Harvey má příležitost čelit dlouholetému rivalovi, kterého u soudu ještě neporazil. Scottie zatím vrtá do případu, který patří Louisovi. (Netflix)

tuntavala

Scotty: "Uhni. Musime si promluvit" Louis: "Ted ne, doplnuji sacharidy." Scotty: "A proc?" Louis: "Kvuli tobe. Jsme ve valce." Scotty: "Ne, nejsme." Louis: "Jak to? Mavas bilou vlajkou?" Scotty: "Ne, zadnou vlajkou. Ale timhle. Smernice 19./b popira smernice 139/j." Louis: "Tatro smernice nebyla schvalena." Sxcotty: "Neprislo dost clenu. Louis: "To je technicky prestupek." Scotty: "Pro tebe ne. Ty jsi clen komise. A co stoji ve smernicich o clenu komise, ktery implementuje dodatek bez schvaleni?" Louis: "Okamzite odvolani." Scotty: "Tak uz me neobtezuj." Louis: "Tohle neobstoji." Scotty: "Loiusi, ja te vazne varuju. Uz s tim jednou provzdy prestan. Porazila jsem te a udelam to zas." Louis: "Tys me nikdy neporazila." Scotty: "Ze ne? Kdo si myslis, ze poveril Nigela, aby sel proti tobe, pri rozdeleni firmy? Me!" Louis: "Ty jsi dabel." Scotty: "Nejsem dabel. Jen myslim takticky. Louisi Litte, oznamuji ti, ze tvoje sluzby uz Franklin kuryr nebude potrebovat. A jestli me obejdes strcim ti tu smernici do zadku." ()