Vzhůru nohama

Head Over Heels

Hore nohami

Komedie / Romantický

USA, 2001, 86 min

Pěkná dvojka, modrooká Potter a uličnický Prinze, pro potěchu mého oka, Ronan Keating v titulcích pro pohlazení mého ucha. Život je horská dráha, tak tak...(12.1.2011)

• Indiana

ÁÁÁ, mega chujovina, a to, že Freddie Prinze Jr. je nějakej agent, to sem se fakt zasmál.(24.9.2005)

• 01Zuzana10

hovadina, vtipky mi prisli skor trapne ako zabavne. este ze hlavny parik bol taky zlaty.(21.8.2008)

• Orlau32

Bože, bože, jak hluboko jsem klesla, že jsem se na tuto debilitu vůbec koukala !(22.11.2008)

• Renton

Scénář: Ron Burch, David Kidd .. Teď už vím, že film Freaky Friday byl ve filmotéce Mark Waterse spíše jen excelentní záchvěv než standard. Navíc byl výborně napsán! To ovšem neplatí o tomto snímku, který vsází na fekální humor, černohumornou avšak nefunkční zápletku a jako malou náplast také plejádu hezkých hereček, kde Monica Potter bezpečně všechny přezáří svojí krásou i herectvím.(12.3.2007)

• - Tizianův obraz, který začíná Amanda restaurovat, se jmenuje Bacchanálie a visí v madridském Pradu. (Jezinka)