• Fiftis

V iných filmoch mi Jasonov Stathamov štýl hrania nevadí a naopak ma aj pobaví, ale tu v tomto odfláknutom filme, ktorý je hrozne spracovaný a zahraný ma Jason takpovediac naštval. Jennifer Lopez - absolútne zbytočná rola. To radšej ani nebudem komentovať. Hrala dobre, ale sprostá postava. Film rozhodne nezaujme, skôr dosť nudí a stále diváka núti pozerať sa na čas a počítať si, kedy už konečne bude koniec, ostatne, ja som toto skoro ani nedopozeral. Aj keby som, ako už u pár výnimiek, odpustil, že hlavný hrdina je zločinec, proste som čakal oveľa viac akcie, a toto je skôr thriller ako akčný film.(10.2.2015)

Téměř bez akce, možná závěr dupne v bytě na plyn a fight s nájemným zabijákem nesmírně drsnej, brutální a choreograficky zajímavej - jinak film není pro každýho, postavy nevynikaj, příběh mi moc zajímavej nepřišel. Přesto mi to uteklo a nenudil jsem se. Statham to utáhl se svym charisma.(23.2.2016)

Filmový padouch potřeboval další důkaz, že z něj mrtvý Statham nadělá fašírku a tak ho dostal. Mne to samozřejmě uspokojilo, neboť jsem obdivovatelem jeho vyrovnané pitbulovské herecké polohy, pomsty mne také baví a pohled na vrtící se ženskou zadnici je pro mne stále ještě o půl chloupku vzrušivější než hlasování poslanců o zákonu o odpadech. Původně jsem si chtěl poněkud postěžovat na to, že Parker své DNA nechává v poklidu válet na sedadlech všech odcizených vozidel, ale pak jsem si uvědomil, že to tak asi chodí ve světě, kde drahé šperky nestřeží stádo bodyguardů se samopaly a za instalaci bezpečnostních kamer těch pár milionů dolarů taky nestojí. Možná bych po zohlednění těchto připomínek mohl jít s hodnocením o hvězdu níž, ale neudělám to z prosté zbabělosti, protože jsem si poměrně jistý tím, že Parker neumí umřít, ale zato dobře ví, kde bydlím, co snídám a že jsem lechtivý na chodidlech. Čtyři hvězdy ho snad neurazí, ale odpadovým uživatelům jejich neklidný spánek rozhodně nezávidím.(28.7.2013)

Parker je klasické obyčajné akčné béčko s nasratým, štýlovým a stále nesmrteľným Jasonom Stahamom, ktorý ma všetko premyslené tak ako vždy, ktorý vždy vykopne právu nohu záporakovi do papule, aby sa na to dobre kukalo a aby bol tento krát ešte väčší frajer, tak mu do scenára namiešali aj zadok Jennifer Lopez na ktorý sa stále pekne pozerá. Parker je fajn natočený akčný film, ktorý ničím neprekvapí a funguje (stále vďaka Stathamovej charizme) dosť dobre. Jediné mínus je snáď len priveľa minút, ktoré brzdia tempo. 65% - 3*(10.6.2013)

Jako direct-to-dvd verze Gibsonovy stylové ODPLATY, s níž to má společnou knižní předlohu, proč ne. Průměrná stathamovka, žádná pecka, ale nějaká snaha tu vidět je. Statham jak ho máme rádi - masér, kterej se se záporákama nesere a přitom sám dostane nemálo do těla. Spíš než jako jeho příběh jsem to vnímal jako příběh Leslie (Lopez), obyčejné neúspěšné baby, která dobrovolně nechá Stathama aby jí do života vnesl trochu vzrušení a hlavně peněz, aniž by došlo na očekávanou romanci. Tím a úvodní loupeží mi to připomnělo Peckinpahův ÚTĚK.(6.7.2013)