poster

Lid versus Larry Flynt

 • USA

  The People vs. Larry Flynt

 • Slovensko

  Ľud verzus Larry Flynt

Drama / Životopisný

USA, 1996, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ****

  Dnes už klasika s legendárním režijním rukopisem mistra, kde je každý druhý záběr podobný těm z Amadea. Člověk tedy už po chvíli ví, že dostane výživnou studii osobnosti, která byla kontroverzní skoro stejně jako bohatá. Věcně podané, zábavné a svěží. Takhle máme ty story o vzestupu a pádu rádi. O to víc, když je to tak šťavnaté téma, jako pornografie a svoboda slova vs americká justice. Famózní Harrelson a jedna z největších rolí Courtney Love, po které se postupem času úplně slehla zem.(31.7.2016)

 • Marius
  *****

  V súčasnosti veľmi aktuálny pohľad na slobodu prejavu ako základné ľudské právo. Edward Norton je jednoznačne najlepším z hereckého obsadenia, ale v pätách má Woodyho a Courtney (mno úprimne som neveril že by niekto ako ona zahral niečo takéto) . Forman rulezz.(18.1.2005)

 • Pepinec
  ***

  Žil byl jeden pošahanec posedlý pornem, co měl ve skříni spoustu fajnových hadrů, a tak jako my teď chodíme do kina, on rád chodil do vězení a k soudu. Pan Forman to natočil, což mě sice těší, ale jeho kopanec do americké pýchy mě na zadek neposadil...(19.2.2012)

 • Gemini
  ****

  Miloš Forman, šá la lá la la, Edward Norton, šá la la la la la....já vím, že Woody Harrelson a Courtney Love předvedli možná svoje životní role, ale lidi, letos mě vzali na práva:) (Dodatek - léto 2003) Ale proč sem vlastně píšu - tady vidíte jak vypadala "největší světová demokracie" před slabými třiceti lety....zbožňuju pokrytce, dobrou noc...(14.3.2003)

 • cheyene
  ****

  I kdyby nic, tak určitě vynikající hudební složka a bravurní herecké výkony ústřední trojice Harrelson, Love, Norton. Příběh sám o sobě je však také zajímavý a každá scéna v soudní síni stála za to. K páté hvězdičce mi tam pocitově něco chybělo, ale čtyři jsou také dobré.(26.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace