Díra

Andrea Calderwood

Niven Howie

Kostýmy:

Verity Hawkes

DivX/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 9/10 Efekty 5/10/// +hudbou natřískaná, atmosférou nabytá, dobrou kamerou zabíraná -scénářem však roztříštěná, herecky neobsazená, efektně neukázaná díra/// No Keira tady ztělesnila jednu se zvých prvních rolí, což je v obsazení také jedině +, ostatní herci se do dnešní doby neprosadili. Nebo snad jen zmíním Desmonda Harringtona, který později hrál ve filmu Pach krve. Asi by to byla díra do černého, kdyby to bylo pojato jako postupný rozklad osobností uzavřených v jedné temné díře, ale nestalo se tak. Co je taky na škodu, že je to pojato i jako krimi, což v souvislosti s námětem docela vyčnívá a příjemně se na záběry mimo díru nedívá. Ale jinak jo, šlo to. Díky soundracku a atmosféře jsem se bavil./// Celkem 62%///(13.11.2006)

• kombajn

teenage horor? nebo jen teenage film? Kazdopadne nemastne, neslane a strasne moc vypocitatelne. Myslim ze hrozi fakt, ze se u filmu budete nudit. Od jedne hvezdicky film zachranil hlavne (byt vypocitatelny) konec a fakt, ze cloveka proste mrazi, kdyz vidi kvuli plechovce coly umirat cloveka...(30.3.2005)

• Djkoma

Čtyři lidé zavření v bunkru. Ven se dostane jedna. Otázkou je jak to všechno bylo. Keira Knightley ještě když nebyla pirátkou z karibiku a její poprsí nikdo nezvětšoval (a nikdo se mu nesmál) společně s Thorou "jsem nezávislá" Birch vévodí tomuto filmu v dobrém i špatném. Keira se většinu filmu jen líčí a zvrací a Thora jen zamilovaně kouká. Podprůměrný film, který mě uspal a proto jsme neviděl konec, ale asi už jsem to uhodnul:)(12.8.2006)

Hádání Václava (psychopata) a Tábora (malé křehké nevinné dívky) o tom, kdo má pravdu. A skutečnou pravdu zná jenom Havel (psycholožka). Oba příběhy jsou solidně věrohodné, zajímavé a nenudí. Závěrečné rozuzlení je také více než uspokojivé. A samozřejmě Keira je neuvěřitelně sexy.(15.8.2009)

Námět určitě zajímavý, i když ne původní. Scénáristům se ale nepodařilo vymyslet nic originálního, takže se nelze na herce zlobit, že hrají jen průměrně. Nezajímavé, ale na úplné zatracení to není.(21.2.2004)