poster

Michael (festivalový název)

 • Rakousko

  Michael

 • Slovensko

  Michael

  (festivalový název)

Drama / Thriller

Rakousko, 2011, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JFL
  *****

  Skvělý zneklidňující film z post-fritzlovského Rakouska o absolutní hranici mezi soukromým a veřejným životem. Rozhodně neplést se stejnojmenným filmem Nory Ephron :)(6.7.2011)

 • Hild
  *****

  Jeden z těch filmů, po kterém jsem nebyla schopna slova a nejradši bych se na chvíli někam zavřela. Téma je už samo o sobě strašně silné, ale za způsob zobrazení si Markus Schleinzer zaslouží velké uznání. Mráz mnou projížděl od začátku do konce, velká síla tkví v neviděném, divák ani nechce vidět, co se děje za zavřenými dveřmi, popadnout dech má problém stejně. Na psychiku velmi těžký snímek, po skončení mi příjemně rozhodně nebylo a i přesto, že počet dialogů během filmu by divák hravě spočítal během chvilky, tak toho film vlastně dokáže říct obrovské množství. Snímek, který z paměti jen tak nedostanu a který bych navrhovala promítat povinně. Jeden z mých nejsilnějších filmových zážitků za hodně dlouhou dobu.(4.6.2012)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $15,715Tržby Celosvetovo $85,000▐ Rakúsko je zem zvrhlíkov, ináč zas dosť pestrý film, dejové zvraty nechávali stále v napätí /60%/(5.7.2015)

 • DwayneJohson
  *****

  Po skončení filmů mi bývá různě. Někdy se směju, někdy pláču, jak to bylo hloupé a někdy ve mě film zanechá opravdu silný dojem. Tady mi k tomu silnému dojmu bylo ještě velmi těžko. Ne zdravotně, ale u srdce. Takové případy jsou sice vyjímečné, ale o to na člověka víc zapůsobí, když je vidí ve filmu, nebo si o nich přečte v novinách. Doufám, že tenhle byl můj poslední v životě. To bych si opravdu moc přál.(1.12.2014)

 • eLeR
  *****

  Hlavne nenápadne ... veľmi dobre natočené.(3.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace