Sexy párty

• Německo

Van Wilder

• Německo

Party Animals ... Wilder geht's nicht!

National Lampoon's Van Wilder

Van Wilder: Party Liaison

Sexy party

Sexi párty

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

• shyster

Film, který stojí na Ryanu Reynoldsovi (ten často zklame) a kráse Tara Reid (ta nikdy nezklame). Občas se zasmějete, ale i tak to stojí za shlédnutí. Tedy pokud hledáte něco na odreagování a ne na co se budete chtít dívat stále dokola.(11.2.2006)

Průměrná romantická komedie s jasným koncem už od začátku ... Moc mě to nenadchlo, takže dávám 55%.(16.12.2006)

• klerik

To s tým psom bol fakt hnus, ale celkovo to nie je až taký hnus :) SUPERLIEK bol na tom podobne, ale keby toto nemalo peknú Taru Reid, neviem či by som to dopozeral. To, že tam hrá (alebo ako to nazvať) Ryan "Hannibal King" Reynolds som našťastie zistil až oveľa neskôr ako som na tento film zabudol...(22.1.2007)

• - Ryan Reynolds viděl před vydáním filmu pouze krátký úryvek, nikoli celý film. (Cheeker)

• - Báseň, kterou čte profesor literatury při Vanově finále, je "The Road Not Taken" od Roberta Frosta. (HappySmile)

• - Né každý možné rozpoznal, že logo společnosti Volkswagen na čepici Van Wildera (Ryan Reynolds) odkazuje na iniciály jeho postavy. (Lembi4)