• PinokKio
  ***

  Miloš Forman hledá superstar .. před padesáti lety(14.3.2010)

 • rawen
  ****

  V Konkursu si Forman zřejmě zkoušel co si může dovolit - prvních 20 minut nudí, dalších 60 přinese "autentický" záznam Superstár v 60.letech v Semaforu) - Forman opět analyzuje lidskost, pitvá charaktery a celé to terárium mu už napoprvé funguje - Konkurs není pro každého, dá se u něj i usnout, Forman ale už tady naznačuje svou velikost - zejména v "čichačském" štěstí na lidi - 7/10(23.7.2007)

 • Mertax
  ***

  Mastné, upocené. Ale Suchý se Šlitrem byli šviháci, o tom žádná!(14.4.2009)

 • Slarque
  ****

  Tehdy prakticky amatérský film: Miloš Forman si koupil východoněmeckou kameru, ale neuměl s ní zacházet, takže se na scénu dostal Miroslav Ondříček. Díky přátelství se Suchým a Šlitrem pro něj Semafor vyhlásil falešný konkurs, který byl natáčen. Pouze Věra Křesadlová byla obsazená předem (a paradoxně v Semaforu strávila dalších 26 let). Díky dotočení pár scén s Markétou Krotkou tu najednou byly dvě větší postavy a něco jako příběh, aby se diváci nenudili. Miloš Forman mimoděk přišel s tím, na čem budou mnohem později postavené všelijaké Superstar. A tenhle reportážně-hraný středometrážní film má pořád svoje kouzlo.(5.4.2015)

 • NinadeL
  *

  Jako 2pack s Černým Petrem absolutní rock. Popojdi maličko... a spojíš-li se v 3pack s Probuzením, nemusí se stydět ani Marcel. Kdo by to byl řekl, že Křesadlová kariéra se dělá přes neúspěch. Každopádně žnu postsynchrony, které jsou horší než v Marijce.(26.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace