Pokoj 304

Dagen derpå

(neoficiální název)

Dánsko / Chorvatsko, 2011, 88 min

• POMO

Námet pre Hitchcocka. V jeho podaní by bol zábavný, hravý, napínavý i vážny, a zblížil by ma s jeho postavami. V neosobnom podaní Birgitte Staermose je iba vážny. A krajne nedivácky.(8.7.2011)

• bassator

46th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2011 - OFFICIAL SELECTION - COMPETITION - Soutěžní sekce (Værelse 304 / ROOM 304 / Pokoj 304) - Filmů odehrávaných se během určité doby v hotelu nebo pokoji se natočilo už spousty např. Čtyři pokoje, Hotel, atd... A ať se sice druhý jmenovaný nachází v oblasti odpadu v této databázi, alespoň se ve filmu něco děje... Toto je uspávačka z které mě trošku probrala jen Trine Dyrholm, která to tu malinko zachraňuje... - 8. 7. 2011 - kino Espace Dorleans - Karlovy Vary - 40%(12.7.2011)

• Folpa

Film vypadá, že je o hodně věcech, když se odehrává ve třech dnech v hotelu s různými hosty ale opak je pravdou. Ten film je o ničem...(11.7.2011)

Uznávam, že film má veľmi pomalé tempo a na začiatku nič nedáva zmysel, a toto všetko môže človeka odradiť. Ale je skvelo natočený a má zvláštnu atmosféru, ktorá mňa konkrétne opantala. V podstate sa celý čas nič nedeje, ste len pozorovateľmi a až neskôr začínajú jednotlivé dieliky príbehu zapadať na správne miesta. Herci odviedli tiež slušnú robotu ... napríklad taká Trine tam bola len chvíľku, ale ako zahrala. Evulienke3 vďaka za titulky. Project 52 Films by Women (2.5.2016)

Nemůžu souhlasit s názorem, že Pokoj 304 patří k "nej" filmům letošního MFF. Místy velmi líné tempo a také opakování segmentů scén, aby si divák připomněl, na kterou že část mozaiky se právě dívá a kdy se děj odehrává film trochu ochudily. Přesto musím ocenit velmi dobře vybudovanou atmosféru (společně s hudbou Jocelyn Pook - známou také hudebním doprovodem jiného "hotelového snímku" Room in Rome od J. Medema), ne nezajímavé postavy a velmi dobré herecké výkony. Zajímavý snímek, ale jednou mi stačil.(8.7.2011)