Švéd Lucas se přestěhoval ze Stockholmu do malého norského městečka a okamžitě se zamiloval do Susanne, brankářky místního dívčího fotbalového týmu. Spřátelí se s obézním, sexem posedlým synem trenéra. S ním, jako sparring partnerem, zosnuje plán, jak by získal srdce své vyvolené. Ale Susanne už s někým chodí a Lucas brzy zjistí, že cesta k lásce může být dlážděna lžemi a nenávistí. Děj filmu se z velké části odehrává na mezinárodních sportovních hrách pro mládež Norway Cup a natáčení probíhalo přímo během tohoto turnaje. (lenuse)

ARI50

Sport a romantika jde do sebe a stačí k tomu slušně přijatelní herci kteří mě dokážou zaujmout a tahle mládež nebyla vůbec zlá a příběh v pohodě příště se nebát trochu víc a bude to ještě lepší ale spokojenost. ()

Aljak

Typická teenage komédia s klasickou šablónou, avšak s oveľa príjemnejšou atmosférou v porovnaní s americkými kúskami. Aj keď to bolo do veľkej miery predvídateľné, aj tak tu bolo zopár momentov, ktoré trochu vybiehali mimo šablóny. Ale v konečnom dôsledku ma to celkom bavilo, čomu prispela aj futbalová zápletka. No a Eira Stuedahl - naozaj sympatická dievčina. Vďaka tomu všetkému, a že sa na tom občas dalo aj zasmiať (alebo minimálne pousmiať), dávam až 4*. ()

hygienik

Výborná komédia, ktorá má všetko, čo treba. Hoci na nórske pomery je iba priemerná, je stále 3-krát lepšia ako americké teen žánrovky. Je proste tak akurát. ()

lenuse

K filmu s názvem "Amorovy míče/koule" (divák má na vybranou) jsem usedala tak nějak z povinnosti, aby mi neunikla žádná letošní norská novinka. Očekávání byla mimořádně malá. Zajímalo by mě, jak to hodnotí nějací příslušníci cílové skupiny, tedy teenageři. Pro mě trochu prostoduchý příběh o první lásce, ale mnohem snesitelnější než Karla og Jonas. Za zmínku stojí Kåre Hedebrant v hlavní roli. Také závody kola s autobusem vysloveně ve stylu Main Hoon Na. ()

sochoking

Hlavný hrdina mi bol maximálne nesympatický! Stále krivil tú svoju držku, že by som mu po nej najradšej jednu strelil! ()

• Film obsahuje natočené scény z Norského poháru z roku 2010, jedním z největších světových fotbalových turnajů. (ARI50)