Deset důvodů, proč tě nenávidím

• Česko

10 důvodů proč tě nenávidím

10 Things I Hate About You

10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

Komedie / Romantický

USA, 1999, 94 min

Teenagerovská komedie, která je o něco inteligentnější než ostatní filmy žánru, navíc s příjemným hereckým obsazením.(23.11.2004)

Znám ten film z dřívějška, ale když jsem na něj po dlouhé době koukal...a to den před zkouškou...tak jsem se stejně výborně bavil. Dese důvodů, proč te něnávidím je klasikcá komedie s prvky romantiky, ale v životě jsem bláznivější školu v amerických komediích neviděl. Bavilo mě to dřív, baví mě to i dneska a Heath Ledger je neodolatelnej :-)(17.2.2010)

Dalsi prispevek do uz tak roizsahle rady komedii pro mlade, ktera tentokrat vsadila na znamou Shakespearovu hru Zkroceni zle zeny a jen tento fakt z ni cini nadprumernou zalezitost v ramci daneho zanru.(28.7.2002)

Je to jedna z těch vtipnějších teenagerovských komedií, ale zase nevidím tam takovou genialitu, aby zde užité hlášky byly neustále uplatňovány v reálném životě. Kde si tohle "ve své krátké době" vzalo takovou oblibu, to mi fakt uniklo.(5.1.2004)

Veľmi zábavná, romantická komédia v období HIGH-SCHOOL, ktorá rozhodne nesklame ale pobaví. Vôbec som sa pri tomto filme nenudil...............Soundtrack Richard Gibbs: 1. I Want You To Want Me - Letters to Cleo [3:25] ,2. F.N.T. - Semisonic [3:29] ,3. I Know - Save Ferris [2:52] ,4. Your Winter - Sister Hazel [4:39] ,5. Even Angels Fall - Jessica Riddle [3:27] ,6. New World - Leroy [3:02] ,7. Saturday Night - Ta-Gana [4:26] ,8. Atomic Dog - George Clinton [4:44] ,9. Dazz - Brick [3:24] ,10. The Weakness in Me - Joan Armatrading [3:32] ,11. War - The Cardigans [3:57] ,12. Wings Of A Dove - Madness [3:00] ,13. Cruel To Be Kind - Letters to Cleo [3:01] ,14. One More Thing - Richard Gibbs [3:02],(14.1.2011)