poster

Místnost sebevrahů

 • Polsko

  Sala samobójców

 • slovenský

  Miestnosť samovrahov

 • anglický

  Suicide Room

Drama / Thriller / Animovaný

Polsko, 2011, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kosmik
  ****

  Sheldon Cooper by určitě tento film nesnášel pro zjednodušování virtuální reality, ale po obsahové stránce jde o velmi silný film. Zvlášť s ohledem k zemi svého původu, kde otázka homosexuality je stále velké tabu.(19.8.2013)

 • Petaxis
  ****

  Každopádně zajímavý počin, u kterého jsem se, musím říct, nenudila. Co mi ale vadilo byla až taková nereálnost - jak už prostředí "internetové hry", či jednání rodičů (neumím si představit, že se dítě zavře na několik týdnů v pokoji a jeho rodiče nevyrazí dveře, natož nechají svoje dítě zavřené v jedné místnosti tři roky, což postava Sylvie, jak řekla, byla). To bylo přehnaný a nedomyšlený - alespoň dle mého názoru. Na druhou stranu se ale ve filmu vyskytly i zajímavé myšlenky a okamžiky a nebylo jich málo. Snímek se nám snažil ukázat, jak krutá dnešní společnost může být, a jak zlí, sobečtí a necitelní můžou být dnešní náctiletí. Nesmím opomenout vyzdvihnout herecké výkony, Jakub Gierszal i Roma Gasiorowska se svých úloh zhostili báječně. A na závěr dodávám, že tenhle film rozhodně není pro každého, ale já bych si ho klidně pustila znovu.(27.2.2013)

 • iamek
  *

  Tohle vážně nešlo do konce promítání vydržet.(14.2.2012)

 • KajusaK
  *****

  Film začne celkem nevinně, emo boy Dominik , který se zamiluje do kluka ze školy..Když to ovšem vyjde drsným způsobem najevo,tak začne pravé drama..Internet - místnost sebevrahů - neznámá dívka .. Řekla bych , že pro Dominika "smrtící kombinace" .. Začne se uzavírat do sebe, trávit čas neustále u PC , přestane chodit kamkoliv z pokoje..Vše se stupňuje,až to vygraduje na povrch incidentem odpojení internetu :)) .. Konec komentovat nebudu,to byste z toho pak nic neměli :)) ..Pro mě naprosto dokonalý polský film ..Jsem z toho unešená,psychicky zle mi z toho je dodnes,ale perfektní nápad,originalita..Před hlavním hrdinou smekám - dokonalý herecký výkon (lepší než nějaké světové jedničky) ..(3.4.2013)

 • GILLWANDER
  *

  Bolo to strašné...Stačí? 10%(12.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace