Kravaťáci (TV seriál)

Suits

Kravaťáci

Drama / Komedie

USA, 2011 - 2017, 66 h 42 min (Minutáž: 76x42 min)

Aaron Korsh, Erica Lipez

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan Markle, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile, Susan Saint James, Vanessa Ray, Alicia Coppola, Nazanin Boniadi, Titus Welliver, Russell Hornsby, Natalie Gal, Vincent Thomas, Julie Ann Emery, John Billingsley, Jeananne Goossen, Hal Ozsan, Jordan Hudyma, Eric Close, Jon Cor, Anthony Starke, Matt Servitto, Abigail Spencer, D.B. Woodside, Chloe Cmarada, Diane Neal, Reiley McClendon, Jon Foster, Michelle Fairley, Jennifer Dale, Jenny Mollen, Max Beesley, Pooch Hall, Elisabeth Hower, Conleth Hill, Adam Godley, José Zúñiga, Damon Gupton, Amanda Schull, Chad Connell, Brendan Hines, Melanie Papalia, Neal McDonough, Neil Brown Jr., Rachael Crawford, Eric Ladin, Aarti Mann, Pauline Wong, Natalie Krill, Erinn Hayes, Tracie Thoms, Megan Fahlenbock, Christina Chang, Steve Lund, Laine Rettmer, Jacob Blair, Patrick Gallagher, Matt Schichter, Kevin Jubinville, Richard Fitzpatrick, Tom Lipinski, Kevin Hanchard, Paulino Nunes, Billy Miller, Michael Harney, Eric Roberts, Megan Gallagher, Rebecca Schull, John Dossett, Pressly Coker, Chris Payne Gilbert, Patrick Garrow, Sean Bell, Tom Gallop, John Mese, Shawn Campbell, Harvey Atkin, Jason Gosbee, Doug Murray, Danny MacDonald, Jacob Buster, Jim Watson, Maurice Godin, Ben Lewis, Scott Michael Campbell, Lisa Kimberley, Donzaleigh Abernathy, Hamish McEwan, Claire Rankin, Alex Paxton-Beesley, Nadia Dajani, John Finn, James Morrison, Amy Acker, Ian Kahn, Courtney Deleen, Željko Ivanek, Richard Clarkin, Dagmara Dominczyk, John Bedford Lloyd, Hunt Block, Elizabeth Wood, Victor Garber, Dan Marshall, Currie Graham, Kristi Angus, Donald Burda, Kim Roberts, Sharon Leal, Lenka Matuska, JR Bourne, Peter MacNeill, Paul Essiembre, Craig Cyr, Ben Hollingsworth, Paula Newsome, Amanda Crew, Tim Russ, Bruce Altman, Laura de Carteret, Vincent Laresca, David Reale, Gary Cole, Chi McBride, Ari Cohen, Morgan Kelly, Joanna Douglas, Josh Stamberg, Michael Gross, Christina Cole, Jere Burns, Lamont James, Michael Cristofer, Gordon S. Miller, Karen Malina White, Sarah Jackson, Rachael Harris, Margo Martindale, Erika Alexander, Conrad Dunn, Scott Grimes, Michael Des Barres, Peter Outerbridge, Erica Cox, Jacinda Barrett, Gina Holden, Jeff Bryan Davis, Connor Trinneer, Wendell Pierce, Paul Braunstein, Ted Atherton, Richard Blackburn, David Ferry, David Richmond-Peck, Yanna McIntosh, Rob Stewart, James McCaffrey, Ray Leppan, Quancetia Hamilton, Stephen Macht, Patrick Fischler, Rick Roberts, Jamey Sheridan, Richard Portnow, Amy Aquino, Sergio Di Zio, Rebecca Dalton, Brian White, Isabella Hofmann, Troian Bellisario, Peter Cambor, Peter Keleghan, Gary Hudson, Tricia Helfer, Merle Dandridge, John Pyper-Ferguson, Aloma Wright, Michael Reilly Burke, Arlene Duncan, Charles Barkley, Frank Chiesurin, Rory O'Shea, Ted Whittall, Denis Akiyama, Sarena Parmar, Laura Allen, Raoul Bhaneja, Rod Wilson, Leslie Hope, Conrad Pla, Derek Webster, John Jarvis, Paul Schulze, Malcolm-Jamal Warner, Carly Pope, Natalie Charles, Christopher W. Graham, Erik Palladino

Další latentně homosexuální seriál, který nutí diváka tweetovat v průběhu jeho sledování. Dva vysoce postavení právníci, jeden mocipán, druhý marcipán, se přetahují o mladého zajíčka, který je schopen z ambiciózních a dravých mužů, udělat muže citlivé a empatické. Ženy zde představují roli matek, za kterýma se nechodí pro radu pracovního charakteru, ale jedině, aby udobřily hochy, když jsou na nože. ____ Tohle se může líbit jedině lidem, co žijí na Manhattanu nebo těm, co vyznávají obdobnou ideologickou zvrhlost. Jo...a cituje se zde Top Gun. Je to náhoda? #Suits ____P.S.: Pokud aktuální seriál, tak čtvrtá řada Breaking Bad. Jo, a Trent Reznor a The XX by se za ty ukradené motivy určitě obraceli v hrobě, kdyby v nějakém byli.(29.8.2011)

Skvělý seriál po všech stránkách. Líbí se mi hlavně obsazení, které je výborné.(14.2.2013)

Atraktivní prostředí jedné z předních manhattenských právnických kanceláří, hláškující drsňák Harvey, jeho pomocník Mike, který skutečnost, že nikdy žádnou právnickou školu nestudoval, kompenzuje skvělou schopnosti učení, trouba Louis Litt, vševědoucí Donna, velké případy, právnické kličky... To jsou důvody, proč si seriál Suits získal po světě tolik fanoušků... Jenže případy se postupně odsunuly na druhou kolej, takže teď (začátek druhé části třetí série) z toho máme takovou nablýskanou telenovelu... Ale Donna a Louis nezklamou nikdy...(7.3.2014)

,,....., ALE CHCI, ABYS MI SLÍBIL, ŽE ZAČNEŠ VYUŽÍVAT SVŮJ POTENCIÁL“....... /// A to jsem si myslel, že už mě v seriálech nic nepřekvapí.Většinou se všechno točí kolem jednoho ,,hrdiny“ - tady jsou dva a dokonce se smyslem pro ironii a nadsázku. Pravda FRAJEŘI, ale dokonalý! Neberou se vážně, ,,NE“ jako odpověď je nezajímá, a když už náhodou mají případ, ve kterým vypadaj jako svině, dokážou to otočit ve svůj prospěch. Úspěšní sympaťáci vládnoucí odlehčeným humorem a schopností bejt vždycky několik ,,tahů“ před ostatními. Prostě další seriál, který se dá sjet jako ,,lajna“. A to prej nikdo nemá rád vejtahy! KDYŽ K SOUDU, TAK V DOPROVODU HARVEYHO SPECTORA a MIKA ROSSE! /// 2.SÉRIE /// ,,NEJLEPŠÍ ODPLATOU JE ODPLATA“...... /// Dokážou si pomáhat a zároveň ze sebe dělat prdel. Mistr popletenejch metafor Louis má furt čím překvapit a hlavním tématem není diplom, láska ani tenis, nýbrž vracející se společník Daniel Hardman a ,,jméno na zdi“. Jeden (starej) proces, pičoviny běžnýho života (diplom, láska, tenis + průsery, tajemství a lži) a zdá se, jakoby v tomhle seriálu nešlo ani tak o soudní spory. Vobčas pesimistický, ale furt dobrý! Tahle série, ve který tak nějak všichni sešli z cesty (naštěstí se na ni (někteří) zase dokážou vrátit, je stejně parádní jako ta první. ,,SETŘEL JSI ŽALUJÍCÍ?“ … ,,SETŘEL JSEM VŠECHNY!“ Dobře to děláte vy kluci oblečený (do vobleků). /// 3.SÉRIE /// ,,TRÁVÍME KAŽDOU MINUTU SVÉHO ŽIVOTA V TÉHLE KANCELÁŘI A BOJUJEME MEZI SEBOU KVŮLI NEDŮLEŽITÝM BLBOSTEM PRO KLIENTY, KTERÉ ANI NEZNÁME…“ /// S dozvuky předchozí série přicházej Harveyho kurzy loajality, při kterejch chybí špičkování, takže si ho bere na starost Louis. Je tu pár novejch postav a myslím, že tolik rozličných charakterů se v jednom seriálu jen tak nevidí. Je to víc osobní, jdou si víc do těla. Může za to kauza vraždy, za kterou stojí jeden z ,,jejich“ advokátů, a která přináší zvraty i v jejich životech. A protože scénáristi jsou neustále ve formě, baví mě to stejně, jako ty série předešlý. Prostě ,,jen“ poznávám víc a víc svoje přátele. /// 4.SÉRIE /// „CHCEŠ RÁNU POD PÁS? DOSTANEŠ JI!…“ /// Vtip, pohotovost a nadsázka ustupujou praní špíny a válce. Harvey a Mike stojí proti sobě, takže vztahový propletence můžou vyrazit dalším směrem. S tímhle seriálem je mi dobře. A těm dvoum týpkům spolu taky, takže po boji spojí síly, aby… P.S.: Tvůrci si dokonce můžou dovolit nechat umřít zajímavou postavu jen proto, aby bylo veselo! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Myslím si, že Barney je jedinej ,,dobrej“ kravaťák. 2.) Jsem latentní homosexuál, kterýmu dělá dobře pohled na úspěšný mladý muže. (Mohl bych bejt taky ženská...). 3.) Ještě nejsu rozhodnutej, jestli nachcat Louisovi do kanceláře. 4.) Nevím, jak pomocí právní argumentace dostat ženskou do postele. 5.) Thx za titule ,,Karppi, Trakat, vojt93ek“ a ,,Clear“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ *(2.10.2011)

Právní žraloci na Manhattanu jsou vysloveně k pomazlení. Především Gabrielu Machtovi bych ráda udělila plnou moc:)(11.2.2013)