Nastala chyba při přehrávání videa.
 • GeusX
  ***

  Drsňák ze všech drsňáků nejdrsňákovatější v nejprůměrnějším ze svých průměrných filmů. Standardně slušná stathamovská akční jednohubka jak ji máme rádi. Scénáristické nedotaženosti jak je rádi nemáme.(14.4.2014)

 • korbitch22
  ***

  Natáčet další verzi Westlakeova příběhu po tak málo letech mi přijde naprosto zcestné a už při ohlášení natáčení a obsazení J.Lo sem nešetřil skepsí, což se mě vlastně naplno potvrdilo.Hackfordovi časy jsou prostě dávno pryč, i přesto že pár scén zvádnul řemeslně dobře.Začátek vypadal dost nadějně, akcí se nešetří a je dost brutální.Bohužel scénář je jedna patetická hláška za druhou a když tam Parker srdceryvně uklidňuje vyděšenýho hlídače, šli na mě mdloby.Nula hlášek, zapomeňte na lišáctví a grácii Gibsonova Portera.Když navíc přibude do příběhu totálně zbytečná dějová linka s Lopézovou, tak už ani ten Jason nemá tolik prostoru pro brutální likvidaci.Prostě další tupé a zbytečné béčko, ve kterém sice Statham válí jako vždycky, jenže sám ten scénáristickej bordel neutáhne a už mě pěkně sere, v jakejch se to objevu kokotinách, chtěl jsem dát jen 2*, ale za tu brutální bitku v hotelu jednu přidám a likvidace výtečného Chiklise byla takovou třešničkou na nakyslém dortíčku.Prostě rutinní béčko na vypnutí, které kdyby mělo stopáž o 35 minut kratší, mohlo být i zábavné.49%.(13.5.2013)

 • Madsbender
  **

  Poviem vám vtip - vojde do baru kuriér, pán úžasný, Nick Nolte a debil... Alebo radšej nie. Lebo je to dosť zlý vtip.(29.7.2013)

 • anderson
  ***

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 6.10.2013, réžia slovenského znenia (Markíza 2013) = (30.9.2013)(30.9.2013)

 • Xmilden
  ***

  Začátek připomíná Belmondovu Bezva fintu. Pak se ovšem rychle změní žánr a Statham jako bájný Fénix povstává, nic si nedělající z toho že tam jej někdo bodnul, někdo střelil, aby se poprávu pomstil. Díky solidnímu obsazení a příběhu, který má tentokráte hlavu a patu je tenhle Statham o něco lepší než několik předcházejících.. Přesto začínám tušit že není moc daleko chvíle kdy místo do kina, budou putovat jeho filmy přímo na video. 50%(24.5.2013)

 • Jason Statham

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace