poster

Mistři hip hopu

 • Kanada

  Beat the World

 • anglický

  You Got Served: Beat the World

Drama / Hudební

Kanada, 2011, 88 min

Režie:

Robert Adetuyi

Scénář:

Robert Adetuyi

Střih:

Ronald Sanders

Kostýmy:

Stephanie Collie
(další profese)
 • ecceHOMMO
  **

  Príbehovo až úbohé, tanečne mnohokrát kŕčovité, emocionálne nedozreté. Beat the world proste postrádal silu.(18.12.2011)

 • FFilipCZ
  *

  Další rádoby remake nebo následovník Let's Dance. Samozřejmě již všichni víme jak to dopadne. Tentokráte chtěli režiséři spojit tanec a freeruning. Což se jim teda moc nepovedlo, protože jediný freerun kousky byly na začátku a pak asi 2minuty v tý hale, toť vše. Velká nuda. Choreo nic moc, songy mě taky nezaujaly. A vůbec, to finále měli vyhrát ti groovaři, zabili nejvíc!(27.7.2012)

 • ARI50
  *****

  Seš borec kámo tohle natočit kloubouk dolu spojit parkour s hip hopem no prostě frajer vydařene brualně kdyby seto ještě spojilo s robotikou a break tak asi překona všechny taneční filmy hudba prostě vytečna herci zahraly velmi dobře tohle jsem od nakladačky dvě doopravdy nečekal a jsem hodně spokojeny. I když jsi už dokažu představit ty špatně komentaře ale co ja jsem nad míru spokojený.(30.6.2011)

 • URBAN
  ****

  Mám tyto filmy rád, pokud sen to teda nezvrhne a nepůjde to do sraček, ale tento film naštěstí do toho nepatří. Nejde k tomu sice nic moc říct když jsem mnoho filmů tohoto typu filmů viděl, ale tento film se může pyšnit na tak obyčejný film dobrými charaktery a taky i dobrým scénářem, tedy v rámci možností. ( 22.3.15/PC )(23.3.2015)

 • lardko
  ***

  Trošku komediální a trošku se mi líbil tanec , ale jinak mě film moc nezaujal.(4.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace