Výletníci (TV pořad)

Pavel Dragoun

Zvuk:

Jan Kacián
  • Crocuta

Nevím co chtěli autoři původně stvořit, ale výsledkem jejich snahy je paskvil, který o zajímavostech naší vlasti vypovídá naprosté hovno, zato jako prezentace křečovitého "humoru" vytvářeného za každou cenu dvojicí veřejnoprávních šašků je přímo náramný. Kam se hrabe Nova, tohle mohlo vzniknou opravdu jen pod křídly páně Janečka. Ale jednu výhodu to má - když se Svěcený pitvoří, alespoň nekomentuje sport...(29.8.2011)

• Kimon

Inu, šaškovat za každou cenu, to ti dva umí na jedničku. V jejich letech by mohli vystupovat již poněkud vyzráleji, co říkáš ČT jedničko? Takto mrhat prostředky veřejnoprávní televize, to chce jistě velkou míru odvahy a drzosti. Vojtěch s Petrem nemají na inteligentnější dialogy asi dostatek rozumu. Nebo jsou to pořád ještě jenom puberťáci?(3.8.2011)

Správně ujetý český cestopisný seriál, kdy sportovní komentátoři procházejí různá známá místa a na pozadí scének ukazují památky, kempy, muzea, atd. a zároveň přidají kolik daná atrakce stojí. No je to zajímavá alternativa tradičně udělaných dokumentů. No proč ne?(14.8.2011)

• Pepinec

Pány Vojtu a Petra mám rád. Ale díky jejich hereckému onanování se jim z pořadu jaksi vytratil smysl. Nehledě na to, že hrané scénky jsou v dnešní době snad už zakázané, ne?! A ještě jedna rada. V žádném případě nesledujte levý dolní roh obrazovky. To, co ti dva utratí za jeden víkend, za to bych já objel zeměkouli a za zbytek si koupil pár filmů v Levných knihách.(28.7.2011)

Dvojici Bernatský-Svěcený mám rád od uvádění rekordů, jejich humor mi sedí a princip pořadu jsem taky uvítal. Aspoň si český pecivál může zacestovat po své rodné zemi z pohodlí gauče.(14.7.2011)