poster

Pařmeni

 • Austrálie

  Few Best Men, A

 • SK název

  Bláznivá jazda

Komedie

Austrálie / Velká Británie, 2011, 97 min

Komentáře uživatelů k filmu (141)

 • POMO
  ***

  Neoriginálna, ale svieža a stále zábavná jazda s dobrým hereckým zoskupením. Množstvo fórov, od infantilných a tých "nasilu", až po dospelejšie (v porovnaní s Prcičkami) či skryté na pozadí. Všetko je tu na správnom mieste a svoj účel nezáväzne pobaviť to plní. Tri a pol.(14.6.2012)

 • Marigold
  **

  Pařba ve Vegas má lva, Pařmeni berana. A vo tom to je.(17.6.2012)

 • Fr
  **

  ,,DOBŘE, CHLAPI, PLÁN JE TAKOVEJ. ZA PRVÝ: DOSTANEME TU OVCI ZPÁTKY DO KOTCE. ZA DRUHÝ: ZBAVÍME SE TĚCH DROG. A ZA TŘETÍ: PŮJDETE ZPĚT NA PÁRTY, KDE SE BUDETE CHOVAT JAKO NORMÁLNÍ LIDSKÝ BYTOSTI!“... /// Velká svatba pro osoby na rozhraní puberty. S tou pro lidi na rozhraní ,,smrti“ si ovšem nemaj co závidět. Přátelé v domě nevěstiných rodičů – nebo spíš kámoši s debilníma nápadama, kteří se snažej … chtěl jsem napsat pobavit, ale to je kokotina. Spíš se mažou fekáliema, možnou vtipnou situaci ztrapněj a normálního chlapskýho vtipu se nedočkám. Je to spíš lehce trapný, asi jako svatba. A že to končí romanticky? ,,KDE MÁM KURVA SVŮJ KOKAIN!“ – jo, to mě pobavilo! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu vidět nejtrapnější přípitek v dějinách svatebních přípitků. 2.) Chystám se kámošovi na svatbu a CHCU tam bejt za kreténa. 3.) Thx za titule ,,Misantrop“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(24.8.2013)

 • Zeck
  ***

  Film, který jste už několikrát viděli ještě předtím než si ho poprvé zapnete. Největší problém je v tom, že většina kvalitnějších scén se už prostě někde objevila (bohužel jsou VŠECHNY už v traileru) a vy tak jenom můžete posuzovat, zda tato varianta scény na jedno brdo byla lepší, nebo to v těch Prcičkách, Pařbě ve Vegas nebo v Horší než smrt, zvládli lépe. Zde je navíc patrný britský styl, který je většinou pomalejší a rozvleklejší, takže většina "šílených" scén trvá déle než by bylo "vtipno" a díky zbytečně nastavovaným dialogům tak trochu ztrácí na údernosti. Přesto mě film v rámci mezí bavil, díky kratší délce celkem ocejpal a herecký projev Xaviera Samuela mě začíná bavit. 60%(3.6.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Pro mne je nepředstavitelné, že bych se vyrazil ženit na odvrácenou stranu zeměkoule a nevěděl nic o rodině své nastávající. Zamilovanému Davidovi to však nečiní problém, takže na svatební párty australského parlamentu vyrazil i s trojicí kamarádů, kteří by byli divní i na zcela běžném obřadu homosexuálů. Rozhodně jsem se přitom neplácal nadšením do kolen, nekontrolovaně jsem nehýkal a ani jsem neslintal radostí, ale pořád se něco lehce bláznivého dělo, takže to byl celkem příjemně strávený čas.(25.4.2013)

 • EvilPhoEniX
  **

  Já ten Britský Humor.. Zkratka Nesnáším.. Parodie na Las Vegas.. je ohraná, Pořád Dokola.. A tady jsem se vážně Nudil.! Minimum Vtipných Momentů.. Rychle ztácející se Titulky.. Herci Minimum Sympatii.. Né tohle Zkrátka ne!(25.7.2012)

 • Le_Chuck
  ***

  Pohoda, hlavne ak sa to dáva v skupine a s drinkami. Trailer presne napovie čo čakať, akurát to nieje tak nahusto. Olivia Newton-John je na svoj vek neskutočne krásna. 60%(2.1.2013)

 • bestlama
  ****

  Inu, Američani mají Prcičky, Britové Přizdisráče a Australané mají Pařmeny. Né, že by film nebyl originální, on vůbec není, ale dokázal poměrně pobavit na úrovni a i přes občasný trapný humor kterého se nám servíruje hlavně v televizních zprávách, tak se na film dalo nadprůměrně koukat. Nové ksichty, nová menší zápletka, 4 morgoši, sjetá matka a inspirace na zkažení kámošovi svatby!(17.8.2012)

 • PinokKio
  ***

  I angličani umí pařit .. a místo do Vegas (kam se jeli před svatbou pobavit jiní herci v jiném filmu) to jeli odsvědčit nebo spíše pokazit kamarádovi až k protinožcům. No a jak to dopadá, když se do filmových ingrediencí přimíchá troška buranství, pár šprcek plných koksu a jedna ovce v tangách se můžete přesvědčit i vy. Nejlépe s vypnutým mozkem.(1.6.2012)

 • Xmilden
  ***

  Na Hangover přišla odpověď od Protinožců. Místy trošku trapná záležitost, která ukrývá několik povedených zápichů. Všemu kraluje samozřejmě beran, jenž nedopatřením spořádá několik balíčků kokainu zrovna v době kdy si pro ně jede jejich právoplatný majitel.... Jak tohle dopadne to si asi každý umí představit.(29.6.2012)

 • playboxguest
  **

  Relativně (do)koukatelná jednorázovka, co vyšumí rychle z hlavy, stejně jako účast Elizabeth Debicki, která je tady na rozdíl od golfistky z Great Gatsbyho stejně nevýrazná jako obsažený humor. 50%(29.8.2013)

 • Pilda17
  ***

  Úsměvná komedie na ohrané téma, nijak zvlášť neoslní, ale také vůbec neurazí.. 6/10 = 60%(30.6.2012)

 • teutates
  **

  Tak každopádně někde jinde než jakýsi fekální Přizdisráči, který mi pořádně zvedli adrenalin. Není to nic extra, no pořád v rámci norem slušný slabší průměr v daném žánru. Samozřejmě nejsem na slovo vzatý odborník, abych mohl tady pouštět takové vyhlášení, avšak stravitelné to bezesporu bylo. 3/10(17.6.2012)

 • IQ Tiqe
  **

  Rukopis tvůrců Death at the Funeral je znát, ale co fungovalo tam, tady selhává, protože jsem měl dost brzy chuť nakopat Davidovo "kámoše" do prdele. Aspoň že nešlo o nevkus. Popravé jsem se zasmál při proslovu někde za půlkou. Dávám podprůměrné hodnocení, protože věřím, že se na film mrknu ještě jednou a třeba budu mít jinou náladu a třeba mě chytne, moc k tomu nechybí, ale výsledý dojem je propastný. Trochu tomu napomáhají poněkud suché titulky. # "...and doesn't Barbara look stunning..." # příběh 4 | hudba 6 | humor 4 | akce 2 | napětí 1 | pustil bych si znovu 5(1.6.2012)

 • Pepinec
  ***

  To jsme si takhle v jeden prázdninový podvečer vyjeli na kole do svitavského kina. Nástrahami křížících se cyklotras a kamiony prošpikovaných silnic jsme se statečně probili až do okresního města, dech obohatili odérem česnekové polévky a neomylně si to zamířili do prostor tamního kulturního centra. Jaká to náhoda, že zrovinka Pařmeni byli z celého prázdninového filmového menu nejlevnějším trhákem, a tak jsme za osmdesát žetonů vysolených u pokladny záhy vyfasovali vstupenku do zrekonstruovaného svatostánku. U vchodu štramák důchodového věku v obleku, uvnitř pak barevná opona, velká světla, podlaha potažená kobercem, a především polstrované měkoučké sedačky, do nichž naše propocené zadnice zapadly jako mraky za obzor. Už si přesně nevzpomínám, co jsme od Pařmenů očekávali, ale když se spustil dabovaný slepenec snad všech teenagerovských komedií, jaké kdy spatřily světlo světa, navíc s ovcí v hlavní roli, s vděkem jsme jako cenu útěchy přijali zlevněnou čokoládu z Tesca. Několik scén sice bylo tak vtipných, že hrozilo promočení oněch polstrovaných sedaček, většina gagů však nesla punc předvídatelnosti, obehrání a tudíž vyšuměla do ztracena. Do ztracena také upadly závěrečné titulky, které nám léty protřelý promítač uťal v domnění, že jsme na jejich polstrovaných sedačkách usnuli. Paní manželka nám pak následně div ne uťala i velice mužný proud na záchodcích, a se slovy "počkej, ještě šli chčit na hajzlik" společně zavřeli kino takovým fofrem, že jsem ani nestihl řádně vyklepat. Vyklepání tak přišlo až při zpáteční cestě, na níž padající chlad, setmění a s ním spojené bloudění po lesních hvozdech způsobilo, že jsem byl vyklepaný ještě druhý den ráno. Co k tomuto zájezdu dodat? Vnímavý čtenář se jistě dovtípí, že moje tři hvězdy nenáleží ani tak filmu samotnému, jako spíš cestovní kanceláři Pepinec, =woody= & Lenka, bez níž by se vyčpělí Pařmeni stali chybnou volbou v nabitém letním harmonogramu.(21.7.2012)

 • Kamca_
  ****

  Výborná komedie, u které jsem se hodně bavila. A hlavně Kris Marshall mě prostě zase dostal. Tohle je už třetí film, co jsem s ním viděla a skvělý. 80%.(9.8.2013)

 • Terva
  *

  Opak filmů Horší než smrt. Tentokrát ze svatby a v Austrálii. Stokrát viděné vtipy, stokrát slyšené hlášky. Parta podivných individuí dělá ze svatby frašku. Strašný. Nesmál jsem se.(4.6.2012)

 • Dzeyna
  ****

  Myslím, že super komedie, která není pouze o večírku na rozloučenou, ale o tom všem co se děje potom. Já jsem se bavila, hlavně když přišel na scénu Ramsey - ovce a kokain, jelikož některé herecké výkony byli vážně skvělé a tím myslím například Olivii Newton-John, ta byla naprosto nepřekonatelná. Sice bych tam nedala takového "metrouše" jako je Xavier Samuel, ale to je můj osobní názor. Nepřišlo mi, že by byl ve věku, kdy by se měl ženit. Uznávám, vyskytuje se zde spousta kvalitních vtipných scének, o které není nouze. Vážně je to tady na čsfd podhodnocené. Takže britský humor + alkohol a kokain = super komedie!(5.6.2012)

 • O.Peta
  *

  Ne, prostě ne, tenhle humor ovládají Amíci. Od Britů jsem zvyklý na inteligentní humor, i když tady je z velké části zastoupena i Austrálie. Tak jako tak jsou herci špatně vybraní, totálně nesympatičtí. Prezentace převzatých vtipů by mi nevadila, ale tahle banda je prodat neumí nebo je podá naprosto trapně. V komediích tohoto stylu jsou Pařmeni to nejhorší, s čím jsem se setkal.(9.6.2012)

 • Kryton
  ***

  Britská verze všech těch možných uřvaných filmů o svatbě nejlepšího kámoše a pařbě na této pro ně ohavné party. Britové (a Australané) dokázali, že to jde i bez fekálií a trapnosti. Pařmeni mají sympatické obsazení, několik vtipných scén a rozhodně vám na konci nebude zle, tedy pokud se nezpijete jako tato čtyřka. Mimochodem a pak, že beran není sexy!(29.8.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8