poster

Jack Reacher: Poslední výstřel

 • USA

  Jack Reacher

 • USA

  One Shot

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Jack Reacher

 • Slovensko

  Jack Reacher: Posledný výstrel

 • Velká Británie

  Jack Reacher

Akční / Krimi / Thriller / Mysteriózní

USA, 2012, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ****

  Dostali sme sa do bodu, keď každý hollywoodsky film, ktorý nie je pol tuctom scenáristov napísaná zlátanina a namiesto digitálnych efektov a prepálených akčných scén sa zaujíma o postavy a precíznu stavbu príbehu, nazývame oldschool. Nuž teda dobre, toto je oldschool.(4.2.2013)

 • EdaS
  ****

  Old school as hell.(27.12.2012)

 • Fr
  ****

  ,,KDO JE JACK REACHER?“ … ,,JSEM TEN, JENŽ CHCE BÝT NECHÁN NA POKOJI“...... /// Ironicky vtipná glorifikace osoby a případ, kterej nikdo nechtěl. Jack Reacher, ,,nadčlověk“ namixovanej z nejlepších agentů a detektivů v krimi thrilleru, jenž uspokojí fandy starýho dobrýho filmovýho řemesla. Takový sympatický (skoro) béčko a fajn propracovanej komplot, kterej nadstandardně baví po celou dobu (byť mohla bejt kratší). Škoda, že nedokáže víc strhnout…., ale co není dneska, může bejt příště. Já chybět rozhodně nebudu! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Knihu ,,One Shot“, kterou v roce 2005 napsal Lee Child, jsem nečetl. 2.) Zjistím, že i ženská s příjmení ,,Pík“ může vypadat k světu. 3.) Páč Jason Bourne byl nechutnej suchar. 4.) Thx za titule ,,fčelí medvídek“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ *(22.4.2013)

 • Bloody13
  ****

  Jsem překvapen, ale fakt mile. Místo nadupaného akčňáku jsem totiž dostal ještě lepší kriminální thriller, jehož tempomat je nastaven spíš na vyhlídkovou trasu s krásným zátiším, než na zběsilou jízdu po německé dálnici. Jako byste se svezli napříč časem do doby, v které řádili borci jako McQueen, Bronson a Eastwood. Přesto tenhle film dokáže být napínavý, zábavný a chytrý zároveň. Mlátičky a přestřelky tu samozřejmě nechybí, větší důraz se však klade na příběh. Naprosto strhující je ale pětiminutová automobilová honička, při níž místo hudby slyšíte pouze skřípění plechů, policejní sirény a burácející koně pod kapotou Cruisova Chemroletu. Pokračování bych se rozhodně nebránil.(28.5.2013)

 • genetique
  ****

  Naozaj slušná nádielka pre nenáročného diváka, ktorá ale nesklame ani prísnejšieho filmového nadšenca. Vo všetkých ohľadoch podarené. Zápletka je veľmi mazaná, dej ukrýva a odhaľuje viacero dobre zvládnutých a nečakaných zvratov počas filmu, ktoré mu pridávajú na atraktivite a cítiť z toho atmosféru klasického mixu akčných thrillerov z 80.-90.-tych rokov. Režisérsky top, veľmi svižne odsýpajúce aj napriek minutáži a dovolím si povedať, že niektoré scény sa časom zaradia k ikonickým scénam vo svojom žánri, napríklad vedľa tých z Die Hard, či Payback. Herecky veľmi prirodzené, charaktery postáv sú sympatické tie, ktoré majú byť a výber záporákov na jednotku. Dialógy svižné, o originálne hlášky nebola núdza, miestami z nich síce bolo cítiť béčkovosť, ale nevadilo mi to tak ako pri iných filmoch, ktoré sa hrajú na oscarových nominantov. Chcelo by to viac podobných filmov v tomto žánri. 85%.(28.10.2013)

 • - Werner Herzog alias Zec je ve filmu nazván příjmením Člověk, které si následně Reacher přeloží do anglického Human. (Tessy98)

 • - Jack Reacher (Tom Cruise) během soubojů použil chvaty pouličního bojového stylu KFM (Keysi Fighting Method). (Ouwen)

 • - Jack Reacher (Tom Cruise) jazdí v červenom Chevrolete Chevelle SS z roku 1970. (N0X.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace