poster

Fucking Cruel Nightmare, A

Horor

Německo, 2010, 83 min

 • Dellamorte
  ***

  Je otázkou času , kedy naskočí nejaký intelektuálne obnažený koment k tomuto snímku , ktorý kritikovi zapáchal od úplného počiatku. Rada by som preto vopred podala pár skrvavených faktov. Tento nemecký filmový úder do tváre fanúšikom " ALENKY , KTORÁ BLÚDI V RÍŠI DIVOV " resp. športovcom , ktorí vo svojom okrese honia " VČIELKU MAJU " prípadne denne vytrhávajú poštovú schránku zo steny , lebo Zemeckis ani Spielberg ešte neposlali autogram...dokonale pokrčí kompletnú aparatúru. Jedná sa totiž o festival obludností a návodov , ako ublížiť blížnemu svojmu. So sein bedachtsam ! ( áno, divila som sa, že to malo aj drehbuch ) DODATEK - Jsem štěstím mimo kolej , že někdo byl konečně první a intelektuálně obnažil svůj pohled na věc. Obtírat se o komenty "odvedle " to zapáchá kuráží...vyjádřit se k čemukoli, jen aby to bylo na slunci , to taky...myslím , že popojedem dál a nebudem se vzájemně mrskat ! Budu nesmírně ráda. ( díky za echo ! Y.K.W.Y.A )(11.11.2011)

 • Bloody13
  *

  Ano, bylo jen otázkou času, kdy někdo nahodí intelektuálně obnažený komentář. A jsem nesmírně rád, že jsem to právě já :) tohle totiž není film, nýbrž 100+1 způsobů, jak někoho efektně zabít. Nemá to absolutně žádný děj, odehrává se to asi na 30 metrech čtverečních, kde jsou pořád dokola ponižováni, mučeni a masakrováni ti samí lidé. Do toho po celou dobu hraje jedna a tatáž hudba, takže z toho začne nejednomu hrabat. Je to šílená kravina, točena v těch nejamatérštějších podmínkách, jakých si lze představit. Co se však musí tvůrcům nechat, tak vytrvalost v neustálém měnění těch zkrvavených igelitů a vymýšlení nápadných smrtících hračiček (viz. třeba žiletky ve skleněné nádobě).(14.11.2011)

 • ricci.s
  ****

  Amatérsky splatter, v ktorom sa nepovie ani jedna jediná veta. Hodinu a pol bez prestávky sledujeme spŕšku tej najšialenejšej brutality, akú som vôbec v nemeckom horore videl. Nakrútené takmer zadarmo... ale to GORE! Niečo neuveriteľné. Toto bolo dokonca krvavejšie ako Barricade, a to už je čo povedať! Už dlho som v horore (a už vôbec nie v nemeckom) nevidel toľko rozličných spôsobov zmasakrovania ľudského tela. A to všetko za doprovodu "pohoďáckej" dookola sa opakujúcej hudby. Proste šialenstvo, odporúčam len sebe a max. dvom-trom ďalším.(11.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace