poster

Jack Reacher: Poslední výstřel

 • USA

  Jack Reacher

 • USA

  One Shot

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Jack Reacher: Posledný výstrel

 • Slovensko

  Jack Reacher

Akční / Krimi / Thriller / Mysteriózní

USA, 2012, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ****

  -MÁTE TUŽKU? -ŽÁDNOU NEPOTŘEBUJU. Téměř jako drsný Harry. Člověk si nemůže nevzpomenout na ty lepší adaptace Johna Grishama. Na Lee Childovi něco je, zdá se.(28.2.2014)

 • Cival
  ****

  Zemitá stylovka, která si bere hodně z minulosti a už teď působí jako deset let starej flák. Ale poctivej, s charismatickým hrdinou a pěkně trpělivě odkroucenejma scénama, ve kterejch se nespěchá, ale pozvolna šponuje napětí. Milý oldschool překvápko, jemuž fajnově rachtá plechová karosérie.(20.12.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Pokud na mne nějaký konspirační trojúhelník typu česká vláda - FBI - Bilderberg vytasí nějaké to obvinění z vraždy, tak dám zívnutím najevo, že chci na místo Jacka Reachera a s vědomím brzké svobody si půjdu poklidně lehnout. Jack se totiž odněkud vynoří, celé to za mne vymyslí, vybojuje a výsledkem jeho činnosti bude můj čistý trestní rejstřík. Mám zkrátka rád, když se najde někdo, komu nečiní problém postavit se mocným tohoto světa a když je to formou akční pohodovky, tak jsem ochoten se u toho slušně pobavit.(7.3.2013)

 • kinej
  ****

  Nečekaně obyčejná, ale možná právě tím dobrá kriminálka, natočená tak nějak postaru. Do paměti se mi zapíše díky jedné z nejzábavnějších automobilových honiček, co jsem v poslední době viděl, a taky slyšel (zvukové efekty jsou mimořádné). I ostatní scény, ve kterých dojde na akci, ale považuji, díky citu pro detail, za hodně vydařené a uvěřitelné. Možná až na tu řež v koupelně, kde se ty dvě gorily snaží demonstrovat, že jim jejich dlouhé zbraně na malém prostoru k ničemu nejsou, až moc okatě. Asi největší slabinou filmu je Rosamund Pike, jejíž snaha předvést co nejlepší výkon vyznívá mezi ostatními obyčejně domluvenými replikami, tak nějak nepatřičně a klidně mohla ubrat.(2.12.2013)

 • xxmartinxx
  ***

  Werner Herzog by se nemohl víc přiblížit k nesmrtelnosti, ani kdyby snědl další botu. Jinak je tenhle lol film plný bizarních scén, kde nedokážu určit hranici mezi humorem záměrným a nezáměrným. Pokud měla kniha nějaký přesah, film jej nemá. Je jen velmi podivným mixem na pomezí pochopitelnosti.(20.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace