Ahoj! Jak se máš?

Alex Maftei

Tudor Reu

Masky:

Dana Roseanu

Film se nessnaží ani o humor ani o romantiku za každou cenu. Staví na zábavných situacích, realistických dialozích a přirozenosti. Zápletka je sice značně prošoupaná, ale nenudí a dokázala ve mě vyvolávat pozitivní pocity.(22.9.2014)

Víc komedie než-li drama, romantická komedie dalo by se říct, ale vkusná.(12.2.2015)

• bassator

46th KVIFF 2011 - VARIETY´S TEN EURO DIRECTORS TO WATCH - Deset evropských režisérů očima Variety (Buna! Ce faci? / HELLO! HOW ARE YOU? / Ahoj! Jak se máš?)(20.8.2011)

Komedie francouzského typu, která je lepší jak většina francouzských komedií posledních let. Milé, skutečné, uvěřitelné a bylo fajn, že Maftei netlačil film někam do depresivních vod, tím by přišel o punc originality. Skvělé!(19.5.2012)

Byl jsem zvědavý na současnou rumunskou produkci a tenhle vzorek mě potěšil. Jednak si nic nedělá z toho, že se sem tam objeví prso nebo zadek a druhak nešpekuluje s obrazem, filtry a tak. Příběh samotný je banální, ale o to pochopitelnější a přístupnější divákovi. Figurují zde vlastně dva vypravěči a zejména Vladimírův pohled na svět je super. Závěr taky potěšil, takže se nakonec hodnocení vyšroubovalo na slabší 4*.(23.11.2014)