Pařmeni

Few Best Men, A

Bláznivá jazda

Komedie

Austrálie / Velká Británie, 2011, 97 min

Myslím, že super komedie, která není pouze o večírku na rozloučenou, ale o tom všem co se děje potom. Já jsem se bavila, hlavně když přišel na scénu Ramsey - ovce a kokain, jelikož některé herecké výkony byli vážně skvělé a tím myslím například Olivii Newton-John, ta byla naprosto nepřekonatelná. Sice bych tam nedala takového "metrouše" jako je Xavier Samuel, ale to je můj osobní názor. Nepřišlo mi, že by byl ve věku, kdy by se měl ženit. Uznávám, vyskytuje se zde spousta kvalitních vtipných scének, o které není nouze. Vážně je to tady na čsfd podhodnocené. Takže britský humor + alkohol a kokain = super komedie!(5.6.2012)

• Driss

Když jsem k filmu usedal, čekal jsem míň a přišlo víc. Přes fakt, že v rámci žánru jde o čistý nadprůměr, tři hvězdičky by se mi dávaly jen velmi těžko. Proč? Jednoduše mě banda anglických vypařenců, která se bojí skoků z pubertální dětinskosti do nepříjemné dospělosti, neoslovila a až na přeměnu berana v beranici a epizodku s "Machete" dealerem mě teenage-komedie, jenž je kupodivu nevhodná pro svou cílovou skupinu, nepobavila.(7.8.2012)

80 minút je to parádna komédia, s kopou skvelých fórikov, baranom, drogami a knírkami. Na konci sa to síce trochu pokazí tými klasickými kecami o rodine a priateľoch, ale dojem zanechala. 3 z 5(22.2.2014)

• - Pozornému divákovi určite neujde, že pôvodný, anglický názov filmu pripomína snímku A Few Good Men (1992), no podľa tvorcov to nebol úmysel, iba náhoda. (m.a.t.o.)

• - Olivia Newton-John (Barbara) sa podieľala na filme i ako spoluautorka hudby. (m.a.t.o.)