poster

The To Do List

 • Slovensko

  Ako na to

Komedie / Romantický

USA, 2013, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dO_od
  odpad!

  // Vypnul jsem to po 15 minutách, je to bohužel dobře obsazená ale neskutečně nechutná a stupidní sračka.(10.11.2013)

 • Marqta
  *

  Jedno klišé za druhým, ale občas jsem se zasmála.(1.12.2013)

 • juta
  ***

  Nezkušená děvčica štrógluje listama od stromglů, aby vypsala všeco, co nikedy nefachčila, než bude valit do hokny, jako třebas hopnout do regála s nesymfonickým řízkem, se kterým by provozovala šaška v manéži bez Bolka Polívky, pak vyzkúšať rukodílo, prstoklad a kdoví co ješťa. Měla to pěkně vygómané. Mozkovčica zažije fešné noci s několika kohúty. Jenže já už na takové filmy zrovna nejsem, je to spíše pro mladší a navíc tu Mae nehraje, takže jsem byl docela zklamaný. Tož povalím dom. Zdar jak sviňa!(13.9.2014)

 • becki_tu
  **

  Na podobně ujetých komediích zamrzí nejvíce to, že ty nejlepší a nejvtipnější postavy mají paradoxně nejméně prostoru. Ať už je to táta Brandy v podání Clarka Gregga, Rachel Bilson coby sestra Brandy nebo minirole Donalda "Treye" Glovera či Christophera "Motherfuckera" Mintz-Plasseho. Většina vtipných scén je totiž spojeny s těmito postavami, zbytek je většinou přehlídka žánrových klišé a trapných pokusů o sexistický humor, které dávají vzpomenout na ty slabší díly ze série Prci, Prci, Prcičky. 50%(26.12.2013)

 • IQ Tiqe
  **

  Dalši pokus o teenage komedii s černobílým scénářem. Ale líbila se mi hláška „I want you off my house and out of my daughter“.(4.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace