Vzhůru nohama

Head Over Heels

Hore nohami

Komedie / Romantický

USA, 2001, 86 min

Průměrná romantická krimi kmedie s krimi nádechem. Prostě typická JEDNODUCHÁ romantická komedie plná optimismu, která nenabízí nic, co bych už dřív neviděl. Naštěstá jsem se při ní párkrát zasmál, takže když zavřu oči, můžu dát 3* za 50%.(20.6.2009)

Jako snad všechno s Freddie Prinzem příjemné, odddychové - a průměrné. Kdyby si tvůrci v jedné určité chvíli vzpomněli na Hitchcocka, mohla tahle komedie připomínat spíš Okno do dvora.(28.2.2005)

• Orlau32

Bože, bože, jak hluboko jsem klesla, že jsem se na tuto debilitu vůbec koukala !(22.11.2008)

Příjemná romantická komedie, kterou trochu zkazí zbytečné fekální scény. Monica Potter je kouzelná a s Feddiem Prinzem Jr. tvoří takový pár snů. Místy film připomíná podobnou produkce sedmdesátých let - romantika, himor a kriminální zápletka.(14.4.2009)

• OG_Swifty

Tak tohle vážně vtipný nebylo....(3.2.2013)

• - Tizianův obraz, který začíná Amanda restaurovat, se jmenuje Bacchanálie a visí v madridském Pradu. (Jezinka)