poster

Manžel k pohledání (TV seriál)

 • USA

  Happily Divorced

Komedie

USA, 2011, 34x20 min

 • Olík
  ****

  Pro, o proti lidským dokonalejší, zvířecí smysli těžce stravitelné nosovky a newyorkský akcent našincem tolik oblíbené "chůvy" Fran se vrací na obrazovky jenž znamenají svět. Zestárla, opatrovnictví děti zámožného vdovce vyměnila za soužití s manželem gayem a mne osobně baví víc než před dvaceti lety. Nikdy jsem nebyl stojednaprocentním chůvomilcem (omlouvám se za neustále srovnávání, ale musíte uznat že je těžké se tomu vyhnout), ale Manžel k pohledání (vidíte i český překlad originálního názvu chce abychom si mysleli, že oba seriály mají cosi společného) mi přijde modernější, stylovější, možná i američtější.....jednoduše koukatelnější.(19.3.2015)

 • LiVentura
  *

  Příliš ukřičené, už to není ono..(3.8.2014)

 • PEZ
  ***

  Človek by si povedal, že námet je totálne pritiahnutý za vlasy, keby sa to hlavnej predstaviteľke, herečke Fran Drescher naozaj nestalo v jej skutočnom živote. Totiž, že jej manžel povedal, že je gay (samozrejme bez rozvodu to nešlo). Nielenže sa to stalo, ale ešte sa aj neskôr rozhodli spolu natočiť o tom sitcom. Ona si zobrala na triko hlavnú úlohu, on zas produkciu. A treba povedať, že miestami vznikli vtipné situácie. Bohužiaľ zvyšok je dosť ukričaný, ujačaný a prehnaný. Občas ale seriál vyvážili dáke dobré camea - asi najlepšie bolo to s Dan Akroydom, ten si zahral fakt dobrú postavičku. :) Všehovšudy totálna oddychovka na dlhé weekendy. 6/10(27.12.2015)

 • Patw
  ***

  Jméno Fran je garancí na legrační podívanou. Chůva k pohledání patří k mým nejoblíbenějším seriálům protože si na nic nehraje a navíc přináší vtip do klasických situací, které známe my všichni a nesmrtelné hlášky, které stále baví. A proto to velké očekávání a zvědavost u Happily Divorced. Líbí se mi, že Fran vlastně využila své životní situace, která opravdu přináší spoustu potenciálu do sitcomu. Jenže tentokrát tomu něco chybí - vtip. Není tu ta ostrost a především plynulost vtipů, které Fran uměla ze své pusy vypouštět každou minutou v chůvě. Za mě 3*(30.7.2011)

 • Napp
  ****

  Jelikož jsem velkým fanouškem Chůvy k pohledání (The Nanny), rozhodně jsem si nemohl nechat ujít nový sitcom s Fran Drescher v hlavní roli. Sitcom se inspiroval jejím životem a po shlédnutí prvních pár dílů dávám 4*. Už to sice není to, co bývalo u Chůvy k pohledání (žádný sluha, blázniví rodiče..apod), ale potenciál tu rozhodně je. Doufám, že nebudu muset hodnocení ještě snižovat.(27.6.2011)

 • - Fran Drescher byla původně rozhodnuta se na seriálu podílet pouze jako scénáristka a producentka, nakonec svolila i k účinkování. (Olík)

 • - V časti, keď Fran (Fran Drescher) chcela kúpiť dom, schádzala po schodisku a povedala, že jej to niečo pripomína. Vraj nejaký seriál, kde bola pestúnka a sluha. Bol to odkaz na seriál Pestúnka Franny (1993), kde herečka hrala hlavnú úlohu. (a_hofferson)

 • - V epizóde "Petrov priateľ" Fran (Fran Drescher) po návrate z kina povedala, že mali ísť radšej na "Hotel Transylvánia". Na tento film narážala práve preto, že v ňom nahovorila postavu Eunice, priateľku Frankensteina. (a_hofferson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace