poster

Mistři hip hopu

 • Kanada

  Beat the World

 • anglický

  You Got Served: Beat the World

Drama / Hudební

Kanada, 2011, 88 min

Režie:

Robert Adetuyi

Scénář:

Robert Adetuyi

Střih:

Ronald Sanders

Kostýmy:

Stephanie Collie
(další profese)
 • Hal_Moore
  **

  You Got Screwed. Pokud taneční film nemá hodnotnou backstory, vedle tanečníků i herce, nápaditou režii či alespoň nádech neokoukaného, nemůžu dát více. Takto se raději kouknu na opravdový šampionát.(5.7.2011)

 • FFilipCZ
  *

  Další rádoby remake nebo následovník Let's Dance. Samozřejmě již všichni víme jak to dopadne. Tentokráte chtěli režiséři spojit tanec a freeruning. Což se jim teda moc nepovedlo, protože jediný freerun kousky byly na začátku a pak asi 2minuty v tý hale, toť vše. Velká nuda. Choreo nic moc, songy mě taky nezaujaly. A vůbec, to finále měli vyhrát ti groovaři, zabili nejvíc!(27.7.2012)

 • ecceHOMMO
  **

  Príbehovo až úbohé, tanečne mnohokrát kŕčovité, emocionálne nedozreté. Beat the world proste postrádal silu.(18.12.2011)

 • Phorbo
  **

  Ač tuhle sortu hiphopu a techna neposlouchám, tak jsem si to i s radostí pustil. Na některé choreografie se dobře dívalo, ale ... tomudle poravdu říkáte kamera?? Přiblížený záběr na rychle se pohybujícího tanečníka od pasu nahoru? detailní záběry na nic... V tomdle je Step-Up (všechny tři díly) o hodně, ale o hodně lepší. Výkony některých herců/tanečníků nejsou nijak věrohodné... vedoucí berlínské crew je fakt zvlastni... o scénáři se ani nebavim, ten je samozřejmě ještě horší nez cokoliv v tomdle filmu, ale co čekat od hudebního filmu.(26.6.2011)

 • predators
  ****

  Netřeba čekat zázraky! Ale kdo by je chtěl po filmu o tančení a o hudbě, že?! Samozřejmě je zde nějaký nástin příběhu, ale jsou to spíše jen útržky pro doplnění choreografických tanečních vychytávek. Já hudbu miluji, tanečníky, a nemusí být na top úrovni, obdivuji a proto takové hodnocení. Pokud tohoto nejste soudní, nemá cenu se na to dívat... 70%(19.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace