Kurýr z podsvětí

Kuriér

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2012, 91 min

• nascendi

Neplánovane som si pozrel aj túto x-tú verziu kuriérskych filmov. Prečítal som si aj niekoľko takmer nenávistných komentárov a som dosť prekvapený, pretože tento film nie je ničím výnimočný. Je to normálny hlúpy, nevydarený film, ktorý síce nemusel a nemal byť nakrútený, ale prečo by mal vzbudzovať také ostentatívne pohŕdanie, tomu celkom nerozumiem.(27.9.2013)

• Falconica

Role kurýra musí bejt bezkrevná a chladná...a Jeffrey je takovej méďa se srdcem na dlani, prostě když už akční roli, tak uplně jinou:-D Takže to už od podstaty nemohlo fungovat, promiň Jeffe, dělám ti to nerada:-D(20.1.2013)

Takovej průměrnej triller o kurýrovi, který převáží různé zásilky a neptá se na žádné otázky. Když dostane na doručení kufřík, který musí doručit příjemci jménem Sivle Evil do 60 hodin, začne závod s časem o svůj život a taky všech známích. Zezačátku se zdá, že je to kopie filmu Kurýr s J. Stathamem a možná to i kopie je, ale tento filmek je spíš pomalejší. Celkově se mi filmek líbil, i když je ve filmu M. Rourke celkomě maximálně 5 minut. Za mě 60% :)(4.5.2012)

• Eldrick

Béčková močka v televizním hávu. Všechno špatně, až na obsazení. Ale Mickey Rourke ukáže tvář až na konci, tudíž do tý doby to stojí celý za vyližprdel. Bohužel, nijakou režii a amatérskou kameru nezachrání ani charizmatický "Komediant" Jeffrey Dean Morgan.(29.3.2012)

• bourec

40%.(8.7.2012)