poster

Pařmeni

 • Austrálie

  Few Best Men, A

 • SK název

  Bláznivá jazda

Komedie

Austrálie / Velká Británie, 2011, 97 min

Režie:

Stephan Elliott

Scénář:

Dean Craig

Hudba:

Guy Gross
 • Kryton
  ***

  Britská verze všech těch možných uřvaných filmů o svatbě nejlepšího kámoše a pařbě na této pro ně ohavné party. Britové (a Australané) dokázali, že to jde i bez fekálií a trapnosti. Pařmeni mají sympatické obsazení, několik vtipných scén a rozhodně vám na konci nebude zle, tedy pokud se nezpijete jako tato čtyřka. Mimochodem a pak, že beran není sexy!(29.8.2012)

 • Quisp
  ***

  Chudší a utahanější bratříček Pařby ve Vegas je možná nálepka povrchní, Pařmeni si ji ale do posledního vtipu zaslouží. Humory se vrší bez ladu a skladu propojeny chatrným příběhem, který beztak nemá sebemenší smysl. Prostě je svatba a hlavní hrdina má za kamarády burany, kteří strkají beranům ruku do řiti, popřípadě močí před svatebčany do lahve od šampaňského. Do jednoho nejsou příliš sympaťáci, takže nebohému divákovi tak ke štěstí musí stačit několik celkem podařených scén a jeden feťák s dobrým srdcem. Nic víc, nic míň.(12.6.2012)

 • Johnny.ARN
  ***

  80 minút je to parádna komédia, s kopou skvelých fórikov, baranom, drogami a knírkami. Na konci sa to síce trochu pokazí tými klasickými kecami o rodine a priateľoch, ale dojem zanechala. 3 z 5(22.2.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Olivia Newton-John (Barbara) sa podieľala na filme i ako spoluautorka hudby. (m.a.t.o.)

 • - Pozornému divákovi určite neujde, že pôvodný, anglický názov filmu pripomína snímku A Few Good Men (1992), no podľa tvorcov to nebol úmysel, iba náhoda. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace