Sexy párty

• Německo

Party Animals ... Wilder geht's nicht!

• Německo

Van Wilder

National Lampoon's Van Wilder

Van Wilder: Party Liaison

Sexy party

Sexi párty

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

Ano, je to klišé. Pro někoho i jistě tuctový a snadno zapomenutelný film, ale mělo to alespoň plno vtipných scén a navíc Ryan Renolds a Tara Reid jsou sympatičtí herci, za mě musím říct, že se mi to vážně líbilo. A co určitě nezapomenu je věta, která ve filmu zazněla - Život by se neměl brát příliš vážně. Stejně jednou umřeme..(22.11.2009)

Takže tu máme další "fekální teen komedii" - muj oblíbenej žánr. Příběh, jak se dalo čekat, je celkem o ničem. Taková školní romantická blbinka a celej film tak nějak od začátku pomalu spěje k očekávanýmu happy endu. Žádný překvapení se tedy nekoná. Ale to neni až tak důležitý. Důležitý je, že jsem se u toho zasmál. Vtípek se zákuskama, který jsou plněný psim spermatem a nebo scény s projímadlem a následnym sranim do odpadkovýho koše před zraky profesorů (to bylo snad ještě lepší, jak projímadlová scéna v Blbý a blbější) asi většina lidí na čsfd moc neocení, ale já jsem se naopak při tomhle skvěle bavil. Na druhou stranu dodávám, že ta koncentrace povedenejch vtipů neni zase až taková, jako třeba v American pie nebo Road tripu a pár dalších podobnejch filmech. No celkově to je docela dobrej film a hlavně Tara Reid je neodolatelná. Přesto dávám jenom 3 hvězdičky, ale ta čtvrtá unikla jen o kousek.(3.6.2008)

Upřímně kdyby v téhle komedii nehrál senzační Ryan Reynolds a pěkná Tara Reid tak bych asi dal hodnocení jen 2/5, škoda že se tenhle příběh oproti jiným studentským komediím trochu "vymkl z ruky".(30.8.2007)

• Thomick

Trojku jsem chválil za krocený fekál, jednička je přesnej opak. Ohraný, trapný - totální krávovina. A Tara taky neboduje, já ten její divně barevnej obličej asi už nedokážu vystát.(23.8.2012)

• Rafik

zisk v čr : $134,863 návštěvnost : 47,671(20.10.2007)