Nová holka (TV seriál)

New Girl

Komedie

USA, 2011, 94x25 min

Zooey Deschanel, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lamorne Morris, Hannah Simone, Jake Johnson, Lake Bell, Rachael Harris, Lizzy Caplan, Clyde Kusatsu, Clark Duke, Ryan Kwanten, Kali Hawk, Joey King, Jeff Kober, June Diane Raphael, Brenda Koo, Dermot Mulroney, Martin Starr, Max Greenfield, Chloe Bridges, Kareem Abdul-Jabbar, Phil Hendrie, Thomas Lennon, Kay Cannon, Jamie Lee Curtis, Rob Reiner, Rob Riggle, Carla Gugino, Aedin Mincks, Natalie Dreyfuss, Eugenia Kuzmina, Olivia Munn, Madhur Jaffrey, Bill Burr, Danna Brady, Annalise Basso, Melissa Tang, Brenda Song, Lauren Weedman, Anisha Adusumilli, Desiree Louise, Tyler Langdon, Brooklyn Decker, Odette Annable, Nick Kroll, Margo Martindale, Merritt Wever, Taye Diggs, Linda Cardellini, Julia Lea Wolov, Hemky Madera, Oscar Nuñez, Brian Posehn, Angela Kinsey, Mason Cook, Alexandra Daddario, James Frecheville, Ben Falcone, Curtis Armstrong, Rob Kerkovich, Adam Brody, Bob Gunton, Tom Fitzpatrick, Justin Chon, Mary Lynn Rajskub, Dylan O'Brien, Satya Bhabha, Chelsey Crisp, Steve Howey, Nate Corddry, Dennis Farina, Prince, Anna Maria Horsford, Niyanta Acharya, Nick Armstrong, Ray Reinebach, Zoé Hendrix, Stevie Nelson, Jeff Gum, Joseph Culp, Kerri Kenney, Alexia Pearl, Mary-Charles Jones, Ron Funches, Jessica Gardner, Clint Culp, Charlie Saxton, Nelson Franklin, Katie Cassidy, Mary Elizabeth Ellis, Kassie Hight, Sal Stowers, Jamye Cox, Jayda Brown, Eileen O'Connell, Johnny Pemberton, Carla Renata, Jaidan Jiron, Lauren Dair Owens, Roma Chugani, Erica Rhodes, Frank Cappello, Katrina Bowden, Timothy Brennen, Randall Park, Jocelyn Osorio, Jack Carter, Cole Sand, Agnes Olech, Drew Droege, Erinn Hayes, Ki-hong Lee, Maria Thayer, Eric Edelstein, Hayley Marie Norman, Reid Scott, Jessica Biel, Julian Morris, Michaela Watkins, Parker Posey, Jillian Armenante, Rodney To, Stephen Amell, Aline Elasmar, Greg Votsos, Andy Gala, Amanda Lund, Grace Holley, Connie Sawyer, Dennis Haskins, Elisse Nielson, Alison Becker, Greice Santo, Meaghan Rath, Kaitlin Olson, J.J. Totah, Morgan Krantz, J.J. Watt, Jimmy O. Yang, Zoe Lister Jones, Ellen Albertini Dow, James Wellington, Brad Carter, Bryce McBratnie, Kiersey Clemons, Nasim Pedrad, Heidi Heaslet, Ciara Hanna, Dartanian Sloan, Marty Ingels, Jessica Chaffin, Talia Toms, Megan Fox, Rizwan Manji, David Hoffman, Rebecca Reid, Tarina Pouncy, Marcus Scribner, Steve Agee, Zoë Hall, Sky Elobar, Thomas Barbusca, Taylor Swift, Greta Lee, Kimrie Lewis-Davis, Noah Applebaum, E.J. Callahan, B.J. Clinkscales, Tiffany Haddish, Craig Anton, Tony Cavalero, Mark Proksch, Jessica Blair Herman, Clea DuVall, Maureen Sebastian, Artemis Pebdani, Alice Wetterlund, Alyma Dorsey, Marcelo Tubert

David Iserson, Dana Fox

Dan Schalk

Kostýmy:

Debra McGuire

Dalšími díly serial dozrává a zjišťuje co si smí dovolit. Doporučuji vyčkat(1.2.2012)

• Caszidy

Uff. Neskutečně divně napsané postavy hraničící s kandidaturou na odvoz do Bohnic a to ne v tom dobrém, vtipném smyslu slova. Úvod seriálu (který jsem vynechal) byl údajně velice špatný a provázelo ho i přeobsazování rolí. O to více mně šokuje, jak málo vtipné jsou další díly. A postavit celý seriál na tom, že je Zooey Deschanel roztomilá mi přijde trochu přehnané. Obzvláště když vezmu v potaz, že sama hlavní hvězda seriálu je spoluproducentkou. Narcismus? No nic, New Girl jde prostě mimo mně.(1.5.2014)

• hellstruck

Začínám si myslet, že ta nekonvenčnost a roztomilost u hlavní hrdinky bohužel není tak úplně pravdivá. Čím víc Zooey vídám v "New Girl"tím víc se nemůžu ubránit dojmu, že šíleně přehrává. Já jí tu její praštěnost prostě nevěřím, působí to dost uměle bohužel. Přitom jsem si po 500DOS jistá, že hrát umí-ale tahle postava jí naneštěstí vůbec nesedla. Humor občas milý, jindy trapný, ještě uvidíme, jestli mě něco při dalších epizodách překvapí.PS:musím konstatovat,že jediné,co se mi opravdu,opravdu líbí, jsou Zooeiny vlasy!:-)(14.1.2012)

Skvelá, skvelá, naozaj skvelá vec. Nepamätám si, kedy som seriál zhliadol za tak krátky čas. Nedokázal som sa od neho odtrhnúť. New Girl je sympatickou vzťahovou komédiou, ktorej hlavnou doménou je to, že nie je uzatvorená v jednom štúdiou ako ostatné komédie, ale využíva rôzne prostredia, čím sa stáva zaujímavejšou a pre mňa osobne aj vyspelejšou. Máme totiž možnosť vnímať rôzne prostredia, ktoré obohacujú charaktery ústrednej pätice. Vďaka tomu som si mohol každú jednu postavičku zamilovať. Nedokážem určiť, kto je lepší, alebo horší, pretože sa krásne dopĺňajú a prinášajú ako obvykle nový, svieži pohľad na riešenie vzťahových vecí. Neviem dokedy to tomuto seriálu vydrží. Hlavne keď prvou sériou nastavili tvorcovia tak vysokú laťku. Inak sa jedná o výbornú záležitosť, pri ktorej som sa po dlhej dobe naozaj schuti bavil. 1 séria 100% V druhej sérií aj napriek originálnym nápadom aj vzťahovým rozuzleniam začína značne upadávať. Mám strach o tretiu sériu a znižujem hviezdu. 2 séria 65%. 3 séria je pre mňa veľkým prekvapením. Každý jeden diel chrlí nápaditosťou a vzťahy sa krásne pohybujú dopredu pričom to nie je ani na chvíľu nudné, alebo prekombinované. Skvelé že sa vrátila postava Coucha. 3 séria - 90% Ďalšia séria v mnohom prekonáva tretiu. Som veľmi rád, že seriál nepadá do šedých vôd priemeru ale s každým dielom sa vyťahuje vyššie a vyššie. Neskutočne som si to užil a keď to 5 všetko zakončí (dúfajme) budeme tu mať nezabudnuteľný seriál. Zvyšujem hodnotenie a dávam si ho do obľúbených. Winston rulees!! 4 séria - 100% Ďalšia séria a ďalšie zlepšenie. Pomaly ale isto sa to posúva do veľkého finále a všetky tie vtipy a vzťahové posuny fungujú. Obsadenie Megan Fox ako dôležitej vedľajšej postavy bol skvelý ťah. Naozaj jeden z najlepších seriálov vôbec s kupodivu funkčným a dojímavým záverom celej série. 5. Séria -100%.(2.3.2013)

Pro mě průměrný komediální seriál, který ničím nevybočuje, ničím neurazí. Na Zooey se naštěstí dá dívat pořád:) Po zakončení první řady musím uznat, že se na to dá dívat bez problémů, celá parta je zábavná, nejvíce jsem si oblíbil Schmidta :)(11.11.2011)