Vzhůru nohama

Hore nohami

Komedie / Romantický

USA, 2001, 86 min

• teutates

Dôvod prečo Freddie Prinze Jr. tak rázne prestal byť vidieť?! pretože, točil a "ževraj" stále toči (čoho ja svedkom už vážne nechcem byť) takéto manipulatívne, záhadné a nadčasové snímky pre nežné pohlavie... nervy drásajúci snímok, ktorý svojou "krimi" zápletkou zamotá aj Sherlocka. Veľka snaha nepoužiť pejoratíva... 0,5/10(29.5.2011)

Průměrná romantická krimi kmedie s krimi nádechem. Prostě typická JEDNODUCHÁ romantická komedie plná optimismu, která nenabízí nic, co bych už dřív neviděl. Naštěstá jsem se při ní párkrát zasmál, takže když zavřu oči, můžu dát 3* za 50%.(20.6.2009)

Amanda Pearce (Monica Potter) má velké potíže navázat vážnej vztah. Vždycky když se už zamiluje, tak jí onen šťastlivec hnedka podrazí. Tak ji hrozí že zůstane stará panna (ve filmu krásně znázorňují její tři kolegyně, všechny věkem někde nad 200 let). Při hledání nového bydlení narazí na mladíka, který ji na první pohled padne do oka (a ona zas jeho psovi :).. Aby to nebylo tak jednoduchý, vypadá to že i přes pohled Anděla je její milý pěkný ďábel (a podezřelej z vraždy)... Obyčejná zamilovaná komedie, kde po pár dnech od shlédnutí těžce vzpomínáte oč tam vlastně šlo. V hlavním rolích Monica Potterová (kolibřík Nicholase Cage z Con Airu) a Freddie Prince Jr. (bez svého obvyklého přívěšku Mathew Lillarda). Ostatní postavy jsou nezajímavé, a slouží jen k vyplnění zbylého času filmu a doplnění komediální složky (i když "inteligence" modelek je leckdy spíš k pláči)..(25.7.2004)

Většinou mě tyhle naprosto trapné komedie spíš nudí než baví, ale tohle byla vyjjímka. Je to opravdu suprově vtipné.(3.1.2010)

• Rocky88

Tolik trapáren jsem viděl už jen v třetím Kameňáku. Brrrrr.(11.3.2007)