poster

Díra

 • Velká Británie

  Hole, The

 • Slovensko

  Diera

Thriller / Horor / Mysteriózní / Krimi

Velká Británie, 2001, 102 min

Režie:

Nick Hamm

Předloha:

Guy Burt (kniha)

Kamera:

Denis Crossan

Hudba:

Clint Mansell

Producenti:

Andrea Calderwood

Střih:

Niven Howie

Kostýmy:

Verity Hawkes
(další profese)
 • SexyAjinka
  ****

  Poprvé jsem to viděla v roce 2011, deset let po té, co se to natočilo. A bavilo mě to. Nevím, zda je to jen mým soukromým vkusem, anebo tím, že tento thriller je nadčasový a teprve teď měl co nabídnout... Bavilo mě dívat se na mladou Keiru a Desmonda, líbilo se mi to a zaujalo tou zvláštní puberťáckou atmosférou, která se ale záhy zvrtne. No a konec, i když trochu předvídatelný, i tak je velmi velmi zajímavý. Nebýt toho otřesného dabingu bych si to možná užila ještě víc.(22.5.2011)

 • Shit
  ***

  Kupodivu docela slušnej thriller, sice bych uvítal, ještě trošku zamotat ten příběh, protože od půlky filmu vlastně film prozradí pointu a jak to vlastně skoro všechno bylo, takže pak je až trošku moc času kdy už většinu věcí víte, ale jinak se mi nápad líbil a zpracování taky. A v některých chvílích má film opravdu hodně dobrou atmosféru, podpořenou slušnými výkony Thory Birch a začínající Keiry Knightley(9.8.2006)

 • kajas
  ***

  Čekala jsem něco lepšího, ale uznávám, že pointu jsem víceméně uhodla při přečtení televizního programu. Často se stávalo, že jsem se neorientovala v pravdivé (nebo lživé?) verzi, jinak bych hodnotila výš. A mimochodem, Keiře to tu seklo, na rozdíl od mladíka, který byl středem pozornosti hlavní hrdinky.(16.8.2009)

 • Tsunami_X
  **

  Sériový výlisek bez dechu, který je otravný svou podprůměrností a urážlivý svou nevypointovaností. Scénář je bohužel dělán na koleně a stejně tak proběhl i casting, který se zaměřil na mladé, krásné, nevýrazné a ve větší míře i neznámé herce. Podivné vystupňování pak navnazuje k něčemu, co nepřijde a divák je tak zmaten, otráven a znechucen. Standard s pocitem promrhaného času a zbytečné mrhání finančními prostředky.(10.8.2005)

 • Anglie
  ***

  Námět určitě zajímavý, i když ne původní. Scénáristům se ale nepodařilo vymyslet nic originálního, takže se nelze na herce zlobit, že hrají jen průměrně. Nezajímavé, ale na úplné zatracení to není.(21.2.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace