poster

Bellflower (festivalový název)

 • USA

  Bellflower

Drama / Romantický / Akční / Thriller

USA, 2011, 106 min

Režie:

Evan Glodell

Scénář:

Evan Glodell

Kamera:

Joel Hodge
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Artran
  **

  Láska shora made in USA (přidána krev a výbuchy).(8.4.2012)

 • FFilipCZ
  *

  Tento snímek jsem si stáhl z dvou hlavních důvodů: 1) Postapo tématika, 2) Vidina konstrukce plamenometu a Medusy. Bohužel obou bodů je ve snímku pomálu a tak nějak vlastně v podstatě vůbec nevím, co se tam celou tu stopáž děje.(28.4.2016)

 • J*A*S*M
  *****

  Netradiční artové romantické drama v brakových kulisách a s nezávisláckým make-upem. Nechť si z toho každý odnese co chce, pro mě je posledních asi patnáct minut esencí toho, co mám na filmech rád, a Bellflower považuju za jeden z nejlepších, nejstylovějších a nejzajímavějších filmů roku. Glodella hlídat.(20.11.2011)

 • Morien
  *****

  Hlava mi šla kolem z těch oranžových světel uvnitř těch domů, protože to vypadalo, jako by hořelo i tam. Jako by hořela jejich těla. Jinak ve mně chlapci vzbudili naději toho smyslu, že člověk může žít své sny i v bdělém stavu, jakmile porozumí tomu, co je peklem. Komplikovaná věta, ale jsem si téměř jistá, že smysl má. A také plus za dodržování faktu, že ne všechny sny jsou pozitivní, za uznání toho, že existují i noční můry. A také za to, jak velmi neamerický a ve stejné chvíli i výsostně americký se film zdá. "Dravá vize nedospělosti a fanatické egocentričnosti vycházející z krize maskulinity v současné společnosti." Jak jinak, když mi jej doporučil plachý muž, jehož očím nic neunikne. ♥ (A odkázala bych na komentář uživatele Traffic, který to řekl ne tak básnicky jako já.)(2.7.2015)

 • misterz
  ****

  Výborná, netradičná indie dráma o dvoch kamarátoch a ich postapokalyptických snoch. Tiež krutá a surová vízia vzostupu a postupného úpadku romantického poblúznenia. Darmo, láska a nenávisť mali vždy k sebe blízko. Musím pochváliť aj výborný filter farieb, kameru a hlavne prenádherný soundtrack, ten bol ozaj výnimočný. Záver moc nekomentujem. Dá sa to vyložiť viacerými spôsobmi, myslím, že Glodell tu chcel nechať dosť veľa na samotnom divákovi, nech si každý vyberie koniec, aký sa mu najviac páči. 85/100(20.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace