Sexy párty

• Německo

Van Wilder

• Německo

Party Animals ... Wilder geht's nicht!

National Lampoon's Van Wilder

Van Wilder: Party Liaison

Sexy party

Sexi párty

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

Proč ne? Mě to přijde docela sranda, samozřejmě hot dogy naplněné Koulosovým spermatem bych ochutnat nechtěl ale jinak fajn. Ryan Reynolds je docela sympaťák a budete mu fandit, protože Sexy party mu sedí rozhodně víc než Blade 3 Jeho černošskej kámoš a týpek z Indie jsou přesný akorát mohli naverbovat ještě ňákou hezčí holku než je Tara Reid. Až budete mít chuť na teenagerovinu a prcičky už jste viděli pusťte si tohle.(8.7.2005)

Pro mě docela sympatický film, kde si dělají legraci z kde čeho i když občas je to trochu nechutnější. Docela se divím tak nízkému hodnocení, bude to asi tím, že tam je dost puberťácký humor a děj není zrovna stěžejní věcí tohoto snímku.(3.5.2009)

Asi jeden z prototypů filmu, který časem nezraje, ale naopak. Když jsem to před lety viděl poprvé, strašně se mi to líbilo, teď už to nebylo ono. Fekálně prdící vtípky mě zpravidla rozesmějí vždycky, tady jsem se málem počural. Pár fórků je dobrých, jinak je to lehce nadprůměrná klasika. Ryan Reynolds je parádní herec a tady si to evidentně dost užíval. Kdepak je dnes konec Taře Reid? Jen nechápu, že (a proč) to má ještě další dvě pokračování.(4.12.2010)

Ryan Reynolds opět dokazuje svůj talent pro komediální snímky.(25.11.2011)

Film, kterej v podstate udelal Reynoldse, kterej tady dostal prvni vyraznejsi prilezitost a beze zbytku ji vyuzil se sice na obalu dvd pysni kecem divocejsi uz to nebude, coz mozna platilo v roce 2002, ale dneska je kazda druha dobytkarska komedie daleko vostrejsi, tady dojde jen na neco malo kozicek, sprostejch hlasek minimum a par humusaren, i kdyz je fakt, ze akci s coklem se i dneska vyrovna malo co, to bylo fakt o hozeni savle. No ale i presto to je fakt pohodova zabava, ktera nudi jen minimalne, Penn ve vedlejsi roli si to uziva a je jen trochu skoda toho romanticko-ubobrovaciho zaveru. Ale i tak to ty 4* da.(18.6.2010)