Parker je klasické obyčajné akčné béčko s nasratým, štýlovým a stále nesmrteľným Jasonom Stahamom, ktorý ma všetko premyslené tak ako vždy, ktorý vždy vykopne právu nohu záporakovi do papule, aby sa na to dobre kukalo a aby bol tento krát ešte väčší frajer, tak mu do scenára namiešali aj zadok Jennifer Lopez na ktorý sa stále pekne pozerá. Parker je fajn natočený akčný film, ktorý ničím neprekvapí a funguje (stále vďaka Stathamovej charizme) dosť dobre. Jediné mínus je snáď len priveľa minút, ktoré brzdia tempo. 65% - 3*(10.6.2013)

• Flipnic

Přiznám se, že mám opravdu docela rád Stathamovy oddechové akční jednohubky ... Sice nechápu, proč zrovna tenhle týpek točí jeden akční film za druhým, když na něm zas tak nic moc není, ale budiž ... Tohle se ale fakt nepovedlo. Je to fakt pitomej film. Už začátek a prostředí, kde se odehrával, to jsem fakt valil oči. Celé to vypadalo jak nějaký díl z TV novely ... potom se to vizuálně a celkově zlepšilo, ale táhlo se to od nikud nikam. Úplně zbytečné zakomponování Jennifer Lopez jako ztřeštěné pipky mi taky vůbec nesedělo. Akční scény vyloženě špatné!! Sestříhané, nenápadité, hloupé ... Například střet Stathama s Danielem Bernhardthem (karate-taekwondoo mistrem) mohl být vyloženě souboj "měsíce" a oba ranaři si ho mohli fakt užít. Bohužel si takhle užíval střihač, režisér a scénárista nevím jaké "dobroty" při natáčení, protože to je fakt tragédie ... Úplný konec, těch pár hmatů a vypečená vychytávka se zásobníkem pistole, které Statham předvede už tak znuděného a znaveného diváka fakt neproberou ... Škoda, takhle ne ...(5.5.2013)

Téměř bez akce, možná závěr dupne v bytě na plyn a fight s nájemným zabijákem nesmírně drsnej, brutální a choreograficky zajímavej - jinak film není pro každýho, postavy nevynikaj, příběh mi moc zajímavej nepřišel. Přesto mi to uteklo a nenudil jsem se. Statham to utáhl se svym charisma.(23.2.2016)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 6.10.2013, réžia slovenského znenia (Markíza 2013) = (30.9.2013)(30.9.2013)

Jako direct-to-dvd verze Gibsonovy stylové ODPLATY, s níž to má společnou knižní předlohu, proč ne. Průměrná stathamovka, žádná pecka, ale nějaká snaha tu vidět je. Statham jak ho máme rádi - masér, kterej se se záporákama nesere a přitom sám dostane nemálo do těla. Spíš než jako jeho příběh jsem to vnímal jako příběh Leslie (Lopez), obyčejné neúspěšné baby, která dobrovolně nechá Stathama aby jí do života vnesl trochu vzrušení a hlavně peněz, aniž by došlo na očekávanou romanci. Tím a úvodní loupeží mi to připomnělo Peckinpahův ÚTĚK.(6.7.2013)

• Jason Statham