Ahoj! Jak se máš?

Tudor Reu

Masky:

Dana Roseanu
  • bassator

46th KVIFF 2011 - VARIETY´S TEN EURO DIRECTORS TO WATCH - Deset evropských režisérů očima Variety (Buna! Ce faci? / HELLO! HOW ARE YOU? / Ahoj! Jak se máš?)(20.8.2011)

Velké zklamání, rozhodně by jsem neřekla, že jde o neobyčejně duchaplný příběh. Neviděla jsem nic, co by se nedalo dopředu odhadnou. Film postrádal silnou atmosféru, příběh, herecké výkony...nebylo tam nic, co by se mě dotklo a oslovilo mě. Dialogy jako klišé, rozpad dlouholetého soužití podle šablony a obrazové kompozice bez mého povšimnutí.(4.7.2011)

Víc komedie než-li drama, romantická komedie dalo by se říct, ale vkusná.(12.2.2015)

• StarsFan

Čekala jsem, že se zasměju, dojmu nebo alespoň budu příjemně bavit. Místo toho jsem sledovala nepříliš originální a nepříliš zábavný film bez nějaké rozvíjející se dějové linky (postavy si hodinu a půl prakticky jen chatují), který nemá ani atmosféru, ani styl. Velmi lehce zapomenutelné. [MFF Karlovy Vary 2011](6.7.2011)

Upřímně jsem čekal víc. Hlavně jsem doufal, že se trošku zasměju, ale u Buna! Ce faci tohle nehrozí. Hodně lidi ve Varech řikalo, že tohle je film ze života, ale musím nesouhlasit. Že se něco takového v reálném životě stane je asi taková pravděpodobnost, že Janoušek náhodou má 4 stejné SPZ.(22.6.2012)

• - „Nápad vznikol vtedy, keď sme premýšľali, čo by si dvaja protagonisti napísali ako prvé počas četovania na internete. Ahoj! Ako sa máš?, to znelo asi najlepšie. A keď sme potom v roku 2010 mali prvú projekciu na Transylvánskom medzinárodnom filmovom festivale, dali sme urobiť tričká s týmto názvom a ľudia z nich boli unesení," vyhlásil Alex Maftei. (Sufferer)