Díra

Eve Stewart

Kostýmy:

Verity Hawkes
  • PetrPan

Rafinovaně se tvářící hloupost bez atmosféry s občasnými záblesky, že by to bývalo mohlo být lepší, kdyby to býval byl natočil, sepsal a sehrál někdo jiný. Potěšila však krása Keiry Knightley.(22.1.2012)

Když se děj začal trochu rozjíždět a proplétat a najednou měl člověk vícero úhlů pohledu, zhruba od té chvíle jsem zůstala fascinovaně hledět až do konce filmu. Thora byla prostě skutečná, jakoby nic nehrála (na jednu stranu nevím, jestli je to dobře, vzhledem k příběhu, ale na tu druhou - perfektní výkon) a ostatní jí těsně sekundovali. Na konci jsem byla prostě unešená příběhem jako celkem, ale hvězdičku strhávám za poněkud pomalý rozjezd a některé zbytečné a děj-brzdící scény.(29.11.2009)

Kupodivu docela slušnej thriller, sice bych uvítal, ještě trošku zamotat ten příběh, protože od půlky filmu vlastně film prozradí pointu a jak to vlastně skoro všechno bylo, takže pak je až trošku moc času kdy už většinu věcí víte, ale jinak se mi nápad líbil a zpracování taky. A v některých chvílích má film opravdu hodně dobrou atmosféru, podpořenou slušnými výkony Thory Birch a začínající Keiry Knightley(9.8.2006)

Vyborna atmosfera, celkom v pohode herci, nie velmi dobry scenar...na dnesne teenvyvrazdovacky celkom v pohode...nic viac,nic menej, proste neurazi(13.6.2004)

Hádání Václava (psychopata) a Tábora (malé křehké nevinné dívky) o tom, kdo má pravdu. A skutečnou pravdu zná jenom Havel (psycholožka). Oba příběhy jsou solidně věrohodné, zajímavé a nenudí. Závěrečné rozuzlení je také více než uspokojivé. A samozřejmě Keira je neuvěřitelně sexy.(15.8.2009)

• - Nick Hamm chtěl tento příběh natočit již v roce 1994. (Terva)

• - Natáčení probíhalo z velké části v Somersetu ve Velké Británii. (Terva)

• - Natočení scény boje s panenkou klauna trvalo 4 dny. (spiderpig)