poster

Pařmeni

 • Austrálie

  Few Best Men, A

 • Slovensko

  Bláznivá jazda

Komedie

Austrálie / Velká Británie, 2011, 97 min

Režie:

Stephan Elliott

Scénář:

Dean Craig

Hudba:

Guy Gross
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VasaX
  **

  Tisíckrát proprané, poměrně zábavné, ale převážně do trapného stylu. Herecké výkony nenalezeny. Konec hlášení.(1.2.2016)

 • Quisp
  ***

  Chudší a utahanější bratříček Pařby ve Vegas je možná nálepka povrchní, Pařmeni si ji ale do posledního vtipu zaslouží. Humory se vrší bez ladu a skladu propojeny chatrným příběhem, který beztak nemá sebemenší smysl. Prostě je svatba a hlavní hrdina má za kamarády burany, kteří strkají beranům ruku do řiti, popřípadě močí před svatebčany do lahve od šampaňského. Do jednoho nejsou příliš sympaťáci, takže nebohému divákovi tak ke štěstí musí stačit několik celkem podařených scén a jeden feťák s dobrým srdcem. Nic víc, nic míň.(12.6.2012)

 • Marigold
  **

  Pařba ve Vegas má lva, Pařmeni berana. A vo tom to je.(17.6.2012)

 • O.Peta
  *

  Ne, prostě ne, tenhle humor ovládají Amíci. Od Britů jsem zvyklý na inteligentní humor, i když tady je z velké části zastoupena i Austrálie. Tak jako tak jsou herci špatně vybraní, totálně nesympatičtí. Prezentace převzatých vtipů by mi nevadila, ale tahle banda je prodat neumí nebo je podá naprosto trapně. V komediích tohoto stylu jsou Pařmeni to nejhorší, s čím jsem se setkal.(9.6.2012)

 • ..Lucas..
  ****

  Potřeboval jsem nějakou bláznivou komedii a A Few Best Man je přesně to, co jsem chtěl. Xavier Samuel má na to utáhnout celý film a spolu s ním i jeho kolegové Kris Marshall a Kevin Bishop, které znám i z dřívějška. K tomu ještě zfetovaná Olivia Newton-John a opět vtipně dementní Rebel Wilson, co víc si přát.(2.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace