Nová holka (TV seriál)

New Girl

Komedie

USA, 2011, 72x25 min

Zooey Deschanel, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lamorne Morris, Hannah Simone, Jake M. Johnson, Lake Bell, Rachael Harris, Lizzy Caplan, Clyde Kusatsu, Clark Duke, Ryan Kwanten, Kali Hawk, Joey King, Jeff Kober, June Diane Raphael, Brenda Koo, Dermot Mulroney, Martin Starr, Max Greenfield, Chloe Bridges, Kareem Abdul-Jabbar, Phil Hendrie, Thomas Lennon, Kay Cannon, Jamie Lee Curtis, Rob Reiner, Rob Riggle, Carla Gugino, Aedin Mincks, Natalie Dreyfuss, Parker Block, Olivia Munn, Madhur Jaffrey, Bill Burr, Danna Brady, Annalise Basso, Melissa Tang, Brenda Song, Lauren Weedman, Anisha Adusumilli, Desiree Louise, Tyler Langdon, Brooklyn Decker, Odette Annable, Nick Kroll, Margo Martindale, Merritt Wever, Taye Diggs, Linda Cardellini, Julia Lea Wolov, Hemky Madera, Oscar Nuñez, Brian Posehn, Angela Kinsey, Mason Cook, Alexandra Daddario, James Frecheville, Ben Falcone, Curtis Armstrong, Rob Kerkovich, Adam Brody, Bob Gunton, Tom Fitzpatrick, Justin Chon, Mary Lynn Rajskub, Dylan O´Brien, Satya Bhabha, Chelsey Crisp, Steve Howey, Nathan Corddry, Dennis Farina, Prince, Anna Maria Horsford, Niyanta Acharya, Nick Armstrong, Ray Reinebach, Zoé Hendrix, Stevie Nelson, Jeff Gum, Joseph Culp, Kerri Kenney, Alexia Pearl, Mary-Charles Jones, Ron Funches, Jessica Gardner, Clint Culp, Charlie Saxton, Nelson Franklin, Katie Cassidy, Mary Elizabeth Ellis, Kassie Hight, Sal Stowers, Jamye Cox, Jayda Brown, Eileen O'Connell, Johnny Pemberton, Carla Renata, Jaidan Jiron, Lauren Dair Owens, Roma Chugani, Erica Rhodes, Frank Cappello, Katrina Bowden, Timothy Brennen, Randall Park, Jocelyn Osorio, Jack Carter

• KevSpa

Pilotní díl byl pro mě dost velkým zklamáním. Vtípky spíše slabší až trapné, což žel nezachrání ani Zooey Deschanel.(14.9.2011)

• DaViD´82

Zooey Deschanel, bohužel nehrající a nesázející na svůj odzbrojující šarm a smysl po humor (a ona ho v sobě má, ne že ne), se pitvoří v podnájmu u tria tří polen bez špetky komediálního talentu. Ne, že by to bylo úplně marné, ale již v prvních dvou epizodách se ten rozjuchaný styl relativně rychle přejí. Jedním z hlavních kamenů úrazů je, že Zooey k sobě nemá rovnocenného; ehm, vlastně vůbec žádného; komediálního sparing partnera. Nejde o to, že by jí nikdo nestačil sekundovat; on to ani nikdo nemá v "popisu práce". Je to jako byste vzali Přátele, vyškrtli dobře napsané epizody, chemii mezi herci i s jejich postavami a ponechali jen střelenou Phoebe. Chvíli by to asi utáhla, ale ne na dost dlouho a jen těžko po celý seriál. Ovšem pro ten Zooeyin kukuč jsem zatím ochoten to ještě chvíli snášet a žít v bláhové naději, že by tvůrci mohli jít přeci jen do sebe. Nahrazení dřeva Wayanse je rozhodně dobrý směr; škoda jen, že by nahrazen dřevem².(30.9.2011)

1. série 70% - hlavně za slabší rozjezd, s každým dalším dílem je New Girl sebevědomější a vtipnější.(17.10.2013)

Po ubíjejících úvodních epizodách, ovlivněných přeobsazováním a příliš dlouho neujasněnou dramaturgií (počkáme, na co budou lidi reagovat prvních pět dílů a podle toho budeme psát další epizody), solidní komediální nášup, v němž je čas na romantiku, vtipy a oproti konkurenci ohromný porce divnosti. Z předložených postav totiž normální není ani jedna a v normálním světě by už dávno skončily na sedativech. A to mi svým způsobem (a s kukadli Zooey) přijde dost svěží a zábavný.(15.5.2012)

První díl byl průměr./ Druhý u mě haproval na hraně trapnosti./ Třetí už se kvalita zase zvyšuje./ A stále klesáme :( Je to škoda. Zooey Deschanel mám ráda a na seriál jsem se těšila. Humor mi ze začátku sedl, a tak rychle jak mi to sedlo, mě to taky opustilo a začalo mi to připadat trapny.(16.10.2011)

Tahle holka se mi nastěhovat do bytu, tak volám do ústavu pro choromyslné. Po prvních deseti dílech zvyšuji na tři, ale silně pochybuji, že půjdu časem i výš.(30.12.2011)

• Cherish

Pro mě docela zklamání. Seriál mi nijak moc vtipný nepřijde, spolubydlící nejsou nijak zajímaví a Zooey mi poprvé přijde trochu trapná, až otravná. Uvidíme po pár dalších dílech, nechci seriál zatracovat, ale nevěřím, že dojde k nějakému radikálnímu zlepšení.///Po druhém díle to vzdávám a snižuji na 2 hvězdičky. Myslím, že existují desítky kvalitnějších a hlavně zábavnějších seriálů, kterým raději obětuji svůj čas.(1.10.2011)

(Po třech dílech) Velké zklamání, v kterém Zooey Deschanel předvádí podobný výkon jako v Lemře líné a skouknutí dalších dílů by mohlo mít fatální následky v podobně amnézie zasahující mozkové centrum v oblasti s nápisem (500) Days of Summer. UPDATE: New Girl dostala druhou šanci a od pátého dílu to všechno šlape jako hodinka. JUCHU! Nejšílenější banda brázdící televizní vody.(11.10.2011)

• hellstruck

Začínám si myslet, že ta nekonvenčnost a roztomilost u hlavní hrdinky bohužel není tak úplně pravdivá. Čím víc Zooey vídám v "New Girl"tím víc se nemůžu ubránit dojmu, že šíleně přehrává. Já jí tu její praštěnost prostě nevěřím, působí to dost uměle bohužel. Přitom jsem si po 500DOS jistá, že hrát umí-ale tahle postava jí naneštěstí vůbec nesedla. Humor občas milý, jindy trapný, ještě uvidíme, jestli mě něco při dalších epizodách překvapí.PS:musím konstatovat,že jediné,co se mi opravdu,opravdu líbí, jsou Zooeiny vlasy!:-)(14.1.2012)

Pro mě průměrný komediální seriál, který ničím nevybočuje, ničím neurazí. Na Zooey se naštěstí dá dívat pořád:) Po zakončení první řady musím uznat, že se na to dá dívat bez problémů, celá parta je zábavná, nejvíce jsem si oblíbil Schmidta :)(11.11.2011)

Upřímně, mě tenhle seriál hodně překvapil. Jediné mínus je, že mě to postupně přestává bavit. První půlka první série byla skvělá, pak se to trochu zhoršilo, ale pokaždé se aspoň trochu pobavím a nepřemýšlím o tom, že bych to přestala sledovat. Navíc je to pravděpodobně první film/seriál, kde mi nevadí Zooey Deschanel, což je co říct, ta její postava je sice až moc praštěná, ale celkem jsem si jí oblíbila. Na Nicka ale nikdo nemá. 4*(2.12.2012)

Po 1 dílu: Připomíná mi loňské Happy Endings (ostatně si odtud vypůjčilo jednoho herce); uvidíme, jestli se vyškrábe na nadprůměr, nebo zůstane v (pod)průměru. Zooey je silný tahoun zábavy, ale toť vše, kluci zatím nic nepředvedli. Dám mu šanci. # Až třetí díl byl slibnější a můžu s čistým svědomím říct, že mě (v rámci možností seriálu) bavil. # Po 7 dílech - seriál se plácá někde mezi průměrem a trapností a nebýt Zooey, tak už jsem ho pustil k vodě. Humoru se jaksi nedostává.(8.9.2011)

Nejhorší na tomhle seriálu je asi Zooey, jejíž postavu vlastně nesnášim. Bydlet s takovou holkou tak jí udusim. A nejvíc se mi líbila postava Coache, která byla jenom v pilotu. Škoda.(23.1.2012)

Těžko hodnotit po prvních dílech, ale pokud ty následující budou stejně laděné, máme se na co těšit. Zooey i její 3 noví spolubydlící se zdají být výbornou svěží kombinací pro nový úsměvný seriál..:)(17.9.2011)

Někdy až moc zbytečně a přehnaně veselá Jess mi ale se svou ztřeštěnou povahou zas až tak nevadí. Jako největší mouchu dle mého soudu shledávám především jednoho jejího kamaráda, kterého hraje Lamorne Morris..Nejsem v žádném případě rasista ale tenhle herecký výkon neshledávám ani jako nedostatečný. Pak je tu řada dalších situací, které se asi v běžném životě stát nemůžou ale řekněme si upřímně jaký seriál či film není bez chyby??Každý něco má a berme to s rezervou.(11.2.2012)

Zooey zbožňujem.Zbožňujem ju zhruba od roku 2000, keď som prvý krát videl Almost Famous kde sa na chvíličku objavila a zbožňoval som ju celé roky vo vedľajších úlohách, dávno predtým než ako Summer dobyla svet.A zbožňujem ju stále. Logicky je to ona na kom stojí celý seriál, bez nej by som ho nepozeral a bez nej by dávno zapadol medzi zvyšok priemerných sitcomov, ak by vôbec prežil prvú sériu. Rozumný ťah bolo nahradiť Wayansa hneď po prvej epizóde - degradoval ho svojou prítomnosťou na úroveň klasickej černošskej komédie a pri už tak tuctových postavách to iba zhoršoval.A zo začiatku to teda za moc nestálo!Našťastie som bol vďaka tunajším komentárom na to pripravený a pretrpel nevtipných klišé prvých (myslím) sedem častí, až k prvej vážne výbornej - tej so sexom.A potom už si Jess ako takú úroveň udržala, keď ovšem nerátam najzásadnejšie mínus celej prvej série a to sú nefunkčné vzťahy.Nie medzi hlavnými postavami - tie si síce nejde obľúbiť natoľko ako postavy HIMYM alebo BBT, ale aspoň sú bližšie realite - problém je že New Girl by chcela byť Hlavne o vzťahoch a tie ani raz nevydržia dlhšie než nejaké tri časti. A humor, ten by ušiel.Oproti takému Community (ani neviem prečo to porovnávam) tu nie je ani desatina humoru, je to celé skôr o pohodovej atmosfére, komickej postavičke (Schmidt) a obrovských očiach Zooey Deschanel, ktoré sa točia na všetky strany a ak máte tú herečku aspoň trochu radi, minimálne ony vás donútia siahnuť aj po tej štvrtej hviezde.Aj keď do nej predsa len niečo chýba.Ani neviem čo, asi poriadny vzťah s niekým zaujímavým, toho ale pravdepodobne prinesú až ďalšie série, na ktoré sa zatiaľ nechystám.70% PS: Hosťovačky nič moc, naozaj vynikajúca bola asi len tá ruská modelka (meno si nespomeniem).A pri odchode Lizzy Caplan mi bolo tých urýchlených vzťahov ľúto asi najviac(15.5.2013)

Učitelky nebývají tak hezké a milé jakou je Zooey Deschanel. Z těch, které učily mě, mám při letmé vzpomínce na ně osypky. A jen vyjímečně se stane, že se nastěhují ke třem svobodným mužům. Spolu s Jess se k nim "nakvartýruje" i její kamarádka z dětství a vznikne tak pětiúhelník ve kterém není nouze o propírání sexuálních témat, řešení problematických (milostných) vztahů a také trapasy. Tahákem je již zmíněná Zooey Deschanel, která to táhne, což se o ostatních až tak s jistotou tvrdit nedá. Její herecký projev výrazně rozbourává náběh do hrozícího kolovrátkového stereotypu. Námět mohl být originálnější, protože o vztahy přátelících se mladých lidí není v seriálech zrovna nouze, ale s jeho zpracováním si tvůrci dali práci, aby to nepodlehlo ohraným schématům. Na jednotivých epizodách se podíleli zkušení režiséři a přinejmenším Jake Kasdan a Peyton Reed patří k těm renomovanějším. Z mého pohledu se tenhle seriál nedá sledovat epizodu po epizodě, ale k mému překvapení to není ani nijak uřvaně afektovaný seriál jakým američané dokážou u televizních obrazovek otrávit. Zkusit pár dílů by seriáloví závisláci určitě měli. Mé hodnocení: 60%(18.11.2013)

• BigDeal

Pilot (70%): Vyzerá to na úsmevný sitcom, ktorý by bol len ďalším tuctovým seriálom, keby v ňom nehrala Zooey Deschanel. Tá svojím prirodzeným herectvom a roztomilosťou zachraňuje aj slabšie vtipy.(24.9.2011)

• McClane

Hodnocení pilotu: Nejsem fanda Zooey Deschanel, takže nemám důvod na to koukat pouze kvůli ní. Pilot je velmi nevyrovnaný, místy má vtipné momenty, místy je pouze trapný, místy nudí. Trojka hlavních hrdinů mě nezaujala a roztomilost ZD na mě bohužel neplatí. Sayōnara! 40%(25.9.2011)

Roztomilý sitcom se Zooooooooey. 75% [HD](28.9.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11