Můj problém s filmem se jmenuje nedůvěra. Aboslutně jsem nechápal, proč Johnova parta Mickeyho zabijáky mlátí místo aby je pozabijela, když už drsnost tak pořádná a ne na půl. Tohle mě přišlo jako hodně umělý sladidlo na efekt. Další věc se kterou bohužel nemůžu zcela ztotožnit jsou scénarisitcké dírky, tady budu spoilerovat, tak kdo nechce tak at si teď na chvíli zakryje kukadla. Scéna kdy jde chlapík bránit Emmičku před Mickeym, by byla fajn, ale dost těžko se mě věří, že Mickey by chlápka zabil a nešel si prověřit přítomnost Emičky. V okamžiku kdy by mohla scéna pokračovat a gradovat je střih a situace se už vůbec neřeší. Další je ta závěrečná přestřelka, mě by zajímalo co dělala Johnova parta za těma autama tak dlouho, když po tom co Sean vylezl z hotýlku zlikvidovala zbylý hajzly před hotelem asi za 10 sekund. Já nejsem žádnej pitval obecnej a spousty věcí přecházím, ale tohle mě prostě mlátilo do očí. Co rozhodně nezklamalo je herecká enkláva, ostatně kvůli který jsem na film šel. Ze všech nejvíc se mě líbil Ryan Gosling, ten si toho policejního barovýho děvkaře rozehrál výborně. Emma Stone sice zahrála taky dobře, ale ona bohužel není můj typ a kdyby na jejím místě hrála jiná hollywoodská samička , tak by moje oči by měli lepší mejdámek .(5.3.2013)

Žádná gangsterka, ale regulérní akčňák ve kterém náhodou všichni nosej klobouky a dlouhý kabáty. Sean Penn i jeho nos hrají dobře.(1.9.2014)

• Le_Chuck

Radšej film pre intoušov, ako pre retardov. Keby GS nebol taký naleštený (cez hercov, kampaň až po rozpočet) tak to stravim ako neškodné béčko. Ale za to aké je to plýtvanie uplne všetkým filmovým (koniec koncov aj mojím časom) vo mne ostáva trpké nevolno. 40%(23.4.2013)

• POMO

Manekýnsky nasvietený prostoduchý akčňák v plášti retro gangsterky. Jedna-dve napínavé scény, svižné tempo, jednorozmerné postavy, páčivé kamerové filtre a otrasne vedený Ryan Gosling. Aby ten bol v nejakom filme rozpačitý, to už musí byť režisér megapatlal. Ako mohli na tento scenár dostať taký herecký ansámbl?! Presne medzi dvomi a tromi hviezdami, k dvom sa prikláňam, pretože ide o prznenie Leoneho a De Palmy.(24.1.2013)

• Cervenak

Ďalší dôkaz, že scenáre v Hollywoode už píše hocijaký mongoloid, pripútaný v štúdiu reťazou k radiátoru. Tak zlé dialógy som nepočul od posledného filmu s Dolphom Lundgrenom. K tomu nevýrazní herci (Penn si to užil, ale nútia ho vypúšťať z huby hrozné blbosti) a nulová dobová atmosféra. Akčné scény sú fajn, miestami takmer super, a celé to má našťastie slušné tempo, ale to už film nezachráni.(3.2.2013)

• - Do role Maxe byl původně obsazen Bryan Cranston. Projekt ale opustil kvůli účasti na filmu Argo (2012). (oje)

• - Po krvavém masakru na premiéře filmu Temný rytíř povstal (2012) ve městě Aurora v Coloradu, ve kterém padlo šílenému střelci za obět 12 lidí, byl z kin stažen původní trailer, jehož součástí byla scéna, kde skupina gangsterů v kině zahají palbu skrze promítací plátno. Kvůli incidentu byla rovněž o rok odložena premiéra filmu a provedeny úpravy některých scén, zahrnujících právě střelbu v kině. Inkriminovanou střelbu nahradila scény, kdy jde tým po nákladním voze v čínské čtvrti.   (Fancipal)

• - Spoiler: Ve filmu je Jack Dragna (Jon Polito) zavražděn ve svém domě vrahem Mickeyho Cohena. Ve skutečnosti však zemřel v roce 1956 na infarkt. Film se ovšem odehrává na přelomu 40. a 50.let. (Dr Lizal)