Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Kupodivu asi o sto procent blockbusterovější a akčnější než jsem očekával, ale nevadí. Ty dvě hodiny jsem se bavil královsky (jak také jinak ve společnosti tak vytříbené herecké elity!).(2.2.2013)

 • Isherwood
  ***

  Ještě větší chybou, než čekat od Gangster squad nové L. A. – Confidential, je pustit si dva dny předtím… L. A. – Confidential. Limonádová hra na gangstery, která šlape především na ‚sunny‘ notě mi ani tak nevadí, protože herci padnou do dobových obleků přesně, cigaret se vykouří nespočet a záminek pro to, aby se rozštěkaly Thompsony, se v ději najde přehršel. To vše zkousnu do momentu, než si Fleischer řekne, že by chtěl být novým DePalmou a z vtipného konverzačního humoru přepne do vážného módu, kde se nechytá ani omylem. Vlastně všechny akční scény jakoby do filmu narval někdo dodatečně, ze dvou ženských postav má ukotvení v ději jen jedna a samotnou policejní jednotku táhne Brolinovo charisma a Goslingův úsměv. Vše pak korunuje sbírka otravných hollywoodských klišé. Zasloužený fail.(31.1.2013)

 • NinadeL
  **

  Poněkud slabší a nepřehledná poválečná gangsterka, která je místy vyprázdněnější než Černá Dahlia.(19.9.2013)

 • Segrestor
  ****

  Předností tohoto snímku je jeho vizuální stránka. Jsou to naprosté orgie, i když je to místy až příliš digitální, pořád tam to "čaro" působí. Fanda gamesy Mafie2 bude mít hned dojem, že mu jeho oblíbenou hru převedli do eMPEGu. Příběh je jednoduchý jako Láďa Hruška, tak se nemusí bát ani ten gamesový pařan, že by nějaký level nepochopil. Prostě přišli, viděli, vystříleli, odešli. Možná to nějakou hloubku chtělo, když už si s tím vizuálně dávali takovou práci, ale i tak to bylo příjemné vytržení z reality všedního dne, kdy vás okrádají už úplně jiní mafiáni, rozhodně ne tak romantičtí. Lovci mafie jsou jen povrchovou sondou do počátku boje policie s organizovaným zločinem. Podle mě ale příliš nedbají na historickou korektnost, pouze ukazují, co umí jejich photoshop. Nebojte se, že přilnete k nějaké postavě a budete se o ni bát, to zcela určitě ne. Tak dobré to zkrátka není. Josh "velká hlava" Brolin předvedl zcela průměrný výkon. Řekl bych, že ho to mezi těmi zelenými plátny moc nebavilo.(20.10.2014)

 • xxmartinxx
  ***

  To samé co u Lawless, jen Gosling je přece jenom víc než Shia... Jinak stejně sterilní a stereotypní provedení s komickým Pennem v čele.(24.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace