Díra

Scénografie:

Eve Stewart

Kostýmy:

Verity Hawkes

V celku slušný film. Sice pomalejší rozjezd, ale i tak slušné dílo. Děj byl hodně solidní a hlavně skvělý příběh, který neurazí. Tento film mé očekávání naplnil a u mě v celku spokojenost. Možná bych ubral ze žánru horor, ale nechal bych tam Thriller..:)(28.12.2009)

• Nick Tow

Napriek názvu (Diera) tento filmíček nijakú dieru do sveta (alebo aspoň žánru) neurobil. Takmer zabudnuteľná zbytočnosť.(25.10.2006)

• Radek99

Módní hra s divákem, tentokráte teenagerovským, tak napínavá, že skoro unudí...k smrti...(15.8.2009)

• Matty

Parta teenagerů se nechá zavřít v bývalém vojenském bunkru, aby se vyhnuli školnímu výletu. Jsou to studenti prestižní univerzity a podle toho se také chovají – jako rozmazlení imbecilové. Co se odehrálo v oné díře je vyprávěno zpětně jednou ze zúčastněných. Mluví ale pravdu? Nabízel se zajímavý psychothriller s vyprávěcími postupy Rašomonu, ve skutečnosti jsem dlouho váhal, zda v komentáři k tak pitomému béčku vůbec Kurosawovo mistrovské dílo zmiňovat. Postavy se chovají jako seriózní paka a rozhodně se neřídí zdravým rozumem. Nápad s několika verzemi vyprávění téhož je brzy pohřben přílišnou soustředěností se na postavu Elizabeth. Film nemá žádnou atmosféru, což je vzhledem k výchozí situaci přímo hrdelním zločinem a těch pár desetin vteřin záběru na ňadra Keiry Knightleyové nepotěší ani ti, kteří omdlévali vzrušením u Domina. Výslednými kvalitami se Díra může měřit jedině s nějakým špatným německým krimiseriálem. 20%(9.8.2006)

• blackrain

Vhodné místo prášku na spaní. Spolehlivě zabere, nevytvoříte si závislost a ani si nepoškodíte zdraví. Jako film hrozné.(16.12.2010)