poster

Juru juri (TV seriál)

 • Japonsko

  ゆるゆり

 • Japonsko

  Yuru yuri

 • anglický

  Yuruyuri

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2011, 12x24 min

 • Momo_desu
  ****

  Konečne po márnom hľadaní som úplnou náhodou natrafila na anime kde sú tie klasické vtipné scény, tie našpulené hubičky keď sa niekto hnevá, kvapôčky potu, smiešne oči, horiace plamene hnevu a bla bla.... pri takýchto anime mi ani tak nezáleží na deji ako na tom aby tam bolo takýchto scén veľa. A tu ich je rozhodne veľa. Zatiaľ mám zhliadnuté prvé tri epizódy ale do Yuru Yuri vkladám veľké nádeje napriek tak slabému hodnoteniu ostatných. Kyouko a Akari sú z tých postáv prečo takéto anime mám rada. Druhá polka seriálu mi robila naozaj problémy, pretože som sa stále smiala a mala som neuveriteľnú svalovku na bruchu... Yuru Yuri bolo veľmi príjemné zabíjenie nudy v práci. Teším sa na druhú sériu.(18.1.2014)

 • SonGokussj
  ***

  Subjektiv vs LarkyCZ. "odpad" vs "****" :-) To si nemohu nechat ujít :-D Jdu do toho... Pak pisnu, jak to dopadlo :-) || [07.01.2016] - zapomněl napsat... No, co si z toho po 4 letech pamatuji - absolutně nic. Krom dojmu, že mě to fakt vcelku bavilo :-) A mám pooocit, že jsem fakt zbožňoval tu bloncku :-) Takže trochu lépe. 70%(26.12.2011)

 • Larky
  ****

  To, co nezvládl A Channel, to co se nevedlo ostatním Anime (ať už byli podobně zaměřeny, či nikoliv) a co jsem celý rok marně mezi nabídkou novinek hledal - totiž pořádný komediální seriál je tu a dokazuje, že čekání a hledání se jednoznačně vyplatilo. Parta slečen, jmenovitě Akaza Akari, Toshino Kyouko, Yoshikawa Chinatsu a Funami Yui začnou okupovat bývalý klubový house hochů a holek kolem čajů a založí vlastní klub zábavy. Od té chvíle se rozjíždí vynikající sled skečů, perfektně vypointovaných vtipů, skvěle trhlých a příjemných charakterů, kdy sice občas se dostáváme na linii trapna, aby jsme to ale zase rychle vrátili do kolejí skvělého Yuriovského komediálního stylu. Parádní dvanáctidílná serie se skvělým openingem je jedním z největších a nejmilejších překvapení a zároveň jedním z nejlepších seriálů roku. Toshino Kyouko rulezzz ...lepší 4* zcela po právu.(26.9.2011)

 • adamulefa
  ***

  Yuru yuri dávam silné 3* ba uvažoval som aj na 4*. Čo ma odradilo bola skutočnosť, že vtípky začnú byť časom predvídateľné. Ale aj tak dobrá zábava a celé sa to veľmi ľahko a dobre pozeralo. Celý čas pri sledovaní som mal na tvári tento výraz. Ďalšie série si určite niekedy pozriem a dúfam že yuri-faktor bude len stúpať.(14.11.2016)

 • Subjektiv

  Akari: "Ježíš, já zase zaspala." Subjektiv: "Neboj, první díl teprve začíná." Akari: "Ale na mě venku čekají kamarádky! Ééééé, ííííí!" Yui: "Přijdeme pozdě do školy." Subjektiv: "Neviděl jsem vás už někde?" Yui: "Určitě ne, tohle je náš první seriál." Subjektiv: "Hm, mně přijde, že už jich máte za sebou nejmíň padesát. Nelíbí se mi to." Kyoko: "Já se sobě líbím. Úplně nejvíc." Subjektiv: "OK, OK. A co máte v plánu?" Yui: "Budeme chodit do školy, vyřvávat se z přebytku energie, kamarádit a občas si šáhneme na prsa." Subjektiv: "Ale vždyť nemáte prsa?!" Kyoko: "Jen počkej v druhém díle, chocho!" ... Subjektiv: "Dobře, prsa to byla. Ale já už na to moc nejsem. Co ještě chystáte?" Akari: "Já budu zaspávat a ječet!" Kyoko: "Já budu děsně chytrá a všechny převezu." Yui: "Já budu o malinko rozumnější." Chinatsu: "Já... já... eee." Všechny: "Moe, moe. A máme smysl pro humor." Subjektiv: "Já ne, zasmál jsem asi třikrát a tak raději půjdu o seriál dál." Akari: "Ééééééééé!" Kyoko: "Já tě nepotřebuju, já se mám ráda." Yui: "V třetím díle bude dobrodružství v koupelně. Určitě se něco stane." Subjektiv: "Proboha, utřete mi ten nosebleed vaší studentské prezidentky z monitoru!"(12.7.2011)

 • - Seriál má i špeciálny diel, ktorý má názov Yuru Yuri: Doushite, Tomaranai, Tokimeki, Doki Doki, Paradox, Eternal, známy aj pod jednoduchším názvom Yuru Yuri Special. Vyšiel na DVD k prvej sérii. (Momo_desu)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace