Výletníci (TV pořad)

Pavel Dragoun

Zvuk:

Jan Kacián
  • MikeCool

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 60% (3*) |(24.10.2013)

• milka

Kdy už na tý jedničce proboha pochopí, že duo Svěcený-Bernartský patří za mikrofon na sportovní stadion a ne do rádoby vtipného moderování dokumentárních pořádů. Obzvláště, když jim to vtipkování jde asi stejně dobře jako mně fotbal a podobných pořadů nabízí televize tucet. Prostě zbytečnost.(8.9.2011)

• Caszidy

Ajajajajaj, už Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit byl bez servítek jeden velký trapas. Bohužel si někdo v ČT usmyslel, že Vojta Bernatský a Petr Svěcený jsou vtipní štramáci a obsadil je do cestovatelského žurnálu po českých luzích a hájích. Žel jak velké to bylo šlápnutí vedle jsme měli možnost sledovat během léta v hlavním vysílacím čase na "jedničce". Chlapci, zůstaňte prosím radši u sportu!(1.11.2011)

Dvojici Bernatský-Svěcený mám rád od uvádění rekordů, jejich humor mi sedí a princip pořadu jsem taky uvítal. Aspoň si český pecivál může zacestovat po své rodné zemi z pohodlí gauče.(14.7.2011)

Tak přátelé, tohle je dost podhodnocené!!!(1.8.2011)