Díra

Scénografie:

Eve Stewart

Kostýmy:

Verity Hawkes

V celku slušný film. Sice pomalejší rozjezd, ale i tak slušné dílo. Děj byl hodně solidní a hlavně skvělý příběh, který neurazí. Tento film mé očekávání naplnil a u mě v celku spokojenost. Možná bych ubral ze žánru horor, ale nechal bych tam Thriller..:)(28.12.2009)

• Radyo

Scénář mi připadal strašně roztříštěný a když se ho tvůrci pokusili slepit v jakýsi alespoň trochu smysluplný celek, použili zřejmě špatné lepidlo. Je to škoda, protože původní idea zase tak úplně od věci nebyla, jen asi chtěla rozvinout trochu jiným směrem a hlavně měla být rozvinuta jiným scénáristou.(12.11.2002)

• Marqta

Zajímavě poskládaný film, hlavně od té chvíle, co se to nějak rozjede po trochu pomalejším začátku. Pointa je zdrcující, ale zároveň klišé a naivní. Ale když to člověk bere s nadsázkou, tak je to trochu drsnější lehce podprůměrný krimi thriller. Nevadilo by mi více scén, kde by se něco dělo místo bezpředmětného tlachání a začátku, který nakonec neměl žádný význam. Možná by se z tohohle námětu dal vymyslet slušný krátkometrážní film...(17.11.2012)

Vyspělá žena z Pirátů z Karibiku si zde zahrála dvacetiletého teenagera z vysoké školy. Ale sluší jí to. Sledujeme zde dvě verze příběhu čtyř lidí ( FRANKIE - Keira Knightley, LIZ - Thora Birch, MIKE - Desmond Harrington a GEOFF - Laurence Fox ) dobrovolně zavřených na tři dny MARTINEM ( Daniel Brocklebank ) do jednoho podzemního bunkru, jejichž pobyt se zde prodloužil na neurčito. Zajímavé vyprávění z " Díry ", které se neustále mění podle toho v jakém je hlavní vypravěčka rozpoložení a jakou má náladu. Nikdy si nejsme jistí, co je pravda a co je jen výplodem její fantasie. Láska LIZ k MIKEMU vede až ke krvavému konfliktu. Zajímavě pojatý příběh z úžasným zakončením. Film je natočen podle Geye Burta z původním názvem " After the hole ". Zazní zde song " Show me the money " v podání Architechs nebo " We´ne watching you " od Porn Kings.(10.7.2010)

Tak hele, na začiatok by bolo treba napísať jednu vec, kto by nechcel stráviť pár nocí s partiou v nejakom starom opustenom bunkri ? Ja sa hlásim, ak by to znamenalo nejakú poriadnu párty tak prečo nie, teda samozrejme ak by tam boli slečny ! Keiru by som tam zo sebou teda zobral ale to materialistické chomelo Thoru Birch určite nie, šak sa ani odviazať nevedela, len stále myslela na to ako prefikne svoju vysnívanú lásku :D ale ako sa vraví, nie je horšej kombinácie ako malá, hlúpa, nadržaná :D(11.2.2014)

• - Snímek byl natočen na motivy románu "After the Hole" Guye Burta. (Terva)

• - Nick Hamm chtěl tento příběh natočit již v roce 1994. (Terva)

• - Natáčení probíhalo z velké části v Somersetu ve Velké Británii. (Terva)