• Ilicka
  ****

  Předchůdce Superstar show všeho druhu, včetně kruté střihové sekvence vystoupení do rytmu Olivera Twista.(31.5.2015)

 • anais
  ****

  První půlka trochu zdlouhavá, kdyby byla kratší, snad by v tom mikropříběh dvou vymněnivších se hudebníků tak nezanikal. Forman se tady nějak moc soustředí na vykreslení atmosféry. Druhá polovina mapující konkurz v divadle Semafor je jinší kafe. Suchý a Šlitr stoupli po shlédnutí tohoto filmu v mých očích někam za hranice běžné sympatičnosti… Moment, kdy se Suchý objeví u mikrofonu a začne s fascinovanou slečnou zpívat „sluníčko, sluníčko“ je přenádherný, úplně jsem ztratil dech…(29.9.2006)

 • LiVentura
  ****

  Pánové S+Š .(17.1.2010)

 • EdaS
  ****

  Konkurs nese jasné znaky Formanovy další tvorby - autenticitu, lehkost, výbornou práci s neherci a schopnost během chvilky vyvolávat emoce.(8.6.2007)

 • D.Moore
  ****

  "My se vám ozveme..." aneb Semafor v nejlepších letech a Oliver Twist zkažený na mnoho způsobů. Film je zvláštní, protože celou dobu jsem tápal, jestli jde o opravdový dokument nebo o velice dobrou mystifikaci. A pořád si nejsem jistý.(17.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace