Sexy párty

• Německo

Party Animals ... Wilder geht's nicht!

• Německo

Van Wilder

National Lampoon's Van Wilder

Van Wilder: Party Liaison

Sexy party

Sexi párty

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

• Tuxedo

Tara Reid mi ke spokojenosti opravdu nestačí.(25.3.2005)

• Thomick

Trojku jsem chválil za krocený fekál, jednička je přesnej opak. Ohraný, trapný - totální krávovina. A Tara taky neboduje, já ten její divně barevnej obličej asi už nedokážu vystát.(23.8.2012)

Průměrná teenegerovská komedie, ale některý scény jsou vážně parádní. Třeba jak se koupe se psem?? :)(6.6.2007)

Proč ne? Mě to přijde docela sranda, samozřejmě hot dogy naplněné Koulosovým spermatem bych ochutnat nechtěl ale jinak fajn. Ryan Reynolds je docela sympaťák a budete mu fandit, protože Sexy party mu sedí rozhodně víc než Blade 3 Jeho černošskej kámoš a týpek z Indie jsou přesný akorát mohli naverbovat ještě ňákou hezčí holku než je Tara Reid. Až budete mít chuť na teenagerovinu a prcičky už jste viděli pusťte si tohle.(8.7.2005)

Špetka fekálního humoru, Ryan Reynolds, koukatelná Tara Reid dohromady tvořej dobrou komedii, u který se nemusí přemýšlet.(16.5.2010)

• - Ryan Reynolds viděl před vydáním filmu pouze krátký úryvek, nikoli celý film. (Cheeker)

• - Michael Olowokandi, Darius Miles, Quentin Richardson a Lamar Odom, kteří hráli basketbalové hráče, spolu kdysi opravdu hráli v jednom týmu v NBA v Los Angeles. (HappySmile)

• - Báseň, kterou čte profesor literatury při Vanově finále, je "The Road Not Taken" od Roberta Frosta. (HappySmile)