poster

Ahoj! Jak se máš?

 • Rumunsko

  Buna! Ce faci?

 • Slovensko

  Ahoj! Ako sa máš?

 • USA

  Hello! How Are You?

Drama / Komedie

Rumunsko / Španělsko / Itálie, 2010, 105 min

Režie:

Alex Maftei

Producenti:

Tudor Reu

Masky:

Dana Roseanu
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  ***

  Upřímně jsem čekal víc. Hlavně jsem doufal, že se trošku zasměju, ale u Buna! Ce faci tohle nehrozí. Hodně lidi ve Varech řikalo, že tohle je film ze života, ale musím nesouhlasit. Že se něco takového v reálném životě stane je asi taková pravděpodobnost, že Janoušek náhodou má 4 stejné SPZ.(22.6.2012)

 • jefff
  ****

  Komedie francouzského typu, která je lepší jak většina francouzských komedií posledních let. Milé, skutečné, uvěřitelné a bylo fajn, že Maftei netlačil film někam do depresivních vod, tím by přišel o punc originality. Skvělé!(19.5.2012)

 • Pepinec
  ****

  Ahoj! Jak se máš? - Mám se skvěle, právě jsem viděl parádní film. - O čem byl? - O opravdovosti života. - Myslíš tím to, že ne všechno je na Světě tak dokonale uhlazené, a že ne všichni na Světě jsou tak dokonale krásní, jak to vídáme ve filmech zpoza velké louže? - Ano, přesně tak to myslím. Kdo tvrdí, že je tenhle film nezajímavý, nudný nebo snad ošklivý, se možná jen snaží oblafnout sám sebe a svoje vlastní žití. - Takových lidí je hodně, kterým se nelíbí, když jim někdo předhodí něco, co není jen k smíchu. - Přesto ale i tenhle film je humorný a plný pozitivní energie, stačí se mu jen otevřít a přiznat si, že spoustu z toho všeho známe sami moc dobře. - A myslíš, že se lidé chtějí dívat na to, jací skutečně jsou? Nechtějí vidět spíš to, jací touží být? - Asi máš pravdu. Před odrazem zrcadla zavíráme oči a představujeme si něco jiného. Jenže jenom proto není zrcadlo špatné a zlé. - Díky za hezké povídání, měj se hezky. - Ty také. A nezapomeň, že mít se hezky neznamená jen hezky vypadat nebo mít jen samé hezké věci.(24.5.2012)

 • bassator

  46th KVIFF 2011 - VARIETY´S TEN EURO DIRECTORS TO WATCH - Deset evropských režisérů očima Variety (Buna! Ce faci? / HELLO! HOW ARE YOU? / Ahoj! Jak se máš?)(20.8.2011)

 • troufalka
  ***

  Víc komedie než-li drama, romantická komedie dalo by se říct, ale vkusná.(12.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace