poster

Pokoj 304

 • Dánsko

  Værelse 304

 • anglický

  Room 304

 • Dánsko

  Dagen derpå

  (neoficiální název)

Drama

Dánsko / Chorvatsko, 2011, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Toj
  **

  Struktura: Patetický prolog, snaha natočit jakousi skromnou uměleckou "rádoby Inarritu" roztříštěnost s moc pěknou kamerou, patetický epilog.... Tomu snad nebudeme říkat kvalitní film, ne?(10.7.2011)

 • POMO
  **

  Námet pre Hitchcocka. V jeho podaní by bol zábavný, hravý, napínavý i vážny, a zblížil by ma s jeho postavami. V neosobnom podaní Birgitte Staermose je iba vážny. A krajne nedivácky.(8.7.2011)

 • Folpa
  *

  Film vypadá, že je o hodně věcech, když se odehrává ve třech dnech v hotelu s různými hosty ale opak je pravdou. Ten film je o ničem...(11.7.2011)

 • Beagle
  ***

  Nemůžu souhlasit s názorem, že Pokoj 304 patří k "nej" filmům letošního MFF. Místy velmi líné tempo a také opakování segmentů scén, aby si divák připomněl, na kterou že část mozaiky se právě dívá a kdy se děj odehrává film trochu ochudily. Přesto musím ocenit velmi dobře vybudovanou atmosféru (společně s hudbou Jocelyn Pook - známou také hudebním doprovodem jiného "hotelového snímku" Room in Rome od J. Medema), ne nezajímavé postavy a velmi dobré herecké výkony. Zajímavý snímek, ale jednou mi stačil.(8.7.2011)

 • bassator
  **

  46th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2011 - OFFICIAL SELECTION - COMPETITION - Soutěžní sekce (Værelse 304 / ROOM 304 / Pokoj 304) - Filmů odehrávaných se během určité doby v hotelu nebo pokoji se natočilo už spousty např. Čtyři pokoje, Hotel, atd... A ať se sice druhý jmenovaný nachází v oblasti odpadu v této databázi, alespoň se ve filmu něco děje... Toto je uspávačka z které mě trošku probrala jen Trine Dyrholm, která to tu malinko zachraňuje... - 8. 7. 2011 - kino Espace Dorleans - Karlovy Vary - 40%(12.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace