poster

Výletníci (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2011, 22 min

Režie:

Pavel Dragoun

Zvuk:

Jan Kacián
(další profese)
 • MikeCool
  **

  TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 60% (3*) |(24.10.2013)

 • MartinezZ
  odpad!

  Nevím, kolik dílů už bylo, poprvé jsem se k 'Výletníkům' přichomítl při dílu o Špindlerově mlýnu. A řeknu vám - KURVA, CO TO BYLO??? Tohle se dává na ČT1 a ne někdy ve dvě ráno na ČT2 a ještě jen na odumírajících analogových kanálech, aby k tomu mělo přístup co nejméně lidí? Platí si to dva moderátoři/idioti doufám z vlastní kapsy!!! Pořad o naprostém HOVNU. Promiňte mi expresivní výrazy, ale to, čeho jsem byl svědkem během několika málo minut (ano, nedokoukal jsem), mi vyrazilo dech. O nějakém cestování nebo povídání o stezkách a zajímavostech na nich či okolí, nemůže být řeč. Všechno hloupě glosují dva pitomečci, co se snaží dělat naprosto tupou a trapnou zábavu, a tak se namísto informací o Špindlu dozvídáme o nutkání dostat do postele nějakou blonďatou nánu, která by prvního blba měla ukřižovat na Vrbatově mohyle a druhého blbla utopit v septiku pramene Labe. Z okolí uvidíme prd, zato záběrů na irelevantní a nepodstatné kretény je plno. Tfujtajxl. ~~~ Je mi jedno, jestli tohle byl jen náhodně blbý díl, a je mi jedno, jestli budou další, nahého Vojtěcha v prameni s hříbkem už nic nevyváží. ~~~ Zrušte ČT koncesionářské poplatky, klidně zaveďte reklamu, ať se ukáže, jestli se taky umí uživit sama. A pokud ne, ať krachne, nikomu to vadit nebude. Tohle by snad ani Prima nedala do vysílání!(24.7.2011)

 • Tom_Lachtan
  odpad!

  tohle nebylo vtipné byť jen na vteřinku(12.10.2012)

 • Rosalinda
  odpad!

  Neee, tak takhle ne, pánové, prosím vás. Vždyť to je něco otřesného. Copak se po českých luzích a hájích nedá cestovat civilně? Musí to být až takhle trapné? Já kdybych se pořadem chtěla nechat cestovatelsky nějak ovlivnit, tak rozhodně nepojedu na místa, kde se natáčelo. Asi bych měla strach, že tam potkám podobně rozvernou dvojici. Děkuji, nechci. A navíc už jsem na všech těch důmyslně vymyšlených místech, které vůbec nikdo nezná a proto je třeba s nimi veřejnost velevtipně seznámit, byla. Na tohle koukat, je víc než ztráta času, radši se podívám z okna, bude to zajímavější.(25.7.2011)

 • giovanni3
  *

  Dokumenty mapující naši vlast miluji a rád se na ně dívám, ale toto? To jak se tento pořad uvádí je naprostá katastrofa a vyloženě mne to odrazuje od dalšího sledování... naštěstí existuje dost kvalitních pořadů o naší zemi... Nebýt to moderování tak otřesné tak dám hodně hvězd, ale takto ne = pouze 1z5(31.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace