poster

Láska a sex

 • USA

  Love & Sex

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2000, 82 min

 • maverick10
  **

  Film jehoz tema se opakuje do nekonecna a dlouho se asi opakovat bude. Mohutnou sed stereotypu a opakujicich se foru, jako svetylko nadeje, rozetina hvezdna minutovka Davida Schwimmera, coby posla svetla do srdce kazdeho cloveka na Zemi............:-)(22.1.2007)

 • jhrasko
  ***

  Nadpriemerne napísaná, priemerne zrežírovaná, každopádne ale odzbrojujúco zahraná love story jednej krásky a jedného, no ako to napísať..kučeravého, zhrbeného, čaptavého čuda...áno, áno, sólo pre Famke a Jona..a ako by zaspievala Madonna - Nothing really matters, love is all we need, everything I give you, all comes back to me..(28.6.2010)

 • Kulik.Z
  ***

  Nevím, co na to říct. Místy docela vtipné, ale...! 56%(4.10.2011)

 • freddy
  **

  Mírně podprůměrná romantická komedie, která se věnuje vztahům, lásce a sexu. Co na to říci? Děj byl docela zajímavý, ale lehce předvídatelný a člověk jen čekal, kdy se hlavní hrdinka s kým rozejde. Ale lhal bych, pokud bych řekl, že se mi ten film nelíbil. Byl vtipný, kreativní, zajímavý a vydržel jsem u něj celou dobu. Ale nepochybuji o tom, že mi za nějakou dobu začne splývat s ostatními romantickými komediemi. Herecké výkony byly vcelku v normě, scénář byl ucházející, žádné zbytečné scény zde nebyly, ale přesto mne nenadchnul a po skončení filmu jsem měl pocit, že to byl pěkný film, ale zároveň jsem se sháněl po tom, co dávají v televizi, takže jsem ho viděl, věnoval jsem mu 80 minut času (tento čas je pro tuto komedii ideálně zvolený), poděkoval jsem za pěkný film a pustil jsem ho z hlavy. Takže dvě hvězdičky jsou podle mne odpovídající...(18.8.2007)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $543,896Tržby Celosvetovo $700,000(6.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace