Pařmeni

Austrálie / Velká Británie, 2011, 97 min

Stephan Elliott

Dean Craig

Guy Gross

Od tvůrců Death at funeral jsem čekal trošku víc, ale i tak jsem docela spokojený. Škoda jen, že film nabírá tempo v půlce a nemá nějaký absolutní vrchol, který by mu slušel. Herecky se nedá nic vytknout, je pravda že jsem se trošku obával účasti Olivie Newton-John, ale mám dojem, že tahle hvězdná návštěva filmu prospěla. 65%(2.1.2013)

• Driss

Když jsem k filmu usedal, čekal jsem míň a přišlo víc. Přes fakt, že v rámci žánru jde o čistý nadprůměr, tři hvězdičky by se mi dávaly jen velmi těžko. Proč? Jednoduše mě banda anglických vypařenců, která se bojí skoků z pubertální dětinskosti do nepříjemné dospělosti, neoslovila a až na přeměnu berana v beranici a epizodku s "Machete" dealerem mě teenage-komedie, jenž je kupodivu nevhodná pro svou cílovou skupinu, nepobavila.(7.8.2012)

Briti vo stvorici v australii po opici.(4.2.2013)

Na Hangover přišla odpověď od Protinožců. Místy trošku trapná záležitost, která ukrývá několik povedených zápichů. Všemu kraluje samozřejmě beran, jenž nedopatřením spořádá několik balíčků kokainu zrovna v době kdy si pro ně jede jejich právoplatný majitel.... Jak tohle dopadne to si asi každý umí představit.(29.6.2012)

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) "Tak abychom si to vyjasnili.. Já nebudu strkat ovci ruku do prdele !! ;)" Bez nějakých vytáček přiznávám, že jsem se těšil, jak dopadl "Australian Job", do něhož zřejmě Stephan Elliott se svými kumpány vykradli co se dalo, nemám na mysli jen Hangover, a snažili se to udržet pohromadě pomocí milovaného suchého britského humoru a australského šarmu v jeho nejčistší bizarní formě.. Samotný příběh se nám maličko obměnil, ženich osiřel, a jeho jedinou rodinu tak tvoří čtyřlístek podařených kamarádů, přičemž "tlustého Ježíše Galifianakise" tu máme vlastně rovnou 4x, byť Zach je opravdu jen jeden, a to už samo zavání fiaskem.. Navíc jste ošizeni o samotnou rozlučku, a tak víceméně jen čekáte, kdy začne obřad, neděje se nic zajímavého, vtip aby jeden pohledal, nudíte se, počítáte déja vu a přemýšlíte, kde jste jen tu či onu scénku už viděli.. Ale chyba lávky, brzy přijde nečekaný zvrat..;) Najednou se totiž na scéně objevuje beran Ramsey, na lva pravděpodobně už nezbyly peníze, David a Mia doklopýtají do manželství a Elliotův nejnovější film začíná nabírat na obrátkách.. A když pomádová tchyně Olivia Newton-John, kterou jsem opravdu dlouho v žádném filmu neviděl, a tak tu miniroličku opravdu oceňuji, smrkne ty dvě lajny koksu naberou Pařmeni už takovou rychlost a grády, že máte pocit, že se smíchy počůráte a zastavíte až při nárazu do zdi.. Mimochodem jako po nárazu do zdi na mě působí i ona moudrá hlava distributorská, tradičně prznící filmové názvy.. Takže výsledek ?? Hangover > A Few Best Men > Hangover Part II (11.7.2013)