Mikeův obchodní tah se nepovede. Mezi Rachel a Loganem se to zamotá a Louis pomáhá Donně oprášit si Shakespeara. (Netflix)

tuntavala

Mike: "Prisel mi vzkaz od Donny. Co se deje?" Harvey: "Co Rachael?" Mike: "Je to lepsi. Odpociva." Harvey: "Mikeu..." Mike: "Kruci, ja to vedel. Vedel jsem, ze to nezmenis." Harvey: "Chtel jsem." Mike: "Chtel jsi. Jsi preci jeji partner." Harvey: "Jenze hlavni slovo ma ona. A ty to vis" Mike: "Kdybys bojoval za sebe, tak by to nehralo roli." Harvey: "Kolikrat jsem bojoval za tebe i za Jessicu a nejednou vyhral. Ale tohle neni to same. Mikeu, ver mi takhle jsem to fakt nechtel." Mike: "Byla chyba, kdyz jsem uveril tvemu slovu." Harvey: "Ne, velka chyba byla, ze jsem ti neuveril, kdyz si prisel s tim planem na prevzeti." MIke: "Boze..." Harvey: " Mikeu, je malo veci, kterych lituju. Proste to neni muj styl. To je jedna z nich. Kdybych to mohl vratit zpatky, byl bych rad, ale nemuzu." Mike: "A to me ma zastavit?" Harvey: "Ne, jenom jsem ti to chtel rict. Udelej co musis." ()