Díra

Scénografie:

Eve Stewart

Kostýmy:

Verity Hawkes

Tak hele, na začiatok by bolo treba napísať jednu vec, kto by nechcel stráviť pár nocí s partiou v nejakom starom opustenom bunkri ? Ja sa hlásim, ak by to znamenalo nejakú poriadnu párty tak prečo nie, teda samozrejme ak by tam boli slečny ! Keiru by som tam zo sebou teda zobral ale to materialistické chomelo Thoru Birch určite nie, šak sa ani odviazať nevedela, len stále myslela na to ako prefikne svoju vysnívanú lásku :D ale ako sa vraví, nie je horšej kombinácie ako malá, hlúpa, nadržaná :D(11.2.2014)

• gouryella

Mistami by se dala atmosfera krajet, ale celkovy dojem spise negativni.(31.7.2002)

Podľa mňa to zase až také nudné nebolo, aj keď už od polovice mohol tušiť ako to vlastne všetko bolo. Jedným z problémov bolo, že v druhej tretine film stratil na napätí kedže som očakával omnoho vyššiu gradácii a využitie hororových prvkov. No film sa uberá úplne iným smerom čo ale ku koncu nie je až tak veľmi na škodu a vôbec sa mi nestávalo, žeby som pozeral na hodinky ako v iných podobných snímkoch ako napr The Cave alebo 9 Hráčov so smrťou. 3,5*(14.8.2006)

• blackrain

Vhodné místo prášku na spaní. Spolehlivě zabere, nevytvoříte si závislost a ani si nepoškodíte zdraví. Jako film hrozné.(16.12.2010)

• Nick Tow

Napriek názvu (Diera) tento filmíček nijakú dieru do sveta (alebo aspoň žánru) neurobil. Takmer zabudnuteľná zbytočnosť.(25.10.2006)

• - Nick Hamm chtěl tento příběh natočit již v roce 1994. (Terva)

• - Snímek byl natočen na motivy románu "After the Hole" Guye Burta. (Terva)

• - Natáčení probíhalo z velké části v Somersetu ve Velké Británii. (Terva)