Nová holka (TV seriál)

New Girl

Komedie

USA, 2011, 94x25 min

Zooey Deschanel, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lamorne Morris, Hannah Simone, Jake Johnson, Lake Bell, Rachael Harris, Lizzy Caplan, Clyde Kusatsu, Clark Duke, Ryan Kwanten, Kali Hawk, Joey King, Jeff Kober, June Diane Raphael, Brenda Koo, Dermot Mulroney, Martin Starr, Max Greenfield, Chloe Bridges, Kareem Abdul-Jabbar, Phil Hendrie, Thomas Lennon, Kay Cannon, Jamie Lee Curtis, Rob Reiner, Rob Riggle, Carla Gugino, Aedin Mincks, Natalie Dreyfuss, Eugenia Kuzmina, Olivia Munn, Madhur Jaffrey, Bill Burr, Danna Brady, Annalise Basso, Melissa Tang, Brenda Song, Lauren Weedman, Anisha Adusumilli, Desiree Louise, Tyler Langdon, Brooklyn Decker, Odette Annable, Nick Kroll, Margo Martindale, Merritt Wever, Taye Diggs, Linda Cardellini, Julia Lea Wolov, Hemky Madera, Oscar Nuñez, Brian Posehn, Angela Kinsey, Mason Cook, Alexandra Daddario, James Frecheville, Ben Falcone, Curtis Armstrong, Rob Kerkovich, Adam Brody, Bob Gunton, Tom Fitzpatrick, Justin Chon, Mary Lynn Rajskub, Dylan O'Brien, Satya Bhabha, Chelsey Crisp, Steve Howey, Nate Corddry, Dennis Farina, Prince, Anna Maria Horsford, Niyanta Acharya, Nick Armstrong, Ray Reinebach, Zoé Hendrix, Stevie Nelson, Jeff Gum, Joseph Culp, Kerri Kenney, Alexia Pearl, Mary-Charles Jones, Ron Funches, Jessica Gardner, Clint Culp, Charlie Saxton, Nelson Franklin, Katie Cassidy, Mary Elizabeth Ellis, Kassie Hight, Sal Stowers, Jamye Cox, Jayda Brown, Eileen O'Connell, Johnny Pemberton, Carla Renata, Jaidan Jiron, Lauren Dair Owens, Roma Chugani, Erica Rhodes, Frank Cappello, Katrina Bowden, Timothy Brennen, Randall Park, Jocelyn Osorio, Jack Carter, Cole Sand, Agnes Olech, Drew Droege, Erinn Hayes, Ki-hong Lee, Maria Thayer, Eric Edelstein, Hayley Marie Norman, Reid Scott, Jessica Biel, Julian Morris, Michaela Watkins, Parker Posey, Jillian Armenante, Rodney To, Stephen Amell, Aline Elasmar, Greg Votsos, Andy Gala, Amanda Lund, Grace Holley, Connie Sawyer, Dennis Haskins, Elisse Nielson, Alison Becker, Greice Santo, Meaghan Rath, Kaitlin Olson, J.J. Totah, Morgan Krantz, J.J. Watt, Jimmy O. Yang, Zoe Lister Jones, Ellen Albertini Dow, James Wellington, Brad Carter, Bryce McBratnie, Kiersey Clemons, Nasim Pedrad, Heidi Heaslet, Ciara Hanna, Dartanian Sloan, Marty Ingels, Jessica Chaffin, Talia Toms, Megan Fox, Rizwan Manji, David Hoffman, Rebecca Reid, Tarina Pouncy, Marcus Scribner, Steve Agee, Zoë Hall, Sky Elobar, Thomas Barbusca, Taylor Swift, Greta Lee, Kimrie Lewis-Davis, Noah Applebaum, E.J. Callahan, B.J. Clinkscales, Tiffany Haddish, Craig Anton, Tony Cavalero, Mark Proksch, Jessica Blair Herman, Clea DuVall, Maureen Sebastian, Artemis Pebdani, Alice Wetterlund, Alyma Dorsey, Marcelo Tubert, Juliocesar Chavez, Andree Vermeulen, Raney Branch, Billy Snow, Elizabeth Berkley

David Iserson, Dana Fox

Dan Schalk

Scénografie:

Jefferson Sage

Kostýmy:

Debra McGuire

Prozatím (17.9.2011) nejlepší seriálový výplod nové televizní podzimní sezóny. Vtipné, chytré, svěží, svižné a zábavné.(17.9.2011)

• Cherish

Pro mě docela zklamání. Seriál mi nijak moc vtipný nepřijde, spolubydlící nejsou nijak zajímaví a Zooey mi poprvé přijde trochu trapná, až otravná. Uvidíme po pár dalších dílech, nechci seriál zatracovat, ale nevěřím, že dojde k nějakému radikálnímu zlepšení.///Po druhém díle to vzdávám a snižuji na 2 hvězdičky. Myslím, že existují desítky kvalitnějších a hlavně zábavnějších seriálů, kterým raději obětuji svůj čas.(1.10.2011)

"Zoey Deschanel? Ať je to co je to, to musím vidět!" - a dobře sem udělala.... Tuhle bláznivou Jess prostě musíte milovat :) 5* EDIT 2015 No dobře, poslední dobou kvalita lehce upadá... uvidíme co provedou s novou sérií :)(1.10.2013)

Dve hviezdicky naviac za Schmidta. A otazka do publika - je tu vobec niekto, koho zaujima jeho vztah so Cece? Ci nedajboze hocktora dalsia postava?(31.10.2014)

Po 9. díle: příjemný odpočinkový seriál, u kterého se výborně zasměju. I ty vtipy mi tam přijdou skvělé, prostě se mi líbí tenhle mírně trapný smysl pro humor. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, snad mě Zooey a její parta kluků nezklame. Konec série 1. série: Jo nechávám ty 4*. Je to lehce nadprůměrný výtečný seriál a doufám, že bude další řada:) 18. 4. 2013 A nakonec tomu dám celách 5*, seriál netáhne jen Zooey, ale jedná se o dokonalou vtipnou souhru všech 5 hlavních postav s kratšími asistencemi dalších hrdinů. Pořád mě to baví a stále se nemůžu dočkat dalšího a dalšího dílu.(5.1.2012)