Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mat.ilda
  *****

  Tom Hooper mě vyloženě zaskočil svým zmrtvýchvstalým zpracováním, jehož notorická znalost dost možná umožnila naplno si užívat všechno to bahno, popsané krásnými slovy, ze kterého jsem nestřízlivěla do kocoviny, nýbrž dojatě zírala, jako při svém poprvé a děkovala hudbě za to, jakou má moc, když dokáže pozvednout sílu příběhu až k naprostým emočním výšinám... a tak jsem očarovaně žasla nad zhudebněnou bezmocí, silou charakterů i nad lidským milosrdenstvím, stejně jako nad senzačními širokospektrálními hereckými výkony, včetně těch dětských a velebila Victora Huga za předlohu... a ač jsem celkem nakloněna posměšku, že Francouzi jsou "takoví revolucionáři blbí", dnes bych jim na barikádu věnovala i svoji (starou) židli... ačkoli - prej každej člověk bude král... dyť řikám, že jsou blbí ;-)(19.4.2014)

 • Houdini

  Oscar 3 : Herečka VR - Anne Hathaway, Masky, Zvuk + 5 nominací: Nejlepší film, Herec HR - Hugh Jackman, Výprava, Kostýmy, Píseň - "Suddenly"(11.1.2013)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Viděl jsem několik verzí Bídníků, ale tohle je prostě nudný hnus! A z toho otřesného zpěvu mne rozbolela hlava!(19.1.2013)

 • Foox
  ***

  Nejdéle uváděný muzikál v historii, kvalitní předloha Victora Huga a hvězdné obsazení je bezpochyby skvělým materiálem. Bohužel Tom Hooper uchopil látku za špatný konec a utápí se v divadelních kulisách a místy sklouzává až k melodramatu. Na druhou stranu ho zachraňují skvělí herci a časem prověřené písně. 70%(16.1.2013)

 • Rosaviva
  ***

  Musím teda říct, že jsem se na tenhle film těšila, a to nejen pro všechny velké herecké hvězdy, ale proto, že mám knižní předlohu ráda. Těšila jsem se ještě víc, když jsem kolem sebe slyšela chválu. A jaký byl výsledek? Obrovské zklamání. Věděla jsem, že je to muzikál, ale když se řekne muzikál, tak se tam musí vůbec někdy mluvit. Jestli řeknu, že se tady mluvilo dohromady pět minut, tak budu možná přehánět. Sice jsem si postupně zvykala na to, že se tam mluvit nebude, ale nepřestalo mě to štvát, už jen proto, že to byla písnička jedna jak druhá. Jediné písničky, které se mi líbili a které vyčnívali byli On my own, I dreamed a dream a Master of the House, na zbytek si už zítra nevzpomenu, hlavně proto, že to bylo snad všechno na jednu melodii. Co se týče obsazení. Hugha Jackmana bych sice vůbec nepoznala, ale na Valjeana se mi nehodil, stejně tak jako Russell Crowe jako Javert. Co se týče Mariuse, tak sice to může být jen mým vkusem, ale snad ani nemohli vybrat ošklivějšího herce, kéž by ho radši hrál ten co hrál Enjolrase, ten se mi jako jediný celkem líbil. O výkonu Anne snad ani nemusím mluvit, jasně nejlepší, řekla bych, že Oscara má v kapse. Slabé 3* ten film si ode mě prostě víc nezaslouží.(17.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace