Výletníci (TV pořad)

Pavel Dragoun

Zvuk:

Jan Kacián
  • MikeCool

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 60% (3*) |(24.10.2013)

• Enšpígl

Už z principu mám rád každý pořad věnující se toulání po naši zemi a že jich naše televize nabizí mraky --- celej jeden (Toulává kamera ), takže když jsem zmerčil tadyhle výletníky byl jsem nadšen, jenže. Nevadilo by mě humorný pojetí pořadu, ostatně kdo chodí s kamošema na výlety, určitě mě potvrdí, že humor číhá na každým kilometru. Co mě však přijde úplně trapné, že to jsou nahrané scénky, navíc v realu naprosto nerealné, nebo si z Vás snad někdo na Hluboký při prohlídce zapálil cigáro, pokud to teda vůbec je ještě humorné. No a pak, jako já nevím Hluboká, Český ráj, Špindlerův mlýn, to je mi teda cestovatelská invence a fantazie. To má jako lidi z toulavejma keckama ohromit ? A definitivní potvrzení toho, že tento pořad není pro mě byly ty ceny, za dva dny na Hluboké výletnici utratili včetně cen, které nebyly uvedeny (např. benzin, vstupný na golf, atd ) cca 6.000 , - Kč, jenom ubytování na jednu noc za 2.300 s dovětkem že je to levný, je hotový výsměch. Pro koho je ten pořad je určen ? Pro poslance ? Pro pana generálního ředitele ČT ? Kluci jsou mě sympatický, tak dám dvě, ale mám chuť tady vysypat odpad. Krásný tulácký pořad z Vaškem Žmolíkem Počesku dostal pěti minutovou stopáž a posléze byl zrušen a nahrazen tímhle ? ČT klesá stále hloubš. DODATEK : Po shlédnutí dalších dílů sypu odpad. Zapalování cigár v krásným zámku, osáhávání krápníků a z naprosto nulovou touhou něco objevit nebo poznat. Nikdy jsem na svých toulkách nepotkal lidi s takovou neúctou k přírodě, pamatkám a místním lidem jako předvádí tihle dva.(19.7.2011)

Správně ujetý český cestopisný seriál, kdy sportovní komentátoři procházejí různá známá místa a na pozadí scének ukazují památky, kempy, muzea, atd. a zároveň přidají kolik daná atrakce stojí. No je to zajímavá alternativa tradičně udělaných dokumentů. No proč ne?(14.8.2011)

• Korbitch

Bernatskýho ještě vydejchám, ale Svěcený je naprostej trapák!(13.9.2011)

• igi B.

Dva výjebníci jedou vlastenecky za nejmenovanou dojčechauto? Hajl lidowágen jetý v praxi?? Platí snad firma podobné sračky ve své rodné ýbrales??? . . . No každopádo zde jde zase jednou veřejnoprávě o ryzí hnus, formou i obsahem, snad nejodpornější materii vytvořenou >četečkou< za poslední rok(?)... A proč se vlastně tyhle mrdsketingové sračky odehrávají v >televizi veřejné služby< ? To je nějaký nový homoformát, než pan generální půjde definitivně i se svou suitou od válu? - - - P.S. A ty prachy z nejmenované autodebilky tekly tedy do téhle žumpy jako celku, nebo si firma zalepila jen ty homoblbečky v autě a zbytek šel zase pěšky z koncesionářských poplatků? . . . No kažosrádo "papa" buzničkám - a jednou to zúčtujete klucí, to bude vejlet, ze kterýho si naděláte do sedaček a fak nezbude po vás žádná škoda... °-[.. . . . Víc blít bez komentáře... - - - - - (S nutkáním na zvracení viděno párkrát na >předranní jebničce< , hodnocení 73., kokotmentář zde s naprostým zhnusením jako nešťastně sedmý - 21.7.2011)(21.7.2011)