Texaský masakr motorovou pilou 3D

Texas Chainsaw 3D

Horor / Thriller

USA, 2013, 92 min

• J*A*S*M

Tohle se nikdy nemělo stát. Tak neuvěřitelně debilní film (a tím myslím sakumprásk celá zápletka, nejenom dílčí "nelogické" chování postav, které je v hororech běžné), že ho snad nemůžou ocenit ani ti diváci, kterým nedělá problém při sledování zcela vypnout mozek. Luessenhop by měl jít do vězení za brutální znásilnění Hooperovy klasiky, nejlíp na doživotí. Hodnocení tentokrát zesubjektivizuji směrem dolů, ale nemůžu si pomoct, už dlouho mě něco takto nenaštvalo.(4.5.2013)

Ouuha .. Tak takhle nezajímavě podaný slasher jsem už delší dobu neviděl,ono zábavný to svým způsobem je pořád netrpěl jsem nudou při sledování,ale důvod proč jsem zklamaný ba až zaražený tkví v Gore! Tak malý Bodycount jsem neviděl ani v slasherech s 5 000 dolarovým rozpočtem a vůbec jak si mohli dovolit dávat některé vraždy mimo Záběr?? 3D efekt jsem zaznamenal pouze jeden,herečky nemastné neslané, kozy neukážou!!:(!! a záporák je neskutečně infantilní Weirďák! Pod nálepkou Masakr, jsem čekal jednoznačně něco jinýho!(5.5.2013)

Jen těžko bude nějaké pokračování texaského masakru lepší, než to z roku 2003. Tam bylo všechno dokonalé - atmosféra, herci a hlavně Leatherface. Tady to moc neklapalo. Zde se jedině dobře dívalo na Alexandru. Z chlápka s pilou žádný strach nešel, jak stavbou těla, tak ani maska ve mě nevyvolala pocit strachu, nebo úzkosti. Příběh docela zvláštní a SPOILER: dost mě překvapilo, jak se Alexandra tak rychle spřátelila se zabijákem, když před několika okamžiky zabil jejího kluka a další její kamarády...(18.7.2013)

Tak a pro mě Texaský masakr skončil. Neříkám že to bylo špatné ale už to nemá grády a navíc Leatherface vypadá strašně komicky a hlavně nestrašidelně. Nápad byl rozhodně zajímavý a já se těšil že uvidím prakticky hned to co se dělo po prvním originálním dílu. Byl to zajímavej námět, ale bohužel naprosto pohřbený režisérovou sterilitou. Ascénář i když byl zajímavý tak měl tolik děr a nedodělků že se mi chtělo brečet(a při tom nad takovýma věcma většinou mávnu rukou). Další velkou nevýhodou je to že film postrádá základní ingredience téhle série. A to krve je žalostně málo, atmosféra neexistuje a syrovost je naprosto na ústupu. Takže nám zbylo jen průměrné vraždění a slabý podprůměr týhle pily.Třetí hvězdu dávám za cameo Hansena.(1.8.2013)

Tak tu máme další pokračování legendárního hororu a jak vidím, tak hodnocení je značně rozporuplné. V tomto případě bych se zařadil určitě na stranu těch, kteří to spíše chválí. Já osobně tomu teda nevysolím plný počet hvězd, na to to nemá, ale musím říct, že nový Masakr není vůbec špatným hororem. Napětí je velmi dobré, krvák je to solidní, děj na pohodu - samozřejmě je třeba to moc nehrotit. Tři hvězdy naprosto s přehledem, bavilo mě to a už se můžu těšit na další díl, kdy se motorovka rozjede opět na plné obrátky. 65%(2.5.2013)

• - V úvodu filmu jsou uvedeny záběry z původního filmu Texaský masakr motorovou pilou (1974).  (jakear)

• - Sheriff Hooper (Thom Barry) je pomenovaný po Tobe Hooperovi, ktorý napísal a režíroval prvé dva filmy. (NostraMovies)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 49. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)