Pařmeni

Bláznivá jazda

Komedie

Austrálie / Velká Británie, 2011, 97 min

• IQ Tiqe

Rukopis tvůrců Death at the Funeral je znát, ale co fungovalo tam, tady selhává, protože jsem měl dost brzy chuť nakopat Davidovo "kámoše" do prdele. Aspoň že nešlo o nevkus. Popravé jsem se zasmál při proslovu někde za půlkou. Dávám podprůměrné hodnocení, protože věřím, že se na film mrknu ještě jednou a třeba budu mít jinou náladu a třeba mě chytne, moc k tomu nechybí, ale výsledý dojem je propastný. Trochu tomu napomáhají poněkud suché titulky. # "...and doesn't Barbara look stunning..." # příběh 4 | hudba 6 | humor 4 | akce 2 | napětí 1 | pustil bych si znovu 5(1.6.2012)

Cim dal casteji mam pocit, ze mi nekdo maze hodnoceni a komentare u starsich snimku... tohle jsem videla pred lety myslim v letadle a i kdyz to bylo chvilema trapny, tak jsem se nasmala:)(28.3.2016)

Od tvůrců Death at funeral jsem čekal trošku víc, ale i tak jsem docela spokojený. Škoda jen, že film nabírá tempo v půlce a nemá nějaký absolutní vrchol, který by mu slušel. Herecky se nedá nic vytknout, je pravda že jsem se trošku obával účasti Olivie Newton-John, ale mám dojem, že tahle hvězdná návštěva filmu prospěla. 65%(2.1.2013)

• - Pozornému divákovi určite neujde, že pôvodný, anglický názov filmu pripomína snímku A Few Good Men (1992), no podľa tvorcov to nebol úmysel, iba náhoda. (m.a.t.o.)

• - Olivia Newton-John (Barbara) sa podieľala na filme i ako spoluautorka hudby. (m.a.t.o.)