poster

Velká svatba

 • anglický

  The Big Wedding

 • slovenský

  Veľká svadba

Komedie

USA, 2013, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ***

  Bláznivá americká komedie, která se zjevně nebere vážně a vznikla především pro divákovo pobavení. Takhle nějak bych asi vnímal tento film, který je milý, docela vtipný a především je to odpočinková nenáročná záležitost, kterou si někdo, kdo nechce u filmu moc přemýšlet, dokáže krásně vychutnat. Herecký ansámbl je přímo skvostný, věřil bych i tomu, že si to jednotliví herci perfektně užili, a celkově ten film vyzařoval velice pohodovou a uvolněnou atmosféru. Ovšem vyznat se ke konci filmu, kdo, kdy, s kým a co měl, to už jistou divákovu pozornost vyžadovalo, ovšem já mám vypointované konce rád, a když ještě vedou k docela solidnímu divákovu pobavení, tak není co dodat. Jen mě trochu mrzí, že film neměl nějaké vyšší ambice, mohlo to být ještě totiž o něco lepší, takhle se obávám, že časem si ani nevybavím, o co ve filmu šlo, prostě na jedno skouknutí příjemný film, který pobavil a zaujal, v dlouhodobějším vnímání jen průměrná komedie, která mi za chvíli splyne s řadou podobných filmů. I proto nakonec uděluji pouze průměrné tři hvězdy.(27.7.2014)

 • castor
  **

  Pokaždé mi rve srdce, když vidím plejádu hereckých legend a talentovaných hvězdiček, které okupují mizerný scénář v nějaké průměrné báchorce. Mělké role většiny zúčastněných to jen potvrzují. Málokdo pronese něco vtipného nebo alespoň „ze života“, jednotlivé situace nenaplňuje ani název filmu, dějové linie končí předvídatelně a svatební trapasy se nekonají. Respektive na ně raději hned zapomeneme.(16.8.2014)

 • misterz
  **

  Veľké sklamanie. Film som si pustil hlavne kvôli De Nirovi a Sarandonovej. Prišiel však trest. Nestačil som sa čudovať do akej filmovej sračky to vošli. Nešlo o to, že by zle hrali, svoje postavy zvládli ako vždy skvele. Ide čisto o námet a scenár. Niečo tak neskutočne ploché a nudné sa len tak ľahko nevidí. A navyše bol Williams ako vždy slizký a hrozný. Na mojej čiernej listine hercov su dvaja a on je jedným z nich. Chcelo to viac nápadov, lepšiu zápletku, nejaké hlášky, viac humorných dialógov a mohlo to celé dopadnúť inak. Takto jedna hviezdička pre De Nira, druha Sarandonovej, film sám o sebe je odpad ako vyšitý. 30/100(9.1.2014)

 • carly
  ****

  prekvapivo zábavný film, ktorý utiekol ako voda. obsadenie bolo na jednotku. verila som im, že sú všetci jedna veľká disfunkčná rodina. to sa mi na tom filme páčilo, že bol o ľuďoch, ktorí sa dali pochopiť, ktorí sa mali radi aj v momentoch, keď sa neznášali, ktorí neboli dokonalí, ale o to prístupnejší. neviem, koho by som označila za najobľúbenejšiu postavu, ale Topherova premena na sexuálneho loudila, keď jeho postava stretla Nuriu bola silne nesympatická. mnohé zvraty vo filme boli predvídateľné, ale aj tak bol scenár dostatočne originálny na to, aby film nepôsobil opotrebovane. ak vyvolal istý pocit deja vu, bolo to do istej miery aj tým, že každá rodina je tak trochu strelená.(13.5.2013)

 • A.Beech
  *

  Na tejto komédii nie je asi nič vtipné.(17.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace