Drama / Krimi

Kevin Thompson

Kostýmy:

Kim Marie Druce
  • Chrustyn

Poměrně známý film, který důrazně upozorňuje na problematiku AIDS u mladých lidí a také nám ukazuje jak se generace teenagerů chová. Takže se dozvíme, že všichni mladí souloží, kouří, berou drogy a perou se. Alespoň Clark si to myslí.(20.3.2007)

Film sa mi nepáčil (pretože sa mi nepáčilo to správanie mládeže) no na to, že si niektoré scény pamätám ešte dnes (spolu so skvelou Rosario Dawson) a to som ho videl len raz, si zaslúži uznanie.(7.9.2008)

• Okara

Absolutní zklamání. Parta arogantních teenagerů choděj, hulej a píchaj po městě. No a co sakra? Slibný námět s tématikou HIV a nadprůměrné ohlasy způsobily, že jsem se na tento zajímavý snímek těšil. Ale naprosto děravý scénář s rádoby amatérskou, zpackanou režií a kamerou doplněnou o naprosto hrozné herecké výkony děj potopily. A smutně se tvářicí předvídatelný konec to opravdu nezachránil. 25%(14.7.2012)

• Ivoshek

Larry Clark jde v míře zobrazení sexu, brutality a vůbec odsouzeníhodného chování hodně na dřeň. Nic proti tomu, mně to neva, já jsem fanda krutých filmů. :-) A koneckonců, možná část mládeže v USA opravdu taková je. Co mi vadilo, jsou ploché hlavní charaktery a chybějící silnější příběh. Přišlo mi to celé jako takový slepenec víc či míň šokujících scének, snímaný špatnou kamerou. Celkové hodnocení - samoúčelný snímek. Násilí a sex vás u filmu udrží, ale žádný zvláštní zážitek to není.(30.11.2007)

Nechápu, jak se po tomto špičkovém snímku mohl z Larryho Clarka stát takový režisérský patvar...(19.1.2005)

• - Harmony Korine napsal scénář v osmnácti letech. (hot_spot)

• - Jedním z oficiálních jezdců skateboardingové stáje ZOO YORK byl v době natáčení i Harold Hunter, který si ve filmu zahrál jednu z výraznějších postav Harolda, kamaráda Caspera (Justin Pierce). (mchnk)

• - Leo Fitzpatrick (Telly) bol prvou osobou, resp. postavou, obsadenou do filmu. (MikaelSVK)