Kvalitně natočený a zajímavě sestříhaný film, který střídal živé (reálné) scény s těmi virtuálními. To dodávalo filmu na dosti dobré depresivní atmosféře. Zároveň je zde pěkně vylíčen negativní vliv virtuálního světa na člověka, který se stane pomocí virtuální reality středem (negativního) zájmu. Facebook je zlo! Vskutku dosti depresivní snímek, který mi ovšem svým příběhem odpověděl na spousty otázek. Zároveň jsem se po shlédnutí tohodle kousku částečně vžil do kůže emařů a porozuměl jsem tomu, co prožívají a co k tomu v určitých případech předchází a následuje.(25.6.2013)

Tak tohle je velká bomba. Šel jsem do tohoto filmu tak nějak s rozpaky. Nečekal jsem nic převratného, ale jsem opravdu náramně překvapen. Skvělý příběh, který asi nemusím podrobněji popisovat, jen si to "užijte" sami. Perfektní animované části, které tam vůbec neruší. Výborný herecký výkon hlavního hrdiny a v neposlední řadě úchvatný závěr. Normálně bych dal 4*, ale už dlouho mě takto nic nepřekvapilo.(29.1.2013)

• Flakotaso

Čím víc Chopina a Schuberta, tím víc art. Čím víc bohatství, tím horší nálada. Čím víc černých patek do čela a růžových vlasů, tím víc sebevražd. Čím víc záběrů z předpotopní počítačové hry, tím modernější film. Jak je to všechno jednoduché. Nejabsurdnější byla reakce hlavní postavy na dvě fáze jeho coming-outu aneb francouzák s chlapem před celou školou mu nevadí, dokonce si užívá i následné "dozvuky", ale jakmile někdo napíše na facebook cosi o ejakulaci, oheň je na střeše a šílenství propuká jako lusknutím prstů. Výborná první scéna a kvalitní kamera, ale jinak těžce umělé, vykalkulované a vedoucí do slepé uličky.(7.1.2015)

• Katullka

Posvěťte uživatele JFL! Pravda, pravdoucí.(17.4.2012)

Emócie sú tu veľmi silné. Neviem, je nepríjemné pozerať niečo tak negatívne, ale je to veľmi kvalitný snímok. Nemám absolútne žiadne výhrady k hercom, režisérovi. Proste dokonalé. Režisér skvele vyhrotil akúkoľvek scénu, za to mu samozrejme tlieskam.(8.3.2012)

• - Film získal na 19. ročníku Art Film Festu (Trenčianske Teplice, Trenčín) ocenenie Modrý anjel za najlepšiu réžiu. (rudeboy)

• - Když se Dominik (Jakub Gierszał) poprvé podívá do místnosti sebevrahů, lze si povšimnout různých hrobů. Jeden z nich uctívá památku frontmana skupiny Nirvana Kurta Cobaina, který spáchal v roce 1994 sebevraždu. (vyfuk)

• - V hudobnom podklade filmu sa objavila aj skladba „Nothing To Lose“ od kanadskej kapely Billy Talent. (metal.storm)