The To Do List

Ako na to

Komedie / Romantický

USA, 2013, 104 min

• dO_od

// Vypnul jsem to po 15 minutách, je to bohužel dobře obsazená ale neskutečně nechutná a stupidní sračka.(10.11.2013)

• Marqta

Jedno klišé za druhým, ale občas jsem se zasmála.(1.12.2013)

Nezkušená děvčica štrógluje listama od stromglů, aby vypsala všeco, co nikedy nefachčila, než bude valit do hokny, jako třebas hopnout do regála s nesymfonickým řízkem, se kterým by provozovala šaška v manéži bez Bolka Polívky, pak vyzkúšať rukodílo, prstoklad a kdoví co ješťa. Měla to pěkně vygómané. Mozkovčica zažije fešné noci s několika kohúty. Jenže já už na takové filmy zrovna nejsem, je to spíše pro mladší a navíc tu Mae nehraje, takže jsem byl docela zklamaný. Tož povalím dom. Zdar jak sviňa!(13.9.2014)

• becki_tu

Na podobně ujetých komediích zamrzí nejvíce to, že ty nejlepší a nejvtipnější postavy mají paradoxně nejméně prostoru. Ať už je to táta Brandy v podání Clarka Gregga, Rachel Bilson coby sestra Brandy nebo minirole Donalda "Treye" Glovera či Christophera "Motherfuckera" Mintz-Plasseho. Většina vtipných scén je totiž spojeny s těmito postavami, zbytek je většinou přehlídka žánrových klišé a trapných pokusů o sexistický humor, které dávají vzpomenout na ty slabší díly ze série Prci, Prci, Prcičky. 50%(26.12.2013)

• IQ Tiqe

Dalši pokus o teenage komedii s černobílým scénářem. Ale líbila se mi hláška „I want you off my house and out of my daughter“.(4.9.2014)