poster

Pařmeni

 • Austrálie

  Few Best Men, A

 • Velká Británie

  Few Best Men, A

 • Slovensko

  Bláznivá jazda

Komedie

Austrálie / Velká Británie, 2011, 97 min

Režie:

Stephan Elliott

Scénář:

Dean Craig

Hudba:

Guy Gross
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pilda17
  ***

  Úsměvná komedie na ohrané téma, nijak zvlášť neoslní, ale také vůbec neurazí.. 6/10 = 60%(30.6.2012)

 • kinghome
  ****

  Tohle rozhodně neni Hangover!!! Ten kdo tohle píše nejspíš viděl jiný film. Tohle se spíše podobá filmu horší než smrt. Ale to nemění nic na tom, že jsem se u toho bavil a některý hlášky neměli chybu. Skvělá letní komedie. 80%(26.6.2012)

 • Quisp
  ***

  Chudší a utahanější bratříček Pařby ve Vegas je možná nálepka povrchní, Pařmeni si ji ale do posledního vtipu zaslouží. Humory se vrší bez ladu a skladu propojeny chatrným příběhem, který beztak nemá sebemenší smysl. Prostě je svatba a hlavní hrdina má za kamarády burany, kteří strkají beranům ruku do řiti, popřípadě močí před svatebčany do lahve od šampaňského. Do jednoho nejsou příliš sympaťáci, takže nebohému divákovi tak ke štěstí musí stačit několik celkem podařených scén a jeden feťák s dobrým srdcem. Nic víc, nic míň.(12.6.2012)

 • Driss
  **

  Když jsem k filmu usedal, čekal jsem míň a přišlo víc. Přes fakt, že v rámci žánru jde o čistý nadprůměr, tři hvězdičky by se mi dávaly jen velmi těžko. Proč? Jednoduše mě banda anglických vypařenců, která se bojí skoků z pubertální dětinskosti do nepříjemné dospělosti, neoslovila a až na přeměnu berana v beranici a epizodku s "Machete" dealerem mě teenage-komedie, jenž je kupodivu nevhodná pro svou cílovou skupinu, nepobavila.(7.8.2012)

 • Morholt
  ****

  Tak trošku mi to připomínalo Horší než smrt, jen se tentokrát nejednalo o pohřeb, ale o svatbu. Středobodem všeho byl beran, okolo kterého se střídaly víc než povedené situační scénky s těmi průměrnými. Potěší Olivia Newton-John jako MCBP. Tu bych nepoznal. Britové opět nezklamali. 80%(1.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace