Texaský masakr motorovou pilou 3D

Texas Chainsaw 3D

Texaský masaker motorovou pílou 3D

Horor / Thriller

USA, 2013, 92 min

Kvalít atmosferického masakru z 2003 to nedosahuje i keď Alexandra Daddario je dostatočne adekvátnou náhradou za Jessicu Biel. Problémom okrem akej takej striedmejšej atmosfére a uhladenosti je hlavne v úvode, totiž film v niektorých momentoch vyznieva ako nechcená komédia (s týmto som už mal podobný problém u Luessenhopovho predchádzajúceho filmu - Takers), našťastie zanedlho nestupuje na scénu Leatherface aj so svojím nástrojom, zrazu je všetko na poriadku a od filmu s názvom Texaský masaker dostávam to čo od neho aj očakávam, totiž poriadnu rezanicu motorovou pílou. V jadre je film najsilnejší pretože motorová píla má v tejto časti najviac práce z pomerne košatej sérii, úvod je rozpačitý a záver skvelý nábeh v jadre už ničím neprebije. Vo výsledku nakoniec spokojnosť. PS: Neprehliadnite potitulkový prídavok =)(24.3.2013)

• Momo_desu

Dobre takže teraz som dosť zmätená (Ja takmer vždy.). Pokiaľ viem, tak Thomas Hewitt je Leatherface, ale tu je Leatherface s priezviskom Sawyer s úplne iným menom. Buď mi niečo uniklo a som totálna nechápavá a nepozorná krava alebo toto bol jeho syn s iným priezviskom. A ešte sa do toho musí pliesť aj dáka iná rodina zase s iným priezviskom. Tuším to bolo Carson. Postavy nesympatické, hlavne tá Heather, ako krvák nič moc, ľakačky žiadne, ktoré stoja za zmienku a dej dosť o hovne. Až veľmi neskoro som si uvedomila, že vlastne pozerám texaský masaker motorovou pílou, kde vlastne nebol ani moc ten masaker a ani moc tej píly tam nebolo. Bohužiaľ, pre mňa strašné sklamanie, dokonca z toho dvaja ľudia nezomreli rukou Leatherface a ja sa pýtam, že to čo má ako znamenať?! Myslela som, že aspoň na tých jatkách bude dáka strašne brutálna scéna miesto toho som sa dožila scény pri ktorej nič nebolo vidieť pretože v tej sekačke bola tma. Nehorázne sklamanie od filmu s Leatherfaceom som čakala niečo viac čo bude hodné minimálne aspoň tých troch hviezdičiek, kde bude riadny masaker s motorovou pílou a nie rodinná dráma so štipkou brutality.(5.8.2013)

Na úrovni předchozích dílů (2003,2006). Nějaké dobré krvavé scény tam jsou, ale příběh trochu pokulhavá a to hlavně ke konci, kde už mě i některý věci štvali.(25.3.2015)

• PROROK14

Sú to také lepšie dve hviezdičky, ak sa to takto dá povedať. Na tri to určite nie je preto, lebo koniec koncov ide len o tupú vyvražďovačku. Začiatok bol síce zaujímavý, ale potom sa objavili štyria/piati ľudia, o ktorých ste už vtedy vedeli, ako približne skončia. Najviac ma zarazila blbá smrť Príslušníka. No a ten koniec tiež nebol nič moc. 50%(20.7.2013)

• Xmilden

Texas = masakr motorovou pilou... Hodně nelogický scénář, on jí pořezal přátele a jí to vůbec nevadí. Taková normální idylka v jedné trošku neortodoxní rodině. Pár solidních scén nedokáže zakrýt kravský příběh. Hlavní hrdinka je šikovná kočka... Více se mě líbila verze z roku 2003.(12.5.2013)