Sexy párty

• Německo

Party Animals ... Wilder geht's nicht!

• Německo

Van Wilder

National Lampoon's Van Wilder

Van Wilder: Party Liaison

Sexy party

Sexi párty

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

Ano, je to klišé. Pro někoho i jistě tuctový a snadno zapomenutelný film, ale mělo to alespoň plno vtipných scén a navíc Ryan Renolds a Tara Reid jsou sympatičtí herci, za mě musím říct, že se mi to vážně líbilo. A co určitě nezapomenu je věta, která ve filmu zazněla - Život by se neměl brát příliš vážně. Stejně jednou umřeme..(22.11.2009)

• ScarPoul

Nie naozaj nie. Ja som za každú srandu ale TOTO nie. Fekálne, nevtipné a hlavne absolútne podkopávajúce herecký talent Ryana Reynoldsa. na tomto filme nie je absolútne žiadna scéna natoľko vtipná aby som sa jej mohol zasmiať. Tara reid ako slušné dievča - pch pch pch. Dovoľte aby som pokrútil hlavou. Becker absolútne nedokáže zosinchronizovať vtipy tak aby boli vtipné alebo DOKONCA dávali zmysel. Jediné čo na tento film môžem je nadávať.(15.10.2008)

Takže tu máme další "fekální teen komedii" - muj oblíbenej žánr. Příběh, jak se dalo čekat, je celkem o ničem. Taková školní romantická blbinka a celej film tak nějak od začátku pomalu spěje k očekávanýmu happy endu. Žádný překvapení se tedy nekoná. Ale to neni až tak důležitý. Důležitý je, že jsem se u toho zasmál. Vtípek se zákuskama, který jsou plněný psim spermatem a nebo scény s projímadlem a následnym sranim do odpadkovýho koše před zraky profesorů (to bylo snad ještě lepší, jak projímadlová scéna v Blbý a blbější) asi většina lidí na čsfd moc neocení, ale já jsem se naopak při tomhle skvěle bavil. Na druhou stranu dodávám, že ta koncentrace povedenejch vtipů neni zase až taková, jako třeba v American pie nebo Road tripu a pár dalších podobnejch filmech. No celkově to je docela dobrej film a hlavně Tara Reid je neodolatelná. Přesto dávám jenom 3 hvězdičky, ale ta čtvrtá unikla jen o kousek.(3.6.2008)

• KevSpa

Fekální teenegerovská komedie, která neobsahuje příliš mnoho opravdu legračního humoru. Nechutnost střídá nechutnost, od začátku do konce.(29.11.2002)

Průměrná teenegerovská komedie, ale některý scény jsou vážně parádní. Třeba jak se koupe se psem?? :)(6.6.2007)

• - Báseň, kterou čte profesor literatury při Vanově finále, je "The Road Not Taken" od Roberta Frosta. (HappySmile)

• - Né každý možné rozpoznal, že logo společnosti Volkswagen na čepici Van Wildera (Ryan Reynolds) odkazuje na iniciály jeho postavy. (Lembi4)

• - Ryan Reynolds viděl před vydáním filmu pouze krátký úryvek, nikoli celý film. (Cheeker)