Díra

Andrea Calderwood

Niven Howie

Kostýmy:

Verity Hawkes

Poprvé jsem to viděla v roce 2011, deset let po té, co se to natočilo. A bavilo mě to. Nevím, zda je to jen mým soukromým vkusem, anebo tím, že tento thriller je nadčasový a teprve teď měl co nabídnout... Bavilo mě dívat se na mladou Keiru a Desmonda, líbilo se mi to a zaujalo tou zvláštní puberťáckou atmosférou, která se ale záhy zvrtne. No a konec, i když trochu předvídatelný, i tak je velmi velmi zajímavý. Nebýt toho otřesného dabingu bych si to možná užila ještě víc.(22.5.2011)

Kupodivu docela slušnej thriller, sice bych uvítal, ještě trošku zamotat ten příběh, protože od půlky filmu vlastně film prozradí pointu a jak to vlastně skoro všechno bylo, takže pak je až trošku moc času kdy už většinu věcí víte, ale jinak se mi nápad líbil a zpracování taky. A v některých chvílích má film opravdu hodně dobrou atmosféru, podpořenou slušnými výkony Thory Birch a začínající Keiry Knightley(9.8.2006)

Čekala jsem něco lepšího, ale uznávám, že pointu jsem víceméně uhodla při přečtení televizního programu. Často se stávalo, že jsem se neorientovala v pravdivé (nebo lživé?) verzi, jinak bych hodnotila výš. A mimochodem, Keiře to tu seklo, na rozdíl od mladíka, který byl středem pozornosti hlavní hrdinky.(16.8.2009)

• Tsunami_X

Sériový výlisek bez dechu, který je otravný svou podprůměrností a urážlivý svou nevypointovaností. Scénář je bohužel dělán na koleně a stejně tak proběhl i casting, který se zaměřil na mladé, krásné, nevýrazné a ve větší míře i neznámé herce. Podivné vystupňování pak navnazuje k něčemu, co nepřijde a divák je tak zmaten, otráven a znechucen. Standard s pocitem promrhaného času a zbytečné mrhání finančními prostředky.(10.8.2005)

Námět určitě zajímavý, i když ne původní. Scénáristům se ale nepodařilo vymyslet nic originálního, takže se nelze na herce zlobit, že hrají jen průměrně. Nezajímavé, ale na úplné zatracení to není.(21.2.2004)