Vyšetřování Komise pro cenné papíry vyvolává obavy. Sean Cahill začíná sbírat výpovědi a šetření odhalí profesní i osobní tajemství. (Netflix)

tuntavala

Louis: "Vis to?" Donna: "Jisteze to vim." Lous: "Nechtel jsem to." Donna: "Louisi, Me je jasne proc si to udelal." Louis: "Vazne?" Donna? "Vazne. Sel jsi do toho s temi nejlepsimi umysly a pak se to zacalo zvrtavat az uz bylo pozde." Louis: "Je mi priserne." Donna: "To je v poradku." Louis: "Coze? Nerikalas..." Donna: "Ze to chapu? Jiste. Za to ty nejspis nechapes, kdyz jsi to podelal jindy, byla to samozrejme chyba. Tentokrat to byla tvoje volba. Louis: "To rikal Harvey." Donna: "Jo, to rikal i Harvey. A ikdyz to vsechno chapu, neznamena to, ze bys zaslouzil slitovani. Takze jestli po me chces, abych po milionte sla za Harveym..." Louis: "Ne, proto tu nejsem." Donna: "Tak proc jsi tady?" Louis: "Chci se jen zeptat zda me chteji vyhodit." Donna: "Coze?" Louis: "Videl jsem ten jeho vyraz. Tobe on veri. Musim zjistit, jestli ma v umyslu me vyrazit" Donna: "Ne, Louisi, pokud ja vim, tak te Harvey nema v umyslu vyrazit." Louis: "Dekuju ti Donno. Na tebe je spoleh." ()