Vzhůru nohama

Head Over Heels

Hore nohami

Komedie / Romantický

USA, 2001, 86 min

Pěkná dvojka, modrooká Potter a uličnický Prinze, pro potěchu mého oka, Ronan Keating v titulcích pro pohlazení mého ucha. Život je horská dráha, tak tak...(12.1.2011)

Rozpočet $14miliónovTržby USA $10,424,470Tržby Celosvetovo $13,127,022(26.6.2009)

• Karlos80

Romantická slátanina, a celkem pitomá záležitost bez žádného pořádného děje, jakých bylo natočeno už bezpočet. Na ty ztřeštěné modelky se sice kouká hezky ale to je tak všechno. Za chvíli totiž omrzí i oni. Pokud je ti však 10-15 nebo si ženská na mateřské či v domácnosti tak je to film přesně pro tebe. Inu scéna kdy mladá holka se psem co se pravidelně složí při pohledu na zezkého chlapa hovoří za vše. Ztráta času!(13.1.2008)

mám pocit, že som to už niekde videla, ale zabávala som sa na tom kráľovsky. uletené modelky. neodolateľný tajný agent s nevychovaným psom. trochu zakríknutá reštaurátorka s neposlušnými kolenami. a bombastické odhalenie. ako akčný film to neobstojí. ako detektívka tiež nie. ale romantická komédia je to úžasná.(20.1.2006)

• tron

Zavrite ma v miestnosti s NIEČO NA TEJ MARY JE alebo s prvou sériou „Ninj korytnačiek“ a dva dni o mne neviete. Ale čo je veľa, to je veľa. Nie, Monica Potterová (CON AIR, AKO PAVÚK) nie je dobrá herečka a áno, Freddie Prinzea Juniora by sme mali zabiť skôr, kým sa podobným výberom „scenárov“ zničí sám (viete, aby sa netrápil). Fádne a matné, v najlepšom prípade hysterické, afektované a neznesiteľné. Áno, žánrovo tento hybrid zrejme naozaj spadá pod romantickú komédiu, ale prečo sa dnes už nerobia také snímky, ako BOSÉ NOHY V PARKU?(29.9.2007)