poster

Kids

 • USA

  Kids

 • Slovensko

  Kids

Drama / Krimi

USA, 1995, 91 min

Režie:

Larry Clark

Scénář:

Harmony Korine

Scénografie:

Kevin Thompson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sarkas21
  *****

  No především natočit tohle chce žaludek.Je to nechutné když malé děcka jsou také svině ale i poučné p rodiče aspon vidí v jakém světě se žije a společnost blbých lidí dělá špatnou výchovu.(25.8.2011)

 • Fingon
  ****

  Tenhle film nám pouštěli jako "instruktážní" ještě na škole. Ještě teď si vzpomínám na pláč některých diváků ještě několik hodin po projekci. Po několika letech jsem si jej pustil znovu, soukromě. Dobrý film, ale nebylo mi zrovna dobře po těle...(5.11.2005)

 • HoneyBunny
  ***

  Prvních dvacet minut jasných pět hvězdiček (Tellyho první "akce" a dialog s kamarádem), ale postupně to jde dolů a docela mě zamrzel konec vyšumněný do ztracena. Komerčáci si točí Dawsonův svět, nezávislí Kids. Co byste radši pustili americkým středoškolákům?(24.2.2003)

 • tron
  ***

  „Ak chceš byť šťastný, nepremýšľaj. Nemláť do žiadnych stien.“ Otázkou pre tých, ktorí mali tú česť vidieť neskoršie "filmy" Larryho Clarka ŠIKANA a KEN PARK, je taká, či mal pán režisér Kontroverzia problémy už vo svojich začiatkoch s názvom KIDS (v produkcii Gus Van Santa!). Nuž, Clark rozhodne nenakrúca pekné filmy na nedeľu poobede, je mi nesympatický a dokonca aj toho sexu je tu menej ako málo. Ale. Ale na KIDS predsa len niečo je. Je to výpoveď o AIDS a jeho obetiach a o americkej mládeži resp. o tom, čo si Clark predstavuje pod pojmom "americká mládež".(3.12.2006)

 • Flipper
  ****

  A co deti? Majú se kde hrát? Majú! Amerika a ulica je ich domov. Ženy a chlast ich pokrmom. O kráse dospievania...(3.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace