Kravaťáci (TV seriál)

Suits

Kravaťáci

Drama / Komedie

USA, 2011 - 2017, 66 h 42 min (Minutáž: 76x42 min)

Aaron Korsh, Erica Lipez

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan Markle, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile, Susan Saint James, Vanessa Ray, Alicia Coppola, Nazanin Boniadi, Titus Welliver, Russell Hornsby, Natalie Gal, Vincent Thomas, Julie Ann Emery, John Billingsley, Jeananne Goossen, Hal Ozsan, Jordan Hudyma, Eric Close, Jon Cor, Anthony Starke, Matt Servitto, Abigail Spencer, D.B. Woodside, Chloe Cmarada, Diane Neal, Reiley McClendon, Jon Foster, Michelle Fairley, Jennifer Dale, Jenny Mollen, Max Beesley, Pooch Hall, Elisabeth Hower, Conleth Hill, Adam Godley, José Zúñiga, Damon Gupton, Amanda Schull, Chad Connell, Brendan Hines, Melanie Papalia, Neal McDonough, Neil Brown Jr., Rachael Crawford, Eric Ladin, Aarti Mann, Pauline Wong, Natalie Krill, Erinn Hayes, Tracie Thoms, Megan Fahlenbock, Christina Chang, Steve Lund, Laine Rettmer, Jacob Blair, Patrick Gallagher, Matt Schichter, Kevin Jubinville, Richard Fitzpatrick, Tom Lipinski, Kevin Hanchard, Paulino Nunes, Billy Miller, Michael Harney, Eric Roberts, Megan Gallagher, Rebecca Schull, John Dossett, Pressly Coker, Chris Payne Gilbert, Patrick Garrow, Sean Bell, Tom Gallop, John Mese, Shawn Campbell, Harvey Atkin, Jason Gosbee, Doug Murray, Danny MacDonald, Jacob Buster, Jim Watson, Maurice Godin, Ben Lewis, Scott Michael Campbell, Lisa Kimberley, Donzaleigh Abernathy, Hamish McEwan, Claire Rankin, Alex Paxton-Beesley, Nadia Dajani, John Finn, James Morrison, Amy Acker, Ian Kahn, Courtney Deleen, Željko Ivanek, Richard Clarkin, Dagmara Dominczyk, John Bedford Lloyd, Hunt Block, Elizabeth Wood, Victor Garber, Dan Marshall, Currie Graham, Kristi Angus, Donald Burda, Kim Roberts, Sharon Leal, Lenka Matuska, JR Bourne, Peter MacNeill, Paul Essiembre, Craig Cyr, Ben Hollingsworth, Paula Newsome, Amanda Crew, Tim Russ, Bruce Altman, Laura de Carteret, Vincent Laresca, David Reale, Gary Cole, Chi McBride, Ari Cohen, Morgan Kelly, Joanna Douglas, Josh Stamberg, Michael Gross, Christina Cole, Jere Burns, Lamont James, Michael Cristofer, Gordon S. Miller, Karen Malina White, Sarah Jackson, Rachael Harris, Margo Martindale, Erika Alexander, Conrad Dunn, Scott Grimes, Michael Des Barres, Peter Outerbridge, Erica Cox, Jacinda Barrett, Gina Holden, Jeff Bryan Davis, Connor Trinneer, Wendell Pierce, Paul Braunstein, Ted Atherton, Richard Blackburn, David Ferry, David Richmond-Peck, Yanna McIntosh, Rob Stewart, James McCaffrey, Ray Leppan, Quancetia Hamilton, Stephen Macht, Patrick Fischler, Rick Roberts, Jamey Sheridan, Richard Portnow, Amy Aquino, Sergio Di Zio, Rebecca Dalton, Brian White, Isabella Hofmann, Troian Bellisario, Peter Cambor, Peter Keleghan, Gary Hudson, Tricia Helfer, Merle Dandridge, John Pyper-Ferguson, Aloma Wright, Michael Reilly Burke, Arlene Duncan, Charles Barkley, Frank Chiesurin, Rory O'Shea, Ted Whittall, Denis Akiyama, Sarena Parmar, Laura Allen, Raoul Bhaneja, Rod Wilson, Leslie Hope, Conrad Pla, Derek Webster, John Jarvis, Paul Schulze, Malcolm-Jamal Warner, Carly Pope, Natalie Charles, Christopher W. Graham, Erik Palladino

Naprosto mě tento seriál pohltil. A mohu doporučit opravdu každému! za mě jasných 5 sluncí a 97%(5.2.2014)

Další latentně homosexuální seriál, který nutí diváka tweetovat v průběhu jeho sledování. Dva vysoce postavení právníci, jeden mocipán, druhý marcipán, se přetahují o mladého zajíčka, který je schopen z ambiciózních a dravých mužů, udělat muže citlivé a empatické. Ženy zde představují roli matek, za kterýma se nechodí pro radu pracovního charakteru, ale jedině, aby udobřily hochy, když jsou na nože. ____ Tohle se může líbit jedině lidem, co žijí na Manhattanu nebo těm, co vyznávají obdobnou ideologickou zvrhlost. Jo...a cituje se zde Top Gun. Je to náhoda? #Suits ____P.S.: Pokud aktuální seriál, tak čtvrtá řada Breaking Bad. Jo, a Trent Reznor a The XX by se za ty ukradené motivy určitě obraceli v hrobě, kdyby v nějakém byli.(29.8.2011)

Po prvni sezóně za maximum.(20.1.2013)

Bomba, bomba, bomba, už po pár okamžicích jsem věděl, že to je seriál přesně pro mě, pro milovníka kravat a obleků xD Vtipný, s chytrým humorem a elegantím nábojem, jsem z něj nadšen. Jak by řekl Barney, SUIT UP! Boha jeho, druhá série má jeden z nej rozjezdů druhých sérii seriálů co jsem zatím viděl :), naprostá dokonalost. Druhá série naprosto peckovní :) Třetí a čtvrtou série jsem si nějak zapomněl poznamenat :) Pátá série byla zatím největší vrchol všech sérií, hlavně ty twisty na konci. 3.3.2016 - tak nám to vše skončilo :( bohužel...vše jednou skončí....musím říci naprosto vygradovaný konec, SUITS se řadí mezi mé absolutně nej, nej seriály. To co dokázal Gabriel Macht a Patrick J. Adams ve svým skvěle padnoucích oblecích mě opravdu vzalo.(3.8.2011)

Fajn. Strávila jsem celý den sledováním tohoto seriálu, díky mému nejlepšímu kamarádovi, kterému vážně děkuju, že mi to doporučil. Nejenom, že v určité herečce vidím úplně sebe - po "právnické" stránce a osobnostně, ne vzhledově, ale celý motiv je naprosto skvělý! Právničina nebyla nikdy podána tak zábavně a šarmantně, jak jí podává Gabriel Match spolu s Patickem J. Adamsem; oba mají ohromné charisma a každý má v sobě něco ozbrojujícího. Doslova každým dílem přichází úplně něco nového, nový případ, noví lidé, ale zároveň se pořád rozvíjí ten hlavní, čím dál víc zajímavý příběh. Je to vážně skvost!(19.10.2013)