Láska a sex

Love & Sex

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2000, 82 min

• maverick10

Film jehoz tema se opakuje do nekonecna a dlouho se asi opakovat bude. Mohutnou sed stereotypu a opakujicich se foru, jako svetylko nadeje, rozetina hvezdna minutovka Davida Schwimmera, coby posla svetla do srdce kazdeho cloveka na Zemi............:-)(22.1.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $543,896Tržby Celosvetovo $700,000(6.11.2009)

Jde to. Ale nečekejte od toho zázraky.(28.5.2005)

Nadpriemerne napísaná, priemerne zrežírovaná, každopádne ale odzbrojujúco zahraná love story jednej krásky a jedného, no ako to napísať..kučeravého, zhrbeného, čaptavého čuda...áno, áno, sólo pre Famke a Jona..a ako by zaspievala Madonna - Nothing really matters, love is all we need, everything I give you, all comes back to me..(28.6.2010)

Příjemně zábavné, námětově odlišné, za to v partnerském vztahu velmi podobné k Zack and Miri Make a Porno. Scénář není úplně skvělý, ale herecké obsazení výborné, chování postav legrační. "Chceš sex? - Ne a ty? - Ne! - Mohli bychom se přinutit? - Vzájemně se znásilnit?". Doporučuji si LOVE & SEX pustit v nudném pondělním večeru, když zrovna není nic v Tv programu.(15.10.2013)