poster

Mistři hip hopu

 • Kanada

  Beat the World

 • anglický

  You Got Served: Beat the World

Drama / Hudební

Kanada, 2011, 88 min

Režie:

Robert Adetuyi

Scénář:

Robert Adetuyi

Střih:

Ronald Sanders

Kostýmy:

Stephanie Collie
(další profese)
 • Hal_Moore
  **

  You Got Screwed. Pokud taneční film nemá hodnotnou backstory, vedle tanečníků i herce, nápaditou režii či alespoň nádech neokoukaného, nemůžu dát více. Takto se raději kouknu na opravdový šampionát.(5.7.2011)

 • FFilipCZ
  *

  Další rádoby remake nebo následovník Let's Dance. Samozřejmě již všichni víme jak to dopadne. Tentokráte chtěli režiséři spojit tanec a freeruning. Což se jim teda moc nepovedlo, protože jediný freerun kousky byly na začátku a pak asi 2minuty v tý hale, toť vše. Velká nuda. Choreo nic moc, songy mě taky nezaujaly. A vůbec, to finále měli vyhrát ti groovaři, zabili nejvíc!(27.7.2012)

 • URBAN
  ****

  Mám tyto filmy rád, pokud sen to teda nezvrhne a nepůjde to do sraček, ale tento film naštěstí do toho nepatří. Nejde k tomu sice nic moc říct když jsem mnoho filmů tohoto typu filmů viděl, ale tento film se může pyšnit na tak obyčejný film dobrými charaktery a taky i dobrým scénářem, tedy v rámci možností. ( 22.3.15/PC )(23.3.2015)

 • honajz
  *

  Hudebně taneční filmy mají různé možnosti, a tím i hodnoty. Pokud máte dobrý příběh a solidní herce, je z půlky vyhráno. Zde však nejen ta půlka chybí. Už úvodní scény filmu, kdy si mezi sebou dají parkur chudák dospívající černoch a tak trochu namyšlený bílý mladík, který vyhraje, dává zkušeným divákům indicie, že něco není v pořádku. Když se posléze seznámíme s oběma stranami, je jasné, že naše srdce MUSÍ stát na afroamerické straně, jinak nejste politicky korektní. Navíc, když má hlavní hrdina tak hezkou dívku s dlouhýma tmavýma nohama. Zatímco běloch má známosti jen na jednu noc, kurevník jeden. No a pak je tu taneční soutěž, přípravy na taneční soutěž a nějaké ty taneční hip hopové scény a performance. Po pravdě, i v Muzikálu ze střední se daly vidět lepší. A to není pochvala. Zcela nejhorší je filmová část – příběh nemá od prvních minut co nabídnout navíc, a stejně je nám jasné, jak to skončí, jinak by politická korektnost dostala na frak. Úplně otřesná je však režie, neskutečně hloupé dialogy, a konečně i herecké projevy na úrovni amatérského filmu. Jakmile postavy otevřou pusu, je lepší vypnout zvuk a titulky. Tak hloupě ta slova zní, tak hloupě je „herci“ pronášejí. Pro skalní fandy hip hopu asi povinný film, i když myslím, že tento žánr má svou éru pomaličku za sebou, jinak zbytečná ztráta času.(25.1.2012)

 • Chen
  **

  Nezajímavý soundtrack, průměrná choreografie a úsměvná snaha o dynamická nasnímání. Nevadí mi absence pořádného příběhu, u tanečních filmů ho nemám jako prioritu, ale slabá taneční čísla, to je nešvar, který se Mistrům Hip Hopu nedá odpustit. Honey 2 mě nedávno potěšila mnohem více.(28.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace