13 duchů

13 duchov

Komedie / Horor / Thriller

USA / Kanada, 2001, 91 min

• POMO

Atmosféru a strach vystriedal dynamický strih a krvavý make-up. A z klasickej predlohy s gotickým spracovaním sa stala ďalšia moderná remakeová zhovadilosť s vyblískaným sklíčkom na kamere a lajnom v režisérovej palici.(6.7.2003)

Tak trochu šílenost, ale svým způsobem velice působivé a zábavné. Dá se i pochválit nápad i "ujeté" zpracování.(18.9.2014)

• petero

Sračka ktorá ma odradila aj od Ghost Ship čo musí byť rovnaká blbosť pretože Steve Beck na poste director nemá čo hľadať a Raimi by sa mal nad sebou vážne zamyslieť, čo produkuje. Radšej nič ako takýto shit.(5.8.2006)

For ME 65%(1.9.2007)

• Hakha

Otřesná podívaná, u které jsem se neskutečně nudil. Nejen, že film není atmosférický, napínavý, komediální (no vlastně komediální je většinou v situacích, kdy se snaží být vážný...), ale má také naprosto tragické dialogy. Když se k těm dialogům přidají špatně hrající herci, tak mě napadá jen několik menších důvodů, proč se na tento film podívat, a to jsou vcelku povedené masky, Shannon Elizabeth a jedna povedená vražda. Mé hodnocení 1 hvězdička…(13.8.2010)