Sexy párty

• Německo

Party Animals ... Wilder geht's nicht!

• Německo

Van Wilder

National Lampoon's Van Wilder

Van Wilder: Party Liaison

Sexy party

Sexi párty

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

• maverick10

Královna mimiky a princezna botoxu slečna Rýdová opět v jedné ze svých JimCareyovských rolí plných tolika výrazových projevů, že byste jimi popsali i celý řádek učebnice pro končící neherce!(27.9.2015)

• FilmFan24

1 * za Ryana Reynoldse, který má charisma a utáhne i tuto "komediální" zhůvařilost!(10.9.2008)

Rozpočet $5miliónovTržby USA $21,305,259Tržby Celosvetovo $38,275,483/35%/(27.3.2006)

Takže tu máme další "fekální teen komedii" - muj oblíbenej žánr. Příběh, jak se dalo čekat, je celkem o ničem. Taková školní romantická blbinka a celej film tak nějak od začátku pomalu spěje k očekávanýmu happy endu. Žádný překvapení se tedy nekoná. Ale to neni až tak důležitý. Důležitý je, že jsem se u toho zasmál. Vtípek se zákuskama, který jsou plněný psim spermatem a nebo scény s projímadlem a následnym sranim do odpadkovýho koše před zraky profesorů (to bylo snad ještě lepší, jak projímadlová scéna v Blbý a blbější) asi většina lidí na čsfd moc neocení, ale já jsem se naopak při tomhle skvěle bavil. Na druhou stranu dodávám, že ta koncentrace povedenejch vtipů neni zase až taková, jako třeba v American pie nebo Road tripu a pár dalších podobnejch filmech. No celkově to je docela dobrej film a hlavně Tara Reid je neodolatelná. Přesto dávám jenom 3 hvězdičky, ale ta čtvrtá unikla jen o kousek.(3.6.2008)

Hodně podobná série jako Prcičky, a zároveň, alespoň tento díl, je podobný Bezva vejšce. Od bezva vejšky to má jen prvky, od Prciček...No, je to v podstatě vykrádačka. To ale nic nemění na faktu, že tento film jsem sledoval stejně jako pokračování v době, kdy mě kazí náladu pouze a jen škola, učení, apd. V tomhle filmu jsem se dokázal krásně vžít do jejich situace, a pochopit ji. Takže ano, i když je to vykrádačka, a je to častokrát absurdní, dávám tomu plný počet...(19.10.2010)

• - Báseň, kterou čte profesor literatury při Vanově finále, je "The Road Not Taken" od Roberta Frosta. (HappySmile)

• - Ryan Reynolds viděl před vydáním filmu pouze krátký úryvek, nikoli celý film. (Cheeker)

• - Né každý možné rozpoznal, že logo společnosti Volkswagen na čepici Van Wildera (Ryan Reynolds) odkazuje na iniciály jeho postavy. (Lembi4)