• nascendi

Parker je dobrá značka písacích potrieb, ktorá sa kvalitou i úžitkovou hodnotou výrazne odlišuje od iných. Parker, ako viem už od včera, je tiež názov mizerného filmu, ktorý nemá čo ponúknuť a ničím sa neodlišuje od stoviek podobných.(6.7.2016)

Po utrpení Redemption konečne "akčnák" kterýmu se fakt dá řikat akčnák fighty s nožema, přestřelky, dobrej děj, dobrý prostředí, Statham zase ve svim živlu. Vadilo mi pár docela ukecaných scén, ale to je maličkost. Mě se tenhle akčnák rozhodně libil na to že jsem čekal zklamání ztohohle vylezla pecka :) ,,ten parchant s devíti životama!"(1.8.2013)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $17,616,641Tržby Celosvetovo $46,346,651Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,563,518 //počet predaných kusov 74,524Tržby za predaj DVD v USA $5,752,362 //počet predaných kusov 330,321║ Statham v klasickej úlohe pomstiteľa, príbeh sa ako tak dal, pozerateľné /55%/(29.6.2013)

Taylor Hackford je už tiež za zenitom, no stale je to solídna Stathamovka (správny chlapík na opačnej strane zákona, prepad, zrada, pomsta + pekná parťáčka ;-)). Statham skrátka zapôsobý vždy ako sa ukáže na plátne, škoda, že film nie a radí sa k spotrebnému material na jedno použite.(31.5.2013)

Film, který má zoufale nevychytaný image. Je vidět, že ho točil postarší pán, který nemá smrtící talent a nedokáže z toho udělat ani dravý akční snímek, ani prosluněnou letní jízdu. Akční potenciál Stathama zoufale nevyužit, stejně jako solidní "bad-ass feeling" hlavních záporáků. Potěší tak jen několik málo solidních osobních soubojů, překvapivě slušně natočených a dostatečně krvavých, a Jennifer Lopez v non-stop vyladěném outfitu.(6.7.2013)