poster

Manžel k pohledání (TV seriál)

 • USA

  Happily Divorced

Komedie

USA, 2011, 34x20 min

 • Patw
  ***

  Jméno Fran je garancí na legrační podívanou. Chůva k pohledání patří k mým nejoblíbenějším seriálům protože si na nic nehraje a navíc přináší vtip do klasických situací, které známe my všichni a nesmrtelné hlášky, které stále baví. A proto to velké očekávání a zvědavost u Happily Divorced. Líbí se mi, že Fran vlastně využila své životní situace, která opravdu přináší spoustu potenciálu do sitcomu. Jenže tentokrát tomu něco chybí - vtip. Není tu ta ostrost a především plynulost vtipů, které Fran uměla ze své pusy vypouštět každou minutou v chůvě. Za mě 3*(30.7.2011)

 • Caelos
  *

  Já jsem si prostě celou první sérii říkal: Dyť ten seriál je děsně blbej. Ale stejně jsem ho pustil a proto ta jedna hvězda.(24.8.2014)

 • Napp
  ****

  Jelikož jsem velkým fanouškem Chůvy k pohledání (The Nanny), rozhodně jsem si nemohl nechat ujít nový sitcom s Fran Drescher v hlavní roli. Sitcom se inspiroval jejím životem a po shlédnutí prvních pár dílů dávám 4*. Už to sice není to, co bývalo u Chůvy k pohledání (žádný sluha, blázniví rodiče..apod), ale potenciál tu rozhodně je. Doufám, že nebudu muset hodnocení ještě snižovat.(27.6.2011)

 • LiVentura
  *

  Příliš ukřičené, už to není ono..(3.8.2014)

 • ivamka

  Absolutně o ničem.(13.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace