poster

Místnost sebevrahů

 • Polsko

  Sala samobójców

 • slovenský

  Miestnosť samovrahov

 • anglický

  Suicide Room

Drama / Thriller / Animovaný

Polsko, 2011, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • contrastic
  *

  Tak to šlo zcela mimo mě ! Asi už jsem na takový témata starej. No nic, aspoň za to že to náš „hrdina“ dotáhl do vítězného konce dávám jednu hvězdu !!(2.8.2013)

 • Macejko
  ****

  K tematike "život je nahovno" to vlastne nie je príliš objavné a hlavný hrdina nesie všetky znaky, ktoré by človek očakával od typického kandidáta na skok do truhly: je to teenager, rodičia sa mu nevenujú, má problémy so sexualitou. Tvorcovia dokonca neodolali a obdarili ho čiernymi vlasmi s ofinou tak dlhou, že ani tričko s nápisom "Som emák lol cmuq" by jeho tendencie nevyjadrilo jasnejšie. Lenže! Bolo by veľkou chybou tento film odsúdiť iba na základe zbytočne okatej a sebaparodickej vizáže hlavnej postavy. Miestnosť samovrahov, aj keď neoplýva ktovieako originálnym posolstvom, absolútne boduje v SPÔSOBE, akým nám toto posolstvo predáva. Iste, treba si v prvom rade uvedomiť, že film je tak trošičku fantasy a že ak by sa opieral o reálne technológie a reálne fungovanie internetu, iba ťažko by fungoval. Akonáhle však divák príjme filmovú realitu, dostane sa mu sviežeho, precízne napísaného, zručne natočeného a vý-bor-ne zahraného (kraľuje hlavne Roma Gasiorowska ako Sylwia) filmu, ktorý sebaisto brnká na všetky potrebné emocionálne struny. Poliaci zabodovali.(7.12.2013)

 • Tom_Lachtan
  ***

  film funguje výborně, jen části ve hře dost drhnou, rozhodně nevypadají dostatečně věrohodně... Čtu tu komentáře o Emo subkultuře, o tom jak je to urážlivé a blablabla... Asi sme koukali na úplně jinej film, protože já viděl snímek o mladym klukovi v depresích, to bylo to hlavní, veškeré věci ostatní jsou poddružný a považovat tenhle film za anti-emo je blbost. A tvrzení, že homosexualita je psychická porucha nikde ve filmu byť jen náznakem nezazněla. JFL mi připomíná feministku, které každé podržení dveří ženě připadá jako sexuální obtěžování(15.12.2012)

 • Padme_Anakin
  ****

  Nahlédnutí pod pokličku jedné moderní a úspěšné rodiny působí tísnivě a bolestně. Doposud bezproblémový Dominik se nečekaně ocitne v překvapivé situaci, která ho hluboce zraní. A od této zlomové chvíle se vše začne ubírat jiným směrem, než by mělo. Zaneprázdnění rodiče mu nevěnují žádný čas, ani pozornost a tak utíká na net. Zoufale hledá útočiště, pomoc, spojence, prostě někoho, kdo by mu rozuměl, naslouchal… Zajímavě zpracované tíživé téma s přesvědčivou a zároveň uvěřitelnou hlavní postavou za doprovodu krásné hudby. Season Challenge Tour, září 2015. (27.9.2015)

 • GILLWANDER
  *

  Bolo to strašné...Stačí? 10%(12.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace