Obrovské zklamání. Největší chybou tohoto filmu je pro mě režisér. V jeho podání, především v první půlce hlavní skupina policajtů působí jako banda neschopných trotlů, kterým jsem nevěřila, že by někoho dokázali zatknout, i kdyby se jim sám přišel vydat. A dokázat udělat ze Seana Penna absolutně otravného a necharismatického padoucha, který neví, jakou vidličkou má jíst v restauraci, to je prostě umění (v záporném slova smyslu), on ale ani můj oblíbený Ryan Gosling nedopadl o nic lépe, jeho postava je úplně prázdná a díky scénáři místy až hloupá, jeho vztah s Emmou Stone taky vůbec nefungoval. Fleischer zkrátka neumí zacházet s postavami a vést herce. Ještěže se v druhé půlce alespoň trochu našel a vyžívá se v akčních pasážích, ty jsou totiž dobré. Gangster Squad má pár světlých momentů, ale těch špatných až trapných je tam bohužel více. Loňská Země bez zákona je o dvě třídy lepší.(1.2.2013)

• Jeremy.jk

Režiséra a především scénáristu pověsit za kou*e do průvanu. Totálně promrhaný potenciál hvězdného ansámblu. Až hanba. Z tohohle mohl ve správných rukou vzniknout kult - takhle je i označení prvoplánová "OK" slátanina moc. Co mě nejvíc děsí, je fakt, že jsem po prvních ohlasech ani nic moc nečekal, ale tohle.. 40%.(24.2.2013)

L.A. - Přísně marné. Jako rána Thompsonem do hlavy. Nejdříve záblesk, potom rychlý průchod mozkovou tkání a opuštění lebky z druhé strany - na rozdíl od kulky však žádné trvalé následky. Uspěchaná plážová gangsterka - zjizvená parodickým nádechem, ztrácející kredit v casinu tupého scénáře, střílející slepými stejně jako Hillcoatovo Lawless. Sice zajímavě nasvícená a komiksově vystylizovaná, ale s postavami jak z šestákových románů, (tím pádem) rozpačitými hereckými výkony a až přílišným lpěním na vymezené cestě žánrových klišé. Někdo to vezme jako klad, to beru. Jenže když je špičkování kovboje T-1000 s hispánskými Vánocemi nakonec jediná záležitost, která utkví v paměti a zbytek se v ní drží stejně dlouho, jako panictví nové štětky v bordelu Mickeyho Cohena, nemůžu si pomoct.. Jestliže Penn byl namaskovaný jako Marv, pak Gosling musel být podle hlasu Goldie..(1.8.2013)

Splněný sen každého, kdo hrál Mafii!(7.4.2013)

• Xmilden

Vylepšení, které fungovalo v rámci stojatých vod Zombie movie nefunguje u starých dobrých gangsterek. Ryan Gosling by si měl dávat veliký pozor, aby se nestal druhým Stathamem a nevykrádal stále dokola svou nejlepší roli (DRIVE). Lovci mafie jsou slátanina, posbíraná z ingrediencí, které každý z nás už někdy ve filmu viděl. Je to takový guláš mnoha chutí. Přestřelky ještě dokáží zaujmout, ale v mluvících pasážích nás zasahuje do uší jedno klišé za druhým. Určitě netoužím vidět znovu. Přirovnávat tohle k dějově stejným De Palmovým Neúplatným snad ani nejde. Sean Penn po zásluze ztrestán Zlatou malinou.(2.5.2013)