Neděle u Tiffanyho (TV film)

Sundays at Tiffany's

Vianoce u Tiffanyho

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2010, 84 min

Velice příjemný romantický film, který se svojí atmosférou přesně trefil do mé předvánoční nálady :)(4.12.2011)

Nesmírně neoriginální, naivní, plné černobílých postav s dost předvídatelným jednáním i dějem...a přes to všechno, nebo snad právě proto, moc hezké romantické pokoukání, jako stvořené pro vánoční prosinec, kdy se náporu podobných nekonfliktních a hřejivých báchorek vůbec nebráním. Koneckonců, na temné snímky, zaplněné komplikovanými, cynickými charaktery s černými myšlenkami, mám celý zbytek roku. Lepší trojka.(14.12.2013)

moc pěkný film, a možná že jsem trochu v sentimentální náladě, ale i slzy se dostavily. Strašně se mi už na začátku líbila scéna se zrcadlem :-)) to bylo opravdu kouzelné. A konečné dialogy nemají chybu, příjemně strávený večer.Doporučuji. Romantika se vším všudy.(18.12.2011)

• lopata555

nápad je originálny ale to spracovanie je tak neskutočne klišovité a sladučké že si idem asi zmerať hladinu cukru či som nedostal cukrovku(26.3.2013)

Na první pohled film působí lacině - už jen plakát, oficiální text, ale hned první záběr mě utvrdil o opaku. Nepopírám, že je to slaďárna, ale pro mé oči rozhodně velice milá a sympatická.(16.8.2015)

• - Pro Alyssu Milano a Ivana Sergeie se nejedná o první spoluprácí. Setkali se již během natáčení seriálu Čarodějky (od r. 1998). (Stirek45)