Neděle u Tiffanyho (TV film)

Sundays at Tiffany's

• SK název

Vianoce u Tiffanyho

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2010, 84 min

Celý film jsem byl na měkko :-)(31.3.2013)

Nečekaně okouzlující film, který je sice lehce předvídatelný, ale přesto svým způsobem originální. Ta atmosféra u Tiffanyho, Vánoce a láska..aaach! Nejde tomu odolat! V jednom měsící jsem se na něj musela podívat dvakrát. Má sice hodinu a půl, ale zdá se mi jakoby trval jen pár minut. Navíc dětské herecké obsazení bylo skvělé. Už ta první scéna mě dostala. Rozplývám se..4,5* a po druhém zhlédnutí se přikláním k 5*. Mooc příjemný film.(12.12.2011)

Přesně takový film jsem dneska potřebovala jako sůl. Sundays at Tiffany's mě vážně dostal. Řeknu to tahle. Po čtyřech minutách jsem už byla naměkko jako vajíčka a po sedmi minutách jsem tu brečela jako malé dítě. Kromě toho se mi moc často nestává, abych chtěla nekonečný film, který nikdy neskončí. Příběh je zábavný, příjemně romantický a ráda mu odpustím i předvídatelnost a pár klišé. K hereckému obsazení nemám co dodat. Alyssa Milano je sexy a skvělá herečka, na kterou mě prostě baví se dívat. Hlavně co se týče jejich grimas. No a prdelka Eric Winter už byl jen třešnička na slaďoučkém dortu.(13.7.2013)

Krásný kýč. Na Vánoce. Spřízněných duší. Pěkného výstřihu. Hezkých úsměvů. Pokrytectví. Lásky až za hrob. A zázraku. Žádné trapné okamžiky, až tomu musím dát 4*, ačkoliv jsem to prvně ohodnotila jen 3. Ne, kecám. Nechám tomu ty tři, to je tak akorát. Jsou to super 3*.(4.1.2014)

Velice příjemný romantický film, který se svojí atmosférou přesně trefil do mé předvánoční nálady :)(4.12.2011)

Tak tohle byl rozhodně zajímavý film s docela originálním nápadem, který jsem ještě v žádném romantickém filmu nezaregistroval. Imaginární kamarád v dětství může být fajn, ale co když se tento imaginární kamarád objeví o 20 let v později v dospělé verzi věkově odpovídající hlavní hrdince? A co se stane, když dospělá verze tohoto imaginárního kamaráda přestane býti pro ostatní neviditelná a stane se z něj pravý nefalšovaný člověk se všemi radostmi i strastmi lidství? Odpovědi na tyto, ale i další otázky lze v tomto filmu najít, a právě díky tomuto tématu je film natolik zajímavý, že stojí za zhlédnutí. Jistě, pár zvláštních věcí, které nedávají logiku, by se tu našlo, ale když je zajímavý příběh, může do jisté míry logika jít stranou. A příběh zde rozhodně zajímavý je, a i když ve výsledku film není vlastně ničím jiným, nežli klasickou romantikou, kdy se hlavní hrdinka rozhoduje mezi dvěma chlapy, přesto je to film, který stojí za pozornost. Co se týče mého celkového hodnocení, tak jsem se právě díky onomu originálnímu nápadu s imaginárním kamarádem rozhodl pro nadprůměrné čtyři hvězdy.(7.2.2013)

Okouzlující, krásné, milé...prostě nemám slov.Překrásný happy end, který je podle mě jeden z nejlpších co jsem kdy viděla. Byla jsem z tohoto snímku opravdu okouzlena atmosférou, která z něj přímo kypí. Děkuji Alysse Milano za tak brilantně zahrátou postavu Jane a Eric Winter také exceloval :-).(9.1.2012)

Nádherná pohádková romantická komedie.(15.7.2013)

Na TV film je Neděle u Tiffanyho velice dobrá. Alyssa Milano mě příjemně překvapila, Ivan Sergei hraje protivu tak přesvědčivě, až si říkám, jestli takový není i ve skutečnosti. Eric Winter je velmi roztomilý, obecně je výběr herců více než dobrý. Jediné, co bylo pěstí na oko, zůstala příšerná kamera. Měla jsem pocit, že režisér požádal kolemjdoucí, aby vzali do ruky kameru (pravda, na stativu byla) a natočili mu pár scének. I přes tuto nepříjemnou okolnost jsem si film užila, scény, které měly být vtipné, svůj účel splnily (což se u nějakých komedií říci nedá), stopáž byla akurátní. Hudba ovšem se mi zdála chvílemi mírně stupidní, tvůrci si s ní mohli vyhrát lépe, ale celkový dojem je na tři a půl hvězdy. Dávám čtyři, jelikož se pokouším zvednout hodnocení na více, než jen 66%. Zase další podhodnocený film, jaká škoda... Vím, že má maličkost nic moc nezmůže, tak co vy?!(2.3.2013)

"Správné rozhodnutí nebývá vždycky to pravé, Jane !!"(9.12.2013)

Na televizní romantický film je to velmi povedené. Samozřejmě jsou tu ty věci, jako třeba špatné stříhání scén, nebo trochu zbytečné dialogy, které k tomu prostě patří. Herci jsou ale sympatičtí, děj je originální a mně se to plus mínus líbilo. Navíc ty děti to podle mě zahrály skvěle. 3,5*(28.8.2011)

moc pěkný film, a možná že jsem trochu v sentimentální náladě, ale i slzy se dostavily. Strašně se mi už na začátku líbila scéna se zrcadlem :-)) to bylo opravdu kouzelné. A konečné dialogy nemají chybu, příjemně strávený večer.Doporučuji. Romantika se vším všudy.(18.12.2011)

Nesmírně neoriginální, naivní, plné černobílých postav s dost předvídatelným jednáním i dějem...a přes to všechno, nebo snad právě proto, moc hezké romantické pokoukání, jako stvořené pro vánoční prosinec, kdy se náporu podobných nekonfliktních a hřejivých báchorek vůbec nebráním. Koneckonců, na temné snímky, zaplněné komplikovanými, cynickými charaktery s černými myšlenkami, mám celý zbytek roku. Lepší trojka.(14.12.2013)

• lopata555

nápad je originálny ale to spracovanie je tak neskutočne klišovité a sladučké že si idem asi zmerať hladinu cukru či som nedostal cukrovku(26.3.2013)

Velmi romantický, nekomplikovaný a pozitivně laděný příběh, kde je na první pohled jasné, kde je dobro a kde zlo a víme jak to příbližně dopadne. Nejde o žádnou filmovou perlu, ale film, který má za úkol pohladit po duši. Rozhodně se jedná o krásnou filmovou pohádku pro dospělé s kouzelnou atmosférou vánoc a s kapkou nadpřirozena. Takový film si člověk pustí, když nechce moc přemýšlet a zároveň se chce cítit dobře. Kdo by si nepřál návrat takového milého přitažlivého kamaráda z dětství? Pro mě 3 a půl *. Romantické filmy tohoto typu bývají přihlouplé, ale tady máme vyjímku. Vyjímku, která vás rozněžní a překvapí. Možná nebudu první, ale nej je opravdu hlavně začátek s dětskými představiteli.(21.1.2013)

Na můj vkus moc neskutečné. Imaginární přítel, který se jen tak jakože objeví a zůstane? Blbost. Jinak film pěkný. Ale čekala jsem víc. To to nemohl být třeba kamarád z dětství? Normální chlap? No mimochodem Michael byl úžasný. I Alyssa. Jak říkám. Moc pěkný filmík.(5.2.2013)

Tak takhle si představuju tu nejčistší a nejkouzelnější (a ne úplně blbou) romantiku. Při sledování jsem se přistihl, že se pořád usmívám. Alysso, díky. (Ale bez tebe a těch dětí na začátku bych dal o dvě hvězdy méně.)(16.2.2012)

Tak to vidíte, na co kouká maturantka v neděli ráno místo toho, aby rozjímala nad ionizační energií a hladinou vápenatých kationtů v krvi. Ach, ty Vánoce...(8.12.2013)

Milý pohádkový film k vánocům, romantika podle mého gusta, proč by to nemohlo takhle být, že jo?!(24.1.2013)

Příjemná romantická komedie, která se dá snést. Při tom mě potěšila malá Amanda z Revenge, Alyssa Milano a ten její herec z Čarodějek a její kamarád z děství z GCB. :)(2.6.2013)

<< předchozí 1 2