poster

Lollipop Monster

 • Německo

  Lollipop Monster

 • slovenský

  Lollipop Monster

 • anglický

  Lollipop Monster

Drama

Německo, 2011, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Botič
  ****

  Německá variace na Jacksonova Nebeská stvoření okořeněná o motivy z Alenky v říši divů o světě, kde jedna dívka prožívá svůj barevný sen, zatímco ta druhá se utápí ve všech možných odstínech šedi. Příběh o tom, co se stane, když se tyto dva světy protnou se závěrem vystřiženým jak z reklamy na Bauhaus.(7.7.2011)

 • Folpa
  *****

  Jak už jsem psal, Němci jsou ve formě! A vy co říkáte, že to je o emařích pro emaře... Já je taky nemám moc rád, nebo je spíš nechápu, ale tady jste celkem vedle... Moc se mi líbí proměna z barbíny na "dávačku", fakt jsem se do té holky zamiloval :)(11.7.2011)

 • Payushka
  ***

  Jedna je barevná kočička, druhá drsná a temná umělkyně. Obě žijí v jedné velké póze, kterou ztělesňuje jejich rodina. Jaké je nejlepší řešení? Nezávazný sex a pořezat si zápěstí.(11.11.2011)

 • J.Connor
  **

  Lolita běží o život. Inu pominu, že sledovat onu krpatou hrdinku při intimnostech mi činilo nemalé utrpení, ale tímhle se nám prezentuje současná německá scéna ? Proboha proč se na tomhle podílely legendy jako Alex Hacke či Thomas Ott ? Shit jak poleno. Kdyby Ti Zisko bylo osmnáct, tak neřeknu ani popel, ale táhne Ti na čtyřicet, tak se podle toho chovej. I podle reakcí lidí ve velkém sále má tahle báchorka potenciál být malým kultem, skoro až generační výpovědí. Ach Bože, díky, že naše generace měla v tomhle ranku GENERACI ZKURVENOU či KIDS. Již tenkrát jsem si nedovedl představit co by mohlo trumfnout takovéhle kusy a taky že nic. Vyprázdněnej stylizovanej shit je možná obojí, jenže ten náš měl při té stylizaci alespoň onen styl.(10.8.2011)

 • Lukrecie
  *****

  Tak toto je určitě film, který potřebuji vidět ještě jednou. A to je u mě známkou toho, že mě vážně zaujal! Jaký byl? Barevný i černobílý, dramatický i úsměvný, ujetý, protikladný, zajímavý, nekomerční, revoluční, svobodomyslný, provokativní, zvrácený, "přesčáru", nekonvenční, absurdní i mrazivě realistický; strašně zajímavá kamera, střih, triky a skvělá hudba. Když si uvědomím, že to je Zisky Riemann prvotina, tak smekám. :-) Moc pěkný komentář - Vodnářka(8.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace