poster

Láska a sex

 • USA

  Love & Sex

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2000, 82 min

 • Kulik.Z
  ***

  Nevím, co na to říct. Místy docela vtipné, ale...! 56%(4.10.2011)

 • freddy
  **

  Mírně podprůměrná romantická komedie, která se věnuje vztahům, lásce a sexu. Co na to říci? Děj byl docela zajímavý, ale lehce předvídatelný a člověk jen čekal, kdy se hlavní hrdinka s kým rozejde. Ale lhal bych, pokud bych řekl, že se mi ten film nelíbil. Byl vtipný, kreativní, zajímavý a vydržel jsem u něj celou dobu. Ale nepochybuji o tom, že mi za nějakou dobu začne splývat s ostatními romantickými komediemi. Herecké výkony byly vcelku v normě, scénář byl ucházející, žádné zbytečné scény zde nebyly, ale přesto mne nenadchnul a po skončení filmu jsem měl pocit, že to byl pěkný film, ale zároveň jsem se sháněl po tom, co dávají v televizi, takže jsem ho viděl, věnoval jsem mu 80 minut času (tento čas je pro tuto komedii ideálně zvolený), poděkoval jsem za pěkný film a pustil jsem ho z hlavy. Takže dvě hvězdičky jsou podle mne odpovídající...(18.8.2007)

 • Indiana
  ***

  Jde to. Ale nečekejte od toho zázraky.(28.5.2005)

 • otík
  **

  Tato nezávislá komedie sice měla úspěch ve světě, ale mně se teda vůbec nelíbila. Vyprávění o tom, jak dva mladí spolu žijí, pak se rozcházejí a znovu scházejí až zjistí, že se vlastně teda oba milují, jen připomíná originální Když Harry potkal Sally a je jen x-tou variací na toto téma. Navíc Famke teda zas tak velkou krasavicí v tomto filmu není.(8.6.2005)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $543,896Tržby Celosvetovo $700,000(6.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace