Vzhůru nohama

Hore nohami

Komedie / Romantický

USA, 2001, 86 min

• 01Zuzana10

hovadina, vtipky mi prisli skor trapne ako zabavne. este ze hlavny parik bol taky zlaty.(21.8.2008)

Veľmi príjemná komédia s romantickou zápletkou. Okrem niekoľkých sytuácií vo filme, by som ju nazvala originálnou. Herci hrali vo svojej podstate dobre, ani som nepostrehla hranie. Pekný výber hercov. Koniec zaujímavý. Nezaujaté hodnotenie 65%(10.9.2008)

Průměrná romantická krimi kmedie s krimi nádechem. Prostě typická JEDNODUCHÁ romantická komedie plná optimismu, která nenabízí nic, co bych už dřív neviděl. Naštěstá jsem se při ní párkrát zasmál, takže když zavřu oči, můžu dát 3* za 50%.(20.6.2009)

Chvílemi vtipné, jindy zase příšerně nudné. Potter byla film velké plus, protože dovede být vtipná. Atmosféra nebyla moc přesvědčivá, ale rozhodně film neurazí. Slušný průměr.(22.1.2012)

• OG_Swifty

Tak tohle vážně vtipný nebylo....(3.2.2013)

• - Tizianův obraz, který začíná Amanda restaurovat, se jmenuje Bacchanálie a visí v madridském Pradu. (Jezinka)