Kurýr z podsvětí

Kuriér

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2012, 91 min

• Hitman_47

Kdyby někoho zajímalo, jak vypadá projekt, kterým pohrdne jak Seagal, tak JCVD ... Courier je jasná volba !(19.8.2013)

• Eldrick

Béčková močka v televizním hávu. Všechno špatně, až na obsazení. Ale Mickey Rourke ukáže tvář až na konci, tudíž do tý doby to stojí celý za vyližprdel. Bohužel, nijakou režii a amatérskou kameru nezachrání ani charizmatický "Komediant" Jeffrey Dean Morgan.(29.3.2012)

• Terva

Tak jsem se těšil, že zklamání je asi vetší než si tento snímek zaslouží. Možná se podívám ještě jednou - časem. CITÁT - Já jsem kurýr............. Nejděte chlapa, co je Smrt sama a ještě k tomu vstal z mrtvých. Bude to problém? Vypadá to, že ne. Až moc jednoduché. Čím déle jsem na to koukal, tím víc mi to připadalo jako blbost. Miluju filmy, kde je prostě něco napsáno ve scénáři a ono se to samovolně ve filmu objeví. Nikoho moc nezajímá do jaké míry je to účelové, hlavně, že děj příběhu může díky tomu pokračovat. Já to tedy dokoukal, ale jen z velkým odporem. CITÁT - S tebou je to špatná věc.........(9.4.2013)

• Morholt

Strašná ptákovina podpořená rádoby neprůhlednou zástěrkou a strašnými hereckými projevy, jimž vévodil prkenný J.D.Morgan. Akce, která to mohla alespoň trošku zachránit byla jak ze zpomalenýho filmu, navíc podkreslená naprosto nehodící se neoriginální hudbou. V Nazarethu se opět neurodilo a začínám si říkat, jestli je to náhoda.(20.8.2012)

Kurýr z podsvětí je spíš ten uhrovitej pablb, co mi místo pizzy s darama moře doručil pizzu se čtyřma druhama sýra a ještě se divil, že sem mu doporučila ať si jí strčí do pr...déle už však nemá cenu plakat a tak tedy něco málo k filmu - Džefry Morgn doručí cokoli kamkoli takže dostane zakázku ze které nebude 2x jásat ale v zájmu ochrany svých blízkých jí vezme a jde hledat pana co se jmenuje EVIL SIVLE a já si tak říkám kolika lidem s IQ pokojové teploty to nedošlo o co tady pokráčí. Občas je někdo střelenej a film se dere hlemýždí rychlostí do pr...do prostředí všem hráčům pokeru a rulety nebo automatů známého (víte kam ne? ) kde nás čeká děsné finále...kolem a okolo se ale pár plusů najde jako třeba vražednej páreček nebo Mickey Roura co se zase jednou vymodil...nenasere ale ani nenadchne čistej průjem na jedno použití.(27.10.2014)

• - V původním obsazení filmu figuroval i Adrien Brody. (Conspi)

• - Představitel hlavní role Jeffrey Dean Morgan trpí výraznou alergií vůči kovovým předmětům. (Conspi)

• - Keď je Kuriér (Jeffrey Dean Morgan) po druhýkrát v dome agenta FBI, priloží mu na hlavu pištoľ, pričom natiahne kohútik. V nasledujúcom zábere je však kohútik v pôvodnej pozícií. (Johnny.ARN)