Pařmeni

Austrálie / Velká Británie, 2011, 97 min

Stephan Elliott

Dean Craig

Guy Gross

Neoriginálna, ale svieža a stále zábavná jazda s dobrým hereckým zoskupením. Množstvo fórov, od infantilných a tých "nasilu", až po dospelejšie (v porovnaní s Prcičkami) či skryté na pozadí. Všetko je tu na správnom mieste a svoj účel nezáväzne pobaviť to plní. Tri a pol.(14.6.2012)

• EvilPhoEniX

Já ten Britský Humor.. Zkratka Nesnáším.. Parodie na Las Vegas.. je ohraná, Pořád Dokola.. A tady jsem se vážně Nudil.! Minimum Vtipných Momentů.. Rychle ztácející se Titulky.. Herci Minimum Sympatii.. Né tohle Zkrátka ne!(25.7.2012)

I angličani umí pařit .. a místo do Vegas (kam se jeli před svatbou pobavit jiní herci v jiném filmu) to jeli odsvědčit nebo spíše pokazit kamarádovi až k protinožcům. No a jak to dopadá, když se do filmových ingrediencí přimíchá troška buranství, pár šprcek plných koksu a jedna ovce v tangách se můžete přesvědčit i vy. Nejlépe s vypnutým mozkem.(1.6.2012)

Briti vo stvorici v australii po opici.(4.2.2013)

Nabízí se srovnání, ale britové nejsou tak vtípní, když se opijou.(2.6.2012)

• - Pozornému divákovi určite neujde, že pôvodný, anglický názov filmu pripomína snímku A Few Good Men (1992), no podľa tvorcov to nebol úmysel, iba náhoda. (m.a.t.o.)

• - Olivia Newton-John (Barbara) sa podieľala na filme i ako spoluautorka hudby. (m.a.t.o.)