Velká svatba

Veľká svadba

Komedie

USA, 2013, 90 min

• robbiee

[imdb: 5.5/10] | me: Priemerná komédia typu: pozrieť a zabudnúť. Neurazí, nenadchne ... My mom is Jbuddist, which is Jewish slash Buddhist, and my father thinks that organized religion is for... (16.2.2014)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $21,819,348Tržby Celosvetovo $45,447,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ hrôza na takéto obsadenie, prázdnota prázdna akurát tak na pospanie /20%/(14.11.2013)

• kristianzen

I přes pár velmi povedených vtipů, ve filmu bohužel přebývá více těch pubertálních, sexistických, prostě těch méně povedených, které jsou však v moderní době velmi v oblibě a shazujou žánr komedie na "trapná komedie". Je to nejspíše tím, že scenárista není tolik inteligentní člověk - aby nespadal do násilně vložených trapáren, ani zkušený člověk aby mohl vytěžit vtipy opravdu "ze života" - což je velmi těžké a sám vnímám komedii za nejtěžší filmový žánr. A nebo to prostě napsal na žádost studia za tři týdny.. U dvou z hlavních postav nedává smysl proč se chovají tak jak se chovají.. U jedné se to vysvětlí po půl hodině, u druhé vůbec.. Co se týče řemesla, režisér už si někde všimnul, že je hezké film otevřít a uzavřít stejným motivem, a jednou ve filmu uvidíme chytré využití střihu. Však co se musí nechat, je že herci i přes to jak trapně a nepřirozeně se místy musí chovat, to hrají velmi dobře, však ještě aby ne při jejich kvalitách.. Je to prostě snímek pro masy, které se přišli "odreagovat?" a rychle zapomenout, není v něm nic nového, nic překvapivého, až na pár kvalitních hlášek a poměrně krátké stopáže.(6.5.2013)

Veľmi jednoduchá,nenáročná,gýčovitá komédia ktorú obsahuje zopár trefných hlášok a zábavných momentov, Starého nadržaného De Nira a to je asi tak všetko. Vlastne by som pozabudol na Robina Williamsa,ktorý príliš veľa priestoru nedostal,ale v jeho scénkach som sa asi najviac bavil. Keď sa človek veľmi nudí,tak mu tento film ideálne poslúži.(21.9.2013)

Herci 5* , děj středně dobrý, jak kdy 3* .. Hudba a další 4* .. Jednou se to shlédnout dalo :)) slabší 4*(18.9.2013)

• - The Big Wedding je již druhý počin, ve kterém spolu hráli Robert De Niro a Katherine Heigl. Poprvé se společně objevili ve filmu Šťastný Nový rok (2011). (Sufferer)

• - Svatba se koná v Connecticutu, kde vyrůstali Katherine Heigl a Topher Grace, kteří ve filmu ztvárnili sourozence. (jenik71)

• - Původní název filmu byl "Gently Down the Stream". (squella)