Deset důvodů, proč tě nenávidím

• Česko

10 důvodů proč tě nenávidím

10 Things I Hate About You

10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

Komedie / Romantický

USA, 1999, 94 min

Dobrá romantická komedie. Heath Ledger je super a Julia Stiles pěkná(9.1.2005)

Je rozdíl mezi mít rád a milovat. Boty Skechers mám ráda, ale batoh Prada miluju. - Já ale miluju Skechers !!??!! - Jenom proto, že nemáš batoh Prada..!(2.9.2006)

Jeden z nejlepších filmů pro teenagery, co jsem v posledních letech viděl - je pravda, že tradiční "školní" stupidita dialogů nechybí, ale naštěstí je to kompenzováno několika originálními scénami (houpačka, Ledgerovo muzikálové číslo),(30.6.2002)

• Marius

Julia Stiles je kočka a ani jej filmová sestra nie je na zahodenie. Ale keď prednesie vetu " Počúvam nezávislé dievčenské skupiny" a vtrhne na koncert, kde sa hrá niečo medzi Lee Ann Rimes a Britney Spears tak sa idem dosíkať od smiechu . Čím to tú americkú mládež kŕmia ?(3.12.2004)

"I hate it when you’re not around, and the fact that you didn’t call. But mostly I hate the way I don’t hate you, not even close…not even a little bit… not even at all." Jedna z těch lepších "teenage" komedií co kdy vznikli. Tenhle film mám hrozně ráda a to nejen kvůli Heathovi. Julii tady zkousnu, ale kdyby její roli hrál někdo jiný, nezlobila bych se. Nemůžu si pomoct 5*(15.2.2010)