poster

Díra

 • Velká Británie

  Hole, The

 • Slovensko

  Diera

Thriller / Horor / Mysteriózní / Krimi

Velká Británie, 2001, 102 min

Režie:

Nick Hamm

Předloha:

Guy Burt (kniha)

Kamera:

Denis Crossan

Hudba:

Clint Mansell
(další profese)
 • Nick Tow
  **

  Napriek názvu (Diera) tento filmíček nijakú dieru do sveta (alebo aspoň žánru) neurobil. Takmer zabudnuteľná zbytočnosť.(25.10.2006)

 • PetrPan2
  ***

  Kdyby v půlce filmu (spoiler) neukázala Kiera Knightley prsa (no spíš prsíčka), tak bych nejspíš usnul... no i tak sem občas klimbal...(14.6.2010)

 • Renton
  **

  Scénář: Ben Court, Caroline Ip .. Thora Birch je pěkná bitch. Jako nakonec docela chápu, co tím chtěli tvůrci říct, ale nechápu, proč to sdělily zrovna touto cestou. Příběh místy nepostrádá povedenou atmosféru, solidní řemeslné zpracování a příjemné herecké obsazení se začínající Keirou (ano, to byl důvod, proč jsem si film sehnal). Ovšem ten bunkr jako všehobod dění, no skřípe to, skřípe.(19.2.2007)

 • SOLOM.
  ***

  Nápad natočit to v podzemním bunkru byl dobrý, protože to navazovalo klaustrofobickou a tajemnou atmosféru, jenže postupem času se to stalo trochu chaotickým podnětem pro vnímání. Co se týká hudby tak byla dost průměrná a podle mě se k filmu moc nehodila. Aby se divák pořád jen nedíval na scény z bunkru, byl do filmu vtržen i reálný děj venku, kdy Liz vyslýchá psychiatrička. Romantické pasáže o neopětované lásce a žárlivosti, která vyvrcholí velkým neštěstím doplnili film po odlehčující stránce. Nemůžu upřít, že si film na sebe celkem vydělal(15.6.2010)

 • gumli
  **

  Nie moc vydarený horror s dosť hlúpymi dialógmi.A teenagery boli tiež taký prihlúply.Mne pripadali títo teenegery z bohatých rodín ako debilkovia,nemôžem si pomôcť,aj správali sa ako debilkovia.Nenadržiaval som tam nikomu,pretože nebolo komu,neľutoval som nikoho,pretože nebolo koho.Diera,vlastne bunker bol sám o sebe dosť temný a zlovestný,lenže nevyšlo to.Nápad dobrý ale film nie.(16.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace