Nová holka (TV seriál)

New Girl

Komedie

USA, 2011, 94x25 min

Zooey Deschanel, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lamorne Morris, Hannah Simone, Jake Johnson, Lake Bell, Rachael Harris, Lizzy Caplan, Clyde Kusatsu, Clark Duke, Ryan Kwanten, Kali Hawk, Joey King, Jeff Kober, June Diane Raphael, Brenda Koo, Dermot Mulroney, Martin Starr, Max Greenfield, Chloe Bridges, Kareem Abdul-Jabbar, Phil Hendrie, Thomas Lennon, Kay Cannon, Jamie Lee Curtis, Rob Reiner, Rob Riggle, Carla Gugino, Aedin Mincks, Natalie Dreyfuss, Eugenia Kuzmina, Olivia Munn, Madhur Jaffrey, Bill Burr, Danna Brady, Annalise Basso, Melissa Tang, Brenda Song, Lauren Weedman, Anisha Adusumilli, Desiree Louise, Tyler Langdon, Brooklyn Decker, Odette Annable, Nick Kroll, Margo Martindale, Merritt Wever, Taye Diggs, Linda Cardellini, Julia Lea Wolov, Hemky Madera, Oscar Nuñez, Brian Posehn, Angela Kinsey, Mason Cook, Alexandra Daddario, James Frecheville, Ben Falcone, Curtis Armstrong, Rob Kerkovich, Adam Brody, Bob Gunton, Tom Fitzpatrick, Justin Chon, Mary Lynn Rajskub, Dylan O'Brien, Satya Bhabha, Chelsey Crisp, Steve Howey, Nate Corddry, Dennis Farina, Prince, Anna Maria Horsford, Niyanta Acharya, Nick Armstrong, Ray Reinebach, Zoé Hendrix, Stevie Nelson, Jeff Gum, Joseph Culp, Kerri Kenney, Alexia Pearl, Mary-Charles Jones, Ron Funches, Jessica Gardner, Clint Culp, Charlie Saxton, Nelson Franklin, Katie Cassidy, Mary Elizabeth Ellis, Kassie Hight, Sal Stowers, Jamye Cox, Jayda Brown, Eileen O'Connell, Johnny Pemberton, Carla Renata, Jaidan Jiron, Lauren Dair Owens, Roma Chugani, Erica Rhodes, Frank Cappello, Katrina Bowden, Timothy Brennen, Randall Park, Jocelyn Osorio, Jack Carter, Cole Sand, Agnes Olech, Drew Droege, Erinn Hayes, Ki-hong Lee, Maria Thayer, Eric Edelstein, Hayley Marie Norman, Reid Scott, Jessica Biel, Julian Morris, Michaela Watkins, Parker Posey, Jillian Armenante, Rodney To, Stephen Amell, Aline Elasmar, Greg Votsos, Andy Gala, Amanda Lund, Grace Holley, Connie Sawyer, Dennis Haskins, Elisse Nielson, Alison Becker, Greice Santo, Meaghan Rath, Kaitlin Olson, J.J. Totah, Morgan Krantz, J.J. Watt, Jimmy O. Yang, Zoe Lister Jones, Ellen Albertini Dow, James Wellington, Brad Carter, Bryce McBratnie, Kiersey Clemons, Nasim Pedrad, Heidi Heaslet, Ciara Hanna, Dartanian Sloan, Marty Ingels, Jessica Chaffin, Talia Toms, Megan Fox, Rizwan Manji, David Hoffman, Rebecca Reid, Tarina Pouncy, Marcus Scribner, Steve Agee, Zoë Hall, Sky Elobar, Thomas Barbusca, Taylor Swift, Greta Lee, Kimrie Lewis-Davis, Noah Applebaum, E.J. Callahan, B.J. Clinkscales, Tiffany Haddish, Craig Anton, Tony Cavalero, Mark Proksch

David Iserson, Dana Fox

Dan Schalk
  • Caszidy

Uff. Neskutečně divně napsané postavy hraničící s kandidaturou na odvoz do Bohnic a to ne v tom dobrém, vtipném smyslu slova. Úvod seriálu (který jsem vynechal) byl údajně velice špatný a provázelo ho i přeobsazování rolí. O to více mně šokuje, jak málo vtipné jsou další díly. A postavit celý seriál na tom, že je Zooey Deschanel roztomilá mi přijde trochu přehnané. Obzvláště když vezmu v potaz, že sama hlavní hvězda seriálu je spoluproducentkou. Narcismus? No nic, New Girl jde prostě mimo mně.(1.5.2014)

Pro mě průměrný komediální seriál, který ničím nevybočuje, ničím neurazí. Na Zooey se naštěstí dá dívat pořád:) Po zakončení první řady musím uznat, že se na to dá dívat bez problémů, celá parta je zábavná, nejvíce jsem si oblíbil Schmidta :)(11.11.2011)

Vynikající seriál, který pobaví! Zooey Deschanel mi ze začátku moc neseděla, ale postupem času jsem si jí vážně oblíbila. I pánské osazenstvo je naprosto výborné a každý je tak jiný, že vlastně nechybí nic. Vtipu je zde dost, stejně jako akce, napětí i sexuálních narážek. Po delší době seriál, který na sebe přitáhl mou pozornost na 100%.(1.7.2013)

• - Díky vysoké sledovanosti se rozhodla produkce natočit sérii o čtyřiadvaceti epizodách, což je o jedenáct více, než původně zamýšleli. (sluppka)

• - Postava Coache (Damon Wayans Jr.) se vrátila ve třetí sezoně seriálu poté, co byl zrušen seriál Happy Endings (od r. 2011), ve kterém Wayans Jr. účinkoval. Herec poté podepsal ke ztvárnění hlavní role novou smlouvu. (Shadowspark)

• - Postava Coache (Damon Wayans Jr.) se ukázala jen v pilotním díle. Byl totiž obnoven seriál Happy Endings (od r. 2010), ve kterém Damon Wayans Jr. hraje, a produkce seriálu The New Girl nechtěla epizodu přetáčet. Na jeho místo nastoupila postava Winstona (Lamorne Morris), basketbalového hráče, který byl propuštěn z lotyšského týmu. (sluppka)