Drama / Krimi

Larry Clark

Harmony Korine

Scénografie:

Kevin Thompson

Film, který se těžko popisuje a ještě hůř hodnotí. Svým způsobem není ničím výjimečný, jenom prostě tím, že realitu zachycuje jako realitu. Ano, vždy to nechodí tak jako v Kids, všichni teenageři takoví nejsou (já jsem toho důkazem), ale přesto existuje skupinka lidí, která tenhle život žije. A tahle 90 minutová sonda do toho, jak to v podobný kupině lidí chodí, rozhodně neslouží jako pobavení pro sobotní večer, naopak vás svým způsobem strhne... pravděpodobně zhnusí... prostě ovlivní spíš negativně než pozitivně. Já osobně bych většinu těch lidí (hlavně tedy Tellyho) nejradši nakopala do p*dele, což nakonec asi znamená, že to ve mně nějakej dojem zanechalo. A jsem celkem ráda, že žiju ve světě, v jakým žiju.(30.9.2007)

Prvních dvacet minut jasných pět hvězdiček (Tellyho první "akce" a dialog s kamarádem), ale postupně to jde dolů a docela mě zamrzel konec vyšumněný do ztracena. Komerčáci si točí Dawsonův svět, nezávislí Kids. Co byste radši pustili americkým středoškolákům?(24.2.2003)

Jeden z mála filmů pro mladé o mladých, který se snaží co nejrealističtěji a nejpoctivěji zachytit současný život mladé generace.(4.9.2002)

Najreálnejší obraz skazenej mládeže.Kids nie sú iba polodokumentárnym bordelom o tupých deckách.Sú hlavne znepokojivou, bezútešnou sondou do života mladých a treba podotknúť že forma je tu v prospech veci.Oproti Gummovi a hlavne Ken Parkovi tu funguje a robí svoje a prirodzení neherci tomu ešte pridávajú.Ku koncu už som si pripadal jak v nákazovom horore; či to Jennie stihne alebo nie, či Telly pripraví o panenstvo / život ďalšie dievča, alebo také hromadné podávanie rúk keď jeden má AIDS...Silné a neuveriteľne nepríjemné.Pecka.Najlepší Clark(16.5.2013)

Tohle jsem viděl před lety, a stále si na to pamatuju.! Za mě 85%(3.10.2012)