Sexy párty

• Německo

Van Wilder

• Německo

Party Animals ... Wilder geht's nicht!

National Lampoon's Van Wilder

Van Wilder: Party Liaison

Sexy party

Sexi párty

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

Pro mě docela sympatický film, kde si dělají legraci z kde čeho i když občas je to trochu nechutnější. Docela se divím tak nízkému hodnocení, bude to asi tím, že tam je dost puberťácký humor a děj není zrovna stěžejní věcí tohoto snímku.(3.5.2009)

• shyster

Film, který stojí na Ryanu Reynoldsovi (ten často zklame) a kráse Tara Reid (ta nikdy nezklame). Občas se zasmějete, ale i tak to stojí za shlédnutí. Tedy pokud hledáte něco na odreagování a ne na co se budete chtít dívat stále dokola.(11.2.2006)

• sepp

Poklesla pubertalni zabava, ktera by snad narozdil od serie American Pie nepobavila ani ty pubertaky.(4.9.2003)

• - Ryan Reynolds viděl před vydáním filmu pouze krátký úryvek, nikoli celý film. (Cheeker)

• - Báseň, kterou čte profesor literatury při Vanově finále, je "The Road Not Taken" od Roberta Frosta. (HappySmile)

• - Né každý možné rozpoznal, že logo společnosti Volkswagen na čepici Van Wildera (Ryan Reynolds) odkazuje na iniciály jeho postavy. (Lembi4)