2009)