poster

Kids

 • USA

  Kids

 • Slovensko

  Kids

Drama / Krimi

USA, 1995, 91 min

Režie:

Larry Clark

Scénář:

Harmony Korine

Scénografie:

Kevin Thompson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  *

  Píčovina. Pamatuji si, jak jsem kdysi viděl obal od tohohle filmu ve videopůjčovně a vždycky mě lákal ten nápis na něm : Vaše děti nesmí tenhle film vidět! Což o to ono by to potenciál na lehce šokující a provokativní dílko mělo, ale já v tom nevidím nic než dementní nesnesitelně nudnou story o AIDSákovi kterej odpaňuje třináctky ve stylu ošustit a opustit, ale aspoň jim nechá něco na památku, aby na něj fakt do konce života (ten přijde brzy) nezapoměli. odpusťte mi můj cynismus, ale mě to fakt nic nedalo kromě 90 minut brutální nudy.15%(16.7.2015)

 • ChewieDC
  *****

  Hodně nadčasová záležitost. V době, kdy byl film uváděn v našich kinech, jsem byl teenager a kdo ho neviděl, byl loser. Byl jsem loser. Po osmi letech jsem to napravil na DVD a musím říct, že bych to v té době stejně nepochopil. Larry Clark je podivín a možná by se dal označit i za pedofila hrajícího si na filmaře. Přesto má jeho snímek výpovědní hodnotu, která je tvrdá, ale i tak skutečná. Kids jsou realita a ačkoliv tomu někdo nechce věřit, skutečně to občas takhle chodí. Neherci se v kameře mění v profesionály, naturalistické záběry dodávají nádech dokumentárního snímání. Příběh se příliš nerozvíjí a jde v přesně očekávaných stopách, ale i tak je hluboký a silný. Rozhodně si zaslouží své místo ve filmové tvorbě.(5.4.2003)

 • Rex Mundi
  *

  Príšerný film o príšerných deckách. Zaslúžili by si zmlátiť do modra a poslať na ryžové plantáže niekam do Vietnamu. Pri pozeraní tohto filmu som cítila narastajúcu zlosť. Jeho filmová hodnota spočíva iba v snahe pobúriť dospelých a poučiť puberťákov. Zatiaľčo prvý zámer zaručene funguje, druhý je len výstrelom do prázdna.(30.3.2005)

 • HoneyBunny
  ***

  Prvních dvacet minut jasných pět hvězdiček (Tellyho první "akce" a dialog s kamarádem), ale postupně to jde dolů a docela mě zamrzel konec vyšumněný do ztracena. Komerčáci si točí Dawsonův svět, nezávislí Kids. Co byste radši pustili americkým středoškolákům?(24.2.2003)

 • liskam
  *****

  Tohle jsem viděl před lety, a stále si na to pamatuju.! Za mě 85%(3.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace